Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba hanımlar ben 4 sene önce ilk denemede novaartta hamile kalmıştım. Doktorum Ahmet beydi memnunda kalmıştım çok. Çok olumsuz denemesi olan arkadaş okudum bu sene içerisinde. Kışa bi deneme daha düşünüyorum sizler memnun musunuz yoğunluk var mı

sizin adiniza sevindim inş biu seferde olumlu sonuç alirsiniz bence ahmet beyde mehmet beyinde tedavilerinde bir degisiklik yoktur sadece tıp ilerledikçe onlarin bilgileride yenileniyordur ondan şupheniz olmasin her.tedavide olumlu sonuc gibi olumsuzluklar vardir rabbim ol diyecekki dr lar vesile olsun bakin ben 42 yaşindayim zor olan bir yaş grubu ama önce rabbimin sonra ahmet beyin sayesinde gebeyim olumlu dusunün hersey guzel olacaktir rabbimin izniyle

Çok şükür her şey yolunda 10 gün sonraya ultrason istediler. Sizin de her şey yolundadır inşallah Bir de sizin dondurulmuş muydu
çok sevindim rabbim devamina erdirsin benim taze emriyoydu biraz kanamam oldu igne yaptirdim kahverengi kanama devam ediyor
dinleniyorum inş saglıkla hayirlisiyla bebeğimize kavuşuruz rabbim isteyen herkese nasip etsin

çok sevindim rabbim devamina erdirsin benim taze emriyoydu biraz kanamam oldu igne yaptirdim kahverengi kanama devam ediyor
dinleniyorum inş saglıkla hayirlisiyla bebeğimize kavuşuruz rabbim isteyen herkese nasip etsin
Amin amin inşallah bol bol dinlenin Rabbim bağışlasın size inşallah. Keseyi gördünüz mü ya da 10 gün sonra kalp atışı duyuluyor mu? Biraz fazla soru sordum galiba da merak heyecan işte kusuruma bakmayın

Amin amin inşallah bol bol dinlenin Rabbim bağışlasın size inşallah. Keseyi gördünüz mü ya da 10 gün sonra kalp atışı duyuluyor mu? Biraz fazla soru sordum galiba da merak heyecan işte kusuruma bakmayın
amin ins 10 gun sonra yani bugun gittim keseyi gorduk çok şukür kalp atislarinida duyduk benim 5 . gun embriyosuydu olur mu sorabilirsiniz ilk defa kalp atısini duydum bu 5. ci gebeligimde 4 tanesi boş gebelikti inş sizde duyarsiniz

Aramızda on gün var o zaman benimde ayın 15inde ultrason bana da duymak nasip olur inşallah . Sizin adınıza çok sevindim bu bebeğinizi hayırla kucağınıza alın inşallah. Çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
mrh tsk ederim iyi sayilirim akşamlari midem bulaniyor başka şikayetim yok siz ne zaman gideceksiniz kontrole
Benim ultrason günüm dündü kontrolden önce aşırı kanamam oldu apar topar gittik çok şükür gördüm bebeğimiiğne verdi ama iğneyi bulamadık başka iğne kullandık şimdilik azaldı ama inşallah Rabbim kucağımıza almayı da nasip eder

benimde kontrolden 1 gun once kanamam olmustu ama bebeginizi gormene sevindim kalp atısini duydunuz mu bende bulamadim ankarada bir eczane de buldum farkli illerdede baktirdim ucuz bir igne ama bulunmuyor malesef nerde kontrole gidiyorsunuz

benimde kontrolden 1 gun once kanamam olmustu ama bebeginizi gormene sevindim kalp atısini duydunuz mu bende bulamadim ankarada bir eczane de buldum farkli illerdede baktirdim ucuz bir igne ama bulunmuyor malesef nerde kontrole gidiyorsunuz
Balıkesir’deyim ben. Bana kalp atışını dinletmedi ama kalp atışı var dedi. Kesen biraz aşağıda düşük riskin var dedi. Novaarttakiler pruluton dedi onu bulamadım. Buradaki doktor da progestan iğne yazdı çok şükür kanamam durdu şimdilik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…