Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Mehmet hocamıydı tüp bebek doktorunuz memnun kaldınız mı

Kendisiyle hiçbir şekilde kavga tartışma vs hiç bir şey yaşamadımve asla da hiç bir zaman saygıda kusur etmedim bilgisine saygım sonsuz amaaa 30-45 dk arası sürmesi gereken ayrıntılı ultrasonu 5 dk yaptı tabi ben o dönem cahil olduğum için bilmiyordum ne kadar ve nasıl olması gerektiğini o yüzden güvendim halbuki tüm organları tek tek incelemesi gerekiyormuş. Ayrıca buradan bir arkadaş yazmıştı normalde ayrıntılı ultrason için gaziye gönderiyormuş bana kendisi 5 dk baktı iyi iyi dedi geçti kime göre neye göre bu ayrım sen bakıyorsan bak ama güzel bak bakmıyorsan gönder Gazi de yapsınlar. benim arkadaşımın dr.u farketmemiş ve çocuğun kalbi delikmiş ve doğumdan 1 ay sonra öldü bebeği. Benzer bir durum ya da başka bir sıkıntı olsaydı sorumluluk alacak mıydı acaba? Ayrıca her gittiğimizde yatmamla kalkmam bir oluyordu iyi iyi deyip geçiyordu ben bakıyorum insanların dr.ları rahim ağzı şu kadar bebeğin duruşu osu busu bir sürü şey yazıyorlar. Bebek ters mi düz mü onu bile ben sordum da söyledi doğumu bir sıkıntı olmazsa normal yapabilir miyim dedim istemedi bir sıkıntı vs olsa tabiki haklı ama herşey normalse neden sezeryan olayım. Doğumdan bir kaç gün önce muayeneye gittim sancım da vardı hiç bir şey demedi bir kaç gün içinde doğurdum resmen az kalsın evde doğuruyordum. Ablam ve annem bile anladı doğuracağımı ablam sen sabaha kalmazsın bile demişti ve dediği gibi de oldu benim ev hanımı ablam anlayıp kadın doğum Prof. Anlamamış olması imkansız benim anlamadığım niye? Neden böyle davrandı. Doğumu Gazi’de yapacağım için mi yoksa başka bir sebep mi? Bilmiyorum. Eğer yoğunluk vs ise de çok saçma bakamıyorsan yoruyorsan bakabileceğin kadar hasta al ben gerçekten anlayamıyorum aklıma geldikçe de çok kızıyorum illa çirkef mi olmak lazım

Gürgan klinikte tum islemleri asostanlar yapiyor ve sadece transfere timur gurgan giriyor.

Canım ben onu farkedip doğum için devam etmedim bide benim gibi pimpirikli biri için Mehmet hoca çıldırma sebebi ilk kimyasal gebeliğim de olur böyle şeyler bişey olmaz deyip gönderdi pıhtılaşma bozukluğu çikti Bu arada asistanına detaylıyı sormuştum kendisimi yapıyo diye evet kendi yapıyo bişey görürse gaziye yönlendiriyo demişti. Belki bişey görmediği için gönderilmemiştir onu yazan arkadaşın riskli gebeliği vardı diye hatırlıyorum ben

merhaba ne yaptınız? bir karar verdiniz mi? ben de bahçeci düşünüyorum karar veremedim.

bebekte kime ,kadın doğumda kime gideceğim diye.. Detaylı için kimin baktığı çok önemli değil aslında nasıl baktığı önemli Zekai tahirde olsun başka özel ve devlet hastanelerine giden arkadaşlar 30-45 dk arası sürdüğünü ve tüm organlara tek tek bakıldığını söyledi sonra bizim sağlık ocağındaki hemşire de aynı şekilde söylemişti burada çocuğunu hidrosefaliden kaybeden bir arkadaş olmuştu o geldi aklıma kendi arkadaşımın çocuğunun kalbi delikti o geldi sinir patlaması geçiriyordum resmen hergün Bi de hamileyken insan daha kötü oluyor ben gaziye gönderir göndermez
Canım çok iyi yapmışsın ben o kadar pişman oldum ki o yüzden şimdiden araştırıyorum tüp bebeği nerede yaptıracağım doğum takibini nerede yaptıracağım. Keşke Ümit korucuoğlunu daha erken tanısaydım kesinlikle ona giderdim takip için. Ayrıntılı için Gazi’de bakması ya da kendi bakması değil düzgün bakılması önemli benim için sağlık ocağındaki hemşire bile 30-45 dk sürdüğünü söyledi bana 5 dk bakmadan iyi iyi dedi geçti aklıma bebeği hidrosefali olan arkadaş ve kendi arkadaşımın kalbi delik olan bebeği geliyordu ya bebeğime bişey olsaydı o zaman cinnetle ne yapardım bilmiyorum....
çok ağlattı beni.. her muayeneden çıktığımda hüngür hüngür ağladım..ben Allah’a havale ediyorum artık onları diyecek bişey yok

Çok şükür bebeğin sağlıklı canım düşünme artık bunları ümit hocayı takip için kesinlikle öneririm 8. Haftadan beri tüm kontrollerimiz onda ne zaman derdim olsa döner hemen whatsappdan yazsamda dönüyo sağolsun. İkiz olduğu için yarım saatlik 3 kez organ taraması yaptı çok şükür herşey yolunda

hayırlı olsun allah şifalar versin. hangi doktor ve hastahane? bir de sorun neydi. benim boş folikül sorunu
Teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin. Benim doktorum mehmet hocaydı novaart 2. Transferim dondurulmuş ile tutundu miniklerim çok şükür bende polikistik eşim azospermi var

Merhaba benim doktorum dışardan ama uygulamaları burada yaptı. Ben memnun kaldım açıkçası. 2 yumurta toplama, 2 transfer, embriyo dondurma, embriyo ngs tahlili, histereskopi burada oldu. Sonuçlarım ilki negatif diğeri kimyasal. Çok dakikler tam randevu saatinde herkes hazır. Uygulamalar sırasında kordineler, embriyolog telefonda sorularımı cevaplıyordu. Pek olumsuz bir şey hatırlamıyorum. Yine burada olsun isterim. Sadece o kan alan ablalar neden öyle diye sormadan edemiyorum. Bu kadar suratsız olmak, iki kelime konuşmamak için kasmak zorunda mısınız?

Çok şükür canım.. Ümit hoca favorim zaten senin minikler de sağlıkla gelirler inşallah kolaycacık doğuversinler

Tam ne güzel merkezimekarar vermek üzereyim diyordum güzel yorumlar okuyordum ki son zamanalrda yorumları hep olumsuz (( ankarada nereye gideceğim ben
Rica ediyorum buraya gitme.. Hayatımın en kötü kararı... Kan tetkiki bıle yapmadan. 2 dk muayeneler.. cevaplanmayan sorular.. sonuç olumsuzsa tek satır yok .. en kötüsü siz arayıp adet günlerim karıştı 2 aydabir oluyorum hatta dediğimde olunca gelin demeler.çözümsüzlük... bu arada onların tedavisi sayesinde erken menepoz la uğraşıyorum şuan... hergün anacağım onları .......

Şuanda sadece tedavi amaçlı Prof Dr Sevtap Hamdemir hocama gidiyorum.. Tüp bebek için görüşmenizi tavsiye ederim.. Tam pozitif enerji ve açıklamaları en detaylısından.. sorularınızda cevaplı.... Novaart grubu benden helallik almadığınız hergün benim kadar üzülün.. Adet görünce ordaki kadın doktoru ayrıca ziyaret edicem...

Ben zonguldaktan her ay ankaraya ümit korucuoğlna gittim doğumumu da o yaptırdı kesinlikle mükemmel bir doktor yine olsa yine giderim.

Sevtap hanım kimdir hangi hastanede gittiniz memnun kaldınız mı

Yaaa ( çok kötü olmuş çok üzüldüm ve novaart defterini kapadım bu yorumunuzla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…