Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Mrblar iyiyim cnm sen nasilsin baslicaz bu ay ins sen ne yaptin
Hayırlısı olur inşallah canım Rabbim güzel haberler almayı nasip etsin İnşallah İyice salmıştım artik ben 1 sene önce tüp bebekten negatif sonuç almıştım olmuyo diyodum hep dün bir hastaneye gittim ki mucizemle karşılaştım çok şükür bin şükür bugün keseyi gördük çok şükür gerçekten kafada bitirince oluyo kendiliğinden canim

Yaa aldigim en guzel haber okdr sevindimki masallah 41kere❤gozun aydin canm sag salim Allah kucagina almayi nasip etsin okdr haklisinki iste sttres sikinti is guc etkiliyo bu sefer tedavi olumlu sonuclanirda guzel haberi paylasirim dikkat et kndine bol bol dinlen Allah emanet olun kucuk minnosla

Amin inşallah canım benim dualarım sizinle Rabbim isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşaAllah İnşaAllah seninde güzel haberini alırız canım birlikte kucagimiza alırız çocuklarımızı

merhaba kızlar sonunda emeklerimizin karşılığını aldık bu süreçte ahmet hocam çok ilgiliydi aynı zamanda bütün ekip çok büyük destekçimizdi zaten hemşirelerle ayrı bi bağımız oluştu genç ve motive ediciler size tavsiyem bu süreçte stresten uzak durmanız çünkü psıkolojik olarak çok yıpranıyorsunuz o yüzden böyle bi ekiple birlikte olmak çok önemli inşallah sizde güzel haberler alırsınızzz

hamilesin sanırım canım Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al

8

Mesajim cikmamis hamilelere saglikla kucaklarina almak nasip etsin diye dua ediyorum.
sende sağlıkla kucağına al inşallah her anı ayrı stresli Allah kimseye korktuğunu yaşatmasın. Transfer sürecinde tuttumu sonrası devam eder mi, sağlıklı mı derken inşallah sağlıkla süreci tamamlarız. Allah isteyen, iyi anne baba olabilecek kimseye aratmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…