Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba arkadaşlar Ahmet Hoca histeskoropiyi nerde ve kaca yapıyor? Hsg yi nerde cektiriyor

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Transferden önce embriyolog arıyor mu? Kaç embriyo çözdürüleceği ya da transfer olacağı hakkında bilgi vermek için
Aramiyolar tedaviden once zaten muayne gidiyosunz dr soluyo kac tane transfer edecegini ilaclari kullaniyosunz 2gune bir rahim kalinligi icin kontrole cagiriyolar istedikleri kalinliga ulasildiginda sizi sabah transfere cagiriyolar dondurulmus transferi daha kolay ilk tedaviden

Ben kontrole gitmedim. Yani il dışından tahlilleri yapıp yolladım. En son geçen hafta Cuma yolladım tahlilleri direk ayın 21inde transfer dediler. Transfer sayısıyla ilgili bir açıklama yapan olmadı ben arayıp mı sorsam

Yani bnde ildisindayim o surecte kaldim ankda her kontrolde muayne+kandan hormonlar o sekilde transfer gununu solediler genelde 2 adet transfer yapiliyo

Yani bnde ildisindayim o surecte kaldim ankda her kontrolde muayne+kandan hormonlar o sekilde transfer gununu solediler genelde 2 adet transfer yapiliyo
Ben emin olmak için yine arayıp sorayım. İki olunca şansımız biraz daha yüksek olur umuduyla

Ben emin olmak için yine arayıp sorayım. İki olunca şansımız biraz daha yüksek olur umuduyla
Canım yaş deneme sayısı embriyo kalitesi gibi faktörlere göre transfer sayısı değişiyor iki embriyoda tutunma şansı %5artar demişti Mehmet hoca ilk transferimde tek olmuştu benim

Canım yaş deneme sayısı embriyo kalitesi gibi faktörlere göre transfer sayısı değişiyor iki embriyoda tutunma şansı %5artar demişti Mehmet hoca ilk transferimde tek olmuştu benim
Bugün geldim Ankara’ya ve hemen gittim Novaart’a yarın transferim var hayırlısı olur inşallah. Teşekkürler

Bende duymuştum öyle birşey ve burda kadinlar kulübünde okumuştum hamile kaldım diye yazmıştı birisi inşallah kalmışımdır her dakika dua ediyorum
Ne oldu arkadaşım senin durumun.sizlere umutnolsun geçen sene tüp bebekle bir bebegimnoldu ve 8 aylıkken kendiliğinden hamile kaldim.hersey nasip.

Ne oldu arkadaşım senin durumun.sizlere umutnolsun geçen sene tüp bebekle bir bebegimnoldu ve 8 aylıkken kendiliğinden hamile kaldim.hersey nasip.
Çok sevindim senin için bizde erkek infetilitesi olduğu için öyle bir şansımız yok kısmet olur inşallah bizede

Bu hafta sanırım cumaya kadar Ahmet Hoca ve Mehmet Hoca yoklar.Bugün yarıda kalan transferim için başladık yumurta toplamadan sonra ohss olmuştum.ilknur hanım muayene etti sanırım 20 gun sonra transfer olacakmış. Hocaları gorememek sıkıcı oluyor moral bozuyor.

gecmis olsun bende haziran ayinda ahmet beyde tedavi oldum çok şükür tuttu.ilk denememde gazide 3 yumurta toplanmisti ahmet beyin tedavi sonucu 13 yumurta toplandi inanin beklemiyordum bile çok umutsuzdum . int arastirmalrim sonucu bu klinige karar vermiştim iyi ki vermişim moraliniz bozulmasin bende sizin gibi dusunuyordum ilk başlarda kendi dr goremeyince ama inanin mehmet beyde ilknur hanimda cok iyi ilgileniyorlar ben ilk ahmet beye sonrada ilknur ve mehmet beye muayaene oldum sikinti yasamadim tarnsverimide ahmet bey yapti hassas bir donemden gectigimiz icin duygusal olabiliyoruz belkide biraz fazla ilgi bekliyoruz inş tarnsveriniz iyi gecer ve tutar ahmet beyin mehmet beyin bilgisine guvenin olmaslar bile hastalarini takip ediyorlar ve hemsire hanim lar surekli arayip ilgileniyorlar

Emilacmm nasilsin merak ettim seni ne zamandir yazmiyosun yada bnmi gormuyorumm
evt uzun zamandir girmiyorum cok şukur tuttu ins devami gelir sen ne yaptin durumlar nasil psikolojim biraz kotuydu hassas bir donemden geciyordum tedavi sureci insani yipratiyor surekli korku endise pozitif olsa bile
Emilacmm nasilsin merak ettim seni ne zamandir yazmiyosun yada bnmi gormuyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…