Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım progesteron yüksek diye donduruldu 3 tane transfer edildi bir kere denedik dondurulmuş yok kalmadı.o kadar zahmet boşa gitti.ilaçları bıraktım 4~5 güne olmazsam yaparım test ama ne düşüneceğimi bilmiyorum.hemsireyi aradım negatif dedim kaç diye sormadı bile.ilaçları bırakın doktorumuz sizi haftaiçi arar dedi kapattı.daha önce 2 merkezde daha denemistim ilk gün hemen doktor aramıştı anlamadım sanırım çok yogunlar.birkere daha anladım nasipse her yerde olur değilse nereye gitsen boş.

Anladim canim benim bu 3olacak hepsi farkli yerlerde oluyor aama ben hep oyle dusunuyirum merkez doktor bahane ama yinede en azindan guven verwn bi yerde denemek lazimm zaten bakma okadar kisinin tutuyor diye gozukmesine genellikle sebebsiz olanlarda daha basarililarr biz elimizden geleni yapiyoruz maddi manevii Rabbimin takdiri biraz baska seyler dusunmeye caliss

Ayseem canım benim...negatif duyunca çok üzüldüm kendi tüp bebeklrr im geldi aklıma ..en son Bülent trasta yaptırıp negatif alınca aramisrim sekreter geçmiş olsun ilaçları bırakın...dedi ve kapattı ...inan ben bi 10 dk sonra kapattim ...
Eek canım ilaçlar yüzünden bende polip oluşmuştu ilaçların beşinci günüydü ..hoca önemli değil transfere engel değil dedi...transfer günü jeli şurup gidince ya polip iyice büyümüş bu şekilde yapmak olumsuz sonuca neden olur en iyisi donduralim transfer iptal olsun dedi....histereskopi yaptık...polip alınca ekstradan histereskopi dondurma ücreti verdik...

KizlarrKizlarrr çok mutluyum FSH 19 amh 041di ve şuan bi aylık hamileyken şükürler olsun. Doktorlar bize 12ye dusurun FSH desi bz yıkıldıktan tedaviye başlamasıyla tüp bebeğe başlamadilar. Sonra bnde istikrarlı şekilde bu ay içinde bitkilerini demedim. Hemen acikliyorum. Sabah AC karnına hayıt suyu ictim, kestane balı corek otu tarçın karstrdim yedim her sabah taze, arkasına 2ser kayısı incir ceviz kuru uUm yedim. Akşamda aynı. AC karnına hayıt suyu ve ballı karışım yedim veee şükürler olsun bugün mutluluktan ağladım çok mutluym beta HCG 260 ckti hamileymmm

Ayyy canimm cokk sevindimm hayirli ugurlu olsun insallah.. Rabbim kucagina almayifa nasip etsin ins

Tebrikler gerçekten sevindim Hayırlısı ile de kucağına al inşallah

Merhaba kızlar uzun süredir girmedim girmek istemedim çok...Geçen hafta peşembe 3.gün 2emriyo transfer edildi fakat karnımda inanılmaz şişlik var sanki 3/4aylık hamile gibiyim ahmet hocayla görüştüm kontrol etti yumurtan büyümüş bazen olur sıvı birikmiş dedi bu hamilelik de olabilir olmayadabilir dedi salı günü beta hcg günüm hayırlısı inşallah ...Bu durumu yaşayan oldumu hiç merak ettim?

Son düzenleme:
İnşallah gebesindir benimde karnım çok şişmişti ilk transfer olmuştum hatta millet gebesin galiba felan diyordu ama ilaçların etkisi OLDUĞUNU ve ciddi gaz yaptıklarını anlamıştım ama sıvı birikmesi bende olmamıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…