Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşlar tavsiye eder misiniz bende başlamak istiyorum. Doğu da memurum gelip gitmem zor olacak ama olsun ailem orda en azindan. Burda denedim 2 kez olmadı boşuna vakit kaybediyorum gibi

Arkadaşlar tavsiye eder misiniz bende başlamak istiyorum. Doğu da memurum gelip gitmem zor olacak ama olsun ailem orda en azindan. Burda denedim 2 kez olmadı boşuna vakit kaybediyorum gibi
Sehir disindan gelip gitmk gercektn yorucu memnun olanda var olmayanda var istdan gidip geliyorim cok yoruldum haliyle kamu calisaniyim izinde sikintilar oluyo benimkisi drumdan vazgecemedigim ve ameliyatlarimida yaptigi icin 2negatif sonuc embriyo kalitesi cok iyi olmasina ragmn son kez bir sans vermk istedim aileniz ankdaysa kalma sikinti olmaz Ahmet hocayida Mehmet hocayida gonul rahatligiyla tavsiye ederim rabbim bu yola gonul koyanlari bos dondurmesin ins

Tedaviye başlayacak olan var mı başkentte yeni hasta almıyorlar coronadan dolayı

Hayırlı günler hanımlar ben de temmuzda başlamayı düşünüyorum ama temmuza başlar mi bilen var mı

Ben gidiyorum merkeze ve her gidişimde kalabalık..kimseyi virüs vb engellemiyor.

Aa çok şaşırtıcı ben kapalı diye biliyorum.

Merkez ile ilgili çok da güzel şeyler söyleyemeyeceğim. İnsan psikolojisinden kadın psikolojisinden zerre anladıkları yok. Benim 3 denemem oldu. İlki kimyasal gebelikti ikinci 7 haftalıkken düştü şimdi de 8 haftalık hamileyim ama asla onlar sayesinde demiyorum Rabbim yardım etti. Başıma gelenleri şöyle anlatayım. İkinci tüp bebek denememde 6. Haftada kanamalarım başladı şehir dışındaydım merkezi aradım bana pruluton iğnesini bulmamı söylediler. Eczane eczane gezdik hiçbir yerde bulamamıza rağmen hemşire ısrarla o iğneyi bulun dedi. Eğer zahmet edip doktorlara sorsaydı bence iğnenin muadilini tavsiye ederdi doktor ama hemşire sorma zahmetinde bulunmadı. Her neyse o düştü nasip değilmiş dedim sustum. 3. Deneme için eşim zorladı yüzlerini bile görmek istemiyordum neyse başladım tahlil günü geldi pozitif bir daha tekrarlamamı istediler değerde düşme olmuş. Hemşireyi aradım hemen ilaçları kesin kimyasal dedi laboratuvar sonuçlarında hata olamaz mı dedim aynı yerde yaptırdıysanız olmaz dedi ve kapattı. Ama benim içime sinmedi bir başka hastanede kan verdim ve gördük ki gerçekten ilk yaptırdığım laboratuvarda hata var. Yani ben çok bilgili hemşirenin sözüyle hareket etsem belki de bebeğimi kaybedecektim

Ultrason için gittiğimde de yine doğru düzgün cevap vermedi doktor bey kese var diyor embriyo var mi diyorum var gibi diyor. İğne yaptırıp eve yolladılar kontrole ne zaman geleyim sorusuna cevap kanamanız kesilirse gelirsiniz Birgün oldu. Başka doktor arayıp ona geçtim ve o çok güzel bilgilendirdi beni. Beni çok üzdüler merkezde büyük bir iletişimsizlik var. Böyle zamanlarda insan destek bekliyor benim sizlere tavsiyem değer ve destek göreceğiniz yerlerde tedaviye başlayın. Psikoloji her şeyden önemli

Biraz kopuklar evet ben de 2018 de yaptırdım negatif sonuçladı 18 yumurta toplandı 11 i döllendi 3. Güne 2 orta kalite kalmış. O da zaten tutmadı. Dediğin gibi olacak şeklinde davranılıyor esneklik guleryuz pek yok robotlasmis bir sistem.. doktor da o ultrason aletini sokarken kasıldım diye bıçak sokmuyorum rahat olun demişti o kadar kadın doğumcu arasında böylesine ilk defa şahit oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…