Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Cok haklısınız sizin adiniza sevindim. Bende gazide 2 aşılama oldum.2. Asilamamda maalesef ilgisizlik (doktor icin soylemiyorum )yüzünden
bosuna ilaç almış oldum.Bir sürü emeğim boşuna gitti.Hem zaman hem para hem ümit hem psikoloji bunlardan sebep şimdi tedirgin oluyorum. Birde yumurta toplamadan sonra ohss oldum.Hepsi üst üste geldi.Size tekrardan Allah tamamina erdirsin diyorum.

bende ohss oldmustum ama hafif duzeyde doktorunuza guvenin en iyi karari vermistir. novarti sectiginize pisman olmayacaksiniz ellerinden geleni yapiyorlar gerisi ilahi taktir rabnim ol diyecek ki dr vesile olsun inş tutar ve bebeginize kavüşursunuz

evt uzun zamandir girmiyorum cok şukur tuttu ins devami gelir sen ne yaptin durumlar nasil psikolojim biraz kotuydu hassas bir donemden geciyordum tedavi sureci insani yipratiyor surekli korku endise pozitif olsa bile
Ayy canim benim gozun aydin cok ama cok sevindim rabbim kucagina almayi nasip etsin bnde merak ettim haklisin yha bilmezmiyim benimde genetik cikti temiz sukur yillik izinde baslicaz ins biraz kafami bosaltm lazim oncesinde

Ayy canim benim gozun aydin cok ama cok sevindim rabbim kucagina almayi nasip etsin bnde merak ettim haklisin yha bilmezmiyim benimde genetik cikti temiz sukur yillik izinde baslicaz ins biraz kafami bosaltm lazim oncesinde
çok sevindim inş emeginizin karşılığını alırsiniz ruhsal yonden rahatlamak çok onemli yoksa gerekli gereksiz herseyı kafaya takıp kendimizi geriyoruz ben çok gergindim olağan şeyleri bile olumsuz gormeye başlamsitim ben bile kendimi taniyamiyordum kafanı boşaltman cok iyi olur iyi bir tatil yap sonra başla inş hersey hayirlisıyla istedigin gibi olur

olmayin tedirgin kendinizi uzersiniz yipratirsiniz once Allaha sonra doktorlar guvenin ben çok tedirgindim gergindim saolsun ahmet bey hep rahatlatti beni inanmak lazim çok şukür tuttu ama tutmaklada bitmiyor hep korku kese gorulecekmi kalp atisi duyulacak mi saglikli devam edecek mi kisacasi beklentiler bitmiyor

Illaki zaten ck stresli bi is icindeyiz gecemiz gunduzumuze karismis durumda bi tatil sart oldu ins bu sefer guzel bi sonuca variriz hep beraber❤

evt uzun zamandir girmiyorum cok şukur tuttu ins devami gelir sen ne yaptin durumlar nasil psikolojim biraz kotuydu hassas bir donemden geciyordum tedavi sureci insani yipratiyor surekli korku endise pozitif olsa bile
Hayırlı olsun çok sevindim sizin adınıza Benim de yarın test günüm Allah bana ve bekleyen herkese omutluluğu yaşatır inşallah. İki güne bir kan tahlili verdiniz mi yoksa bir kere yeterli oldu mu

Hayırlı olsun çok sevindim sizin adınıza Benim de yarın test günüm Allah bana ve bekleyen herkese omutluluğu yaşatır inşallah. İki güne bir kan tahlili verdiniz mi yoksa bir kere yeterli oldu mu
teşekkürler ins sizde guzel haberler alirsiniz 3 kere yaptirdim 2 gun arayla sonra 10 gun sonra ultrason dediler

teşekkürler ins sizde guzel haberler alirsiniz 3 kere yaptirdim 2 gun arayla sonra 10 gun sonra ultrason dediler
Anladım teşekkür ederim. Dediğiniz gibi pozitifi görmekle bitmiyor. Artması, kesenin görülmesi, kalp atışı ve 9 ay. Hakkımızda hayırlısı

Yazilarinizi okudum da kizlar inan su an her anin kiymetini bilin. Su gibi geciyor zaman bir bakmissiniz kucaginizda bebeginiz. Bende gecen sene yaptirmistim zaman hic gecmeyecek saniyordum Allaha sukur yavruma kavustum insallah sizlerde saglikla ve hayirla bebeklerinizi kucaginiza alirsiniz. Dedigimi sakin unutmayin "her anin kiymetini bilin ve hamileliginizin tadini cikarin "

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…