Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

ohss olunca ne yaptılar peki tedavi olarak?
kaç yumurtanız toplanmıştı?
kim topladı yumurtaları

Ben de Cuma günü novaartla ön görüşme yapacağın Ahmet hoca ile ,
Tavsiye eder misiniz merkezi
Memnun oldugum yanlari da oldu...sikinti olan seyler de oldu...ilk denememde nova arttaydi olmadi...ikinci denememde nova artta tuttu...nasipten otesi yok...gorustukten sonra icin isinirsa devam edersin...hayirlisi olsun senin için:)

Memnun oldugum yanlari da oldu...sikinti olan seyler de oldu...ilk denememde nova arttaydi olmadi...ikinci denememde nova artta tuttu...nasipten otesi yok...gorustukten sonra icin isinirsa devam edersin...hayirlisi olsun senin için:)
Evet gercekten nasip kismet bende mehmet hocanin hastasiydim bana gore dunyanin en iyi hocasi cok seviyorum kendilerini 2ameliyat oldum kendisine sukur atlattim embriyolarim kaliteli olmasina ragmen tutunma olmadi ellerinden geleni yapiyolar nasipte varsa tutuyo yoksada londradada yaptir paristede tutmazsa tutmuyo hersey Allah tn Ahmet hocada Mehmet hocada mukemmel hocalar aradaki fark Ahmet hoca daha konuskan gulec Mehmet hocadan cok konusmasini bekleme soguk biraz ama isini itinayla yapar yaza tekrar denicem ins Allah nasip ederse

İnş bir sonrakinde olumlu olur ..
Ameliyatları nerde yapıyor ?

İnş bir sonrakinde olumlu olur ..
Ameliyatları nerde yapıyor ?
Histereskopiyi novaartta laparaskopiyi koru hastanesinde oldum cok memnun kaldim sadece fiyat yuksek biraz biz hic pazarlik konusuna giremedik girememde karsimda prof sunun fiyatida su olsun diyemiyosunki onemli olanda saglik sozkonusu lap.cok hassasiyet isteyen bi ameliyat minicik bi hata yunurtaliklari kaybetmeye kdr gidebilir ben tavsiye ederim gonul rahatligiyla butun ark cevremiz novartta yaptilar cogunun ikizleri var istda mesela bi ark bahcevide yaptirdi mustafa hocaya tutmadi nasip olmayinca olmuyo mustafa hocanin sirf muayanesi 700tlydi en son

Merhabalar aranızda yakın zamanda mehmet hocaya sezeryan olmuş veya olacak varmı ???

Ben de Cuma günü novaartla ön görüşme yapacağın Ahmet hoca ile ,
Tavsiye eder misiniz merkezi
Açıkcası ben iletişimden memnun kalmadım.
Hocalar evet çok donanımlı ve başarılı. Hemşireleri iyi. Karşılamadaki kızlar sakin ve rahatlatıcı tavıra sahipler. Temizlik ve hasta bakımı ile ilgilenen kişiler de bence çok yardımsever ve iyi niyetli. İlknur hocanın da iletişimin güzel olduğunu düşünüyorum. Anestezi doktorlarının da iyi olduğunu düşünüyorum aynı şekilde embriyologların da... Lakin gel gör ki bu klinikte beni inanılmaz rahatsız eden bir şey var. Bir defa kalabalığı devlet hastanesinden farksız. Ortam rahatlatıcı değil. Kendinizi asla ama asla özel hissetmiyorsunuz. Muayeneler çok kısa hoca 2 cümle ya ediyor ya etmiyor. Sorularınızın bir cevabı olmuyor. Embriyo kalitesini soruyorsunuz ‘iyi kalite’ cevabını alıyorsunuz. Ben bu merkezde kendimi bir cüzdan gibi hissettim ve bence tüp bebek psikolojik olarak zor bir süreç kendinizi özel ve mutlu hissetmediğiniz bir ortamda stresten başka bir şey getirmiyor insana. Transfer sonrası sonuç bekleme dönemindeyim. Bahsetmek istemediğim daha başka konular da oldu ama görüştükten sonra kendi kararınızı vermeniz her zaman için daha doğru olur sonuçta her insanın enerjisi farklıdır.

2 yıl önce ben de arastır ma yapıyordum.
O dönemlerde de Ahmet Hoca konusmaz Mehmet hoca güleryüzlü konuşkan diyorlardı :) dönemsel olarak degısıyor sanırım

2 yıl önce ben de arastır ma yapıyordum.
O dönemlerde de Ahmet Hoca konusmaz Mehmet hoca güleryüzlü konuşkan diyorlardı :) dönemsel olarak degısıyor sanırım
Yha aslinda goreceli hocalar cok yogun zaten cok ilgi alaka beklemek yanlis olur ben mehmet hocami gazidende taniyorum okulda daha da serttir fakultede ogrencileri acayip tirsar ahmet hoca biraz daha ilimli diye duymustum

Evet bazi konularda hak veriyorum.sonuna kdr haklisnz ameliyat olucağim zaman mehmet hoca ozelden konusalim gun ayarlicam dedi tamam dedim asistaniylada irtibat halindeyiz neyse birgun oncesindn aradi istdan gidip gelme yaptigim icin mehmet hoca sabah novartta gorusme yapackms bi konusalim demis bekliyor dedi neyse gece 5te yola ciktik haliyle ist trafigi uzun yol sonucta sabah 8de aradim iste sukdr yol kaldi yoldayiz falan buarada esim okdr basmiski yetiselim diye ariyorum 50km kaldi diye ve mehmet hocanin kac yillik hastasiyim iyi taniyo beni istdan geldigimi neyse novarta gittik ee hoca kac saaat sizi bekledi ne bitmez yolmus falan filan bende dedimki sizinle burda tartismicm istdan geliyorum 5ten beri yoldayiz ucarak gelmedik haddini bil mehmet beyle ozel konusucam dedim ciktik bi sinirle mrhmet hocayi aradim tabi sinirim tavan yapti gazideyim cikin buraya gelin dedi gaziye ciktik benim sinirlerim bosaldi bide ameliyat olucm onun psikolojisi yha cocuklar niye bu kdr dert ettinz orda degilsm burdayim yoksada ozel muadeyim her sekilde gorusurduk bu ne acele falan hocam asistaniniz bunlari bunlari soledi aradi yanimda sen hastalari falanmi karistirdin senle ben konusucam dedi ama azarladi teli kapatti kizin suratina ertesi gunde ameliyatimi olucm icin detaylari konustuk aklimdaki sorulari cvpladi sonrasinda basasistani devraldi testleri falan yaptirdik gazide ertesi gunde koruda ameliyatimi oldum bastan sona kdr yanimdaydi ne kdr tesekkur etsem az harika bi insan sadece cok kalabakliklar

Yha aslinda goreceli hocalar cok yogun zaten cok ilgi alaka beklemek yanlis olur ben mehmet hocami gazidende taniyorum okulda daha da serttir fakultede ogrencileri acayip tirsar ahmet hoca biraz daha ilimli diye duymustum
Dün gittim tedaviyi baslattık. Mehmet hocam cok güleryüzle ve samimi davrandı. O iki üç dakikalık zamanda sohbette ettik. Elini uzattı selamlaşarak ayrıldık yanından. Hatta şehir dısından geliyorum ben. Burda kontrol olmam için bana doktor bile ayarladı. Gercek ten mükemmel bir insan.

Cok sevindim ins bu sefer olumlu olur sonu guzel olur bende yaza baslicam Allah nasip ederse

Novaart’a tam olarak bir yıl önce başladım Ankara’da olmama Sağlık Bakanlığında çalışmama rağmen ne konuyla ilgili ne hocalar ne de merkez hakkında bir kere araştırma yapmadım birisinin önermesiyle başladım ilk günden beri gönlüm o kadar ferah ki anlatamam bunu kesinlikle, Ahmet hocamın hastasıyım her görüşme de muayene de sabretmemi gönlümü ferah tutmamı söyledi ilk önce doğal denemeye başladık takiplerle olmadı hocamdan ısrar kıyamet aşılama yapmasını istedim başladı o ilk baştaki tavrı bile çok güzeldi aşılama yapıldığı gün bak bu tutmayabilir ama normal yolla hamile kalabilirsin dedi tutmadı ama görüşmelere devam ettik biz tatil yapmak istiyoruz dedik tamam Eylül de gel tekrar görüşelim dedi biz 2 ay boyunca plan yaptık gezdik tozduk ve ben normal yolla dış gebelik oldum hoca Eylülde gel demesine erteledim bakanlık çalışanı olmama rağmen hastaneye son dakika başvurdum 4000 küsür beta hcg sağ tüp patlaması ve iç kanamadan giderken son dakika hocayı aradık bizi gaziye yönlendirdi oradaki doktorlar beni apar topar ameliyata aldılar 4,5 saatin arkasından 3 gün boyunca hastane de yanıma hergün uğradı çok fazla korkuttuğumu söyledi 5 ay sonunda benim istememle ilk tüp bebek denememizi yaptık pozitif sonucu gördük maalesef düşükle sonuçladı ama hocamızdan binlerce kez razı olsun biz çok memnunuz

Merhabalar,

Ben de yarın yumurta toplama işlemine gireceğim. Mehmet Hoca rezervin bayag iyi dedi. 15 e yakın yumurta sıraladı.

Şuan bile oturup kalkarken özellikle sol kasığım inanılmaz ağrıyor.

5. gün ve 3. gün embriyolarının farkı nedir? Neye göre karar veriliyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…