Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Devlette anestezisiz çekiyorlar,özelde aneztezili,isminden anlaşılıyor ankarada olduğun,bende ankaradayım,geçen ay araştırdım,anestezili istiyorsan 950-1000 civarı tutuyor canım
Teşekkür ederim cevabınız için.
Ben istanbulda Echomar diye bir merkezde çektirdim. Anestezi almadan ve gerçekten hiç acısızdı. 650 lira ödedim.Rahim filminde polip olduğu görüldü. Tüp bebeğe başlayacağımız için Mehmet hoca önce onu alalım dedi. Geçen hafta Histereskopi oldum bakalım ilk adetimi bekliyorum şimdi:)

Merhabalar,

Ben de yarın yumurta toplama işlemine gireceğim. Mehmet Hoca rezervin bayag iyi dedi. 15 e yakın yumurta sıraladı.

Şuan bile oturup kalkarken özellikle sol kasığım inanılmaz ağrıyor.

5. gün ve 3. gün embriyolarının farkı nedir? Neye göre karar veriliyor?
Sanırım ikisi arasındaki fark 5.güne kadar gidecek embriyoların olup kalması gerekiyor
Benden 9 tane yumurta toplandı 3 döllendi maalesef 3.güne kadar 2 tane kaldı

Merhabalar, sizi çok iyi anlıyorum insan korkuyor haliyle ama elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz yinede. Umarım herşey çok güzel gider bu sefer her ikimiz içinde. benimde rahim kalınlığı inceymiş bu ay, önümüzdeki az histereskopi yapılacak muhtemelen. Sperm bir şekilde bulunur canınızı sıkmayın önemli olan yumurtanızın olması. özellikle 42 yaşından sonra zorlaşıyormuş tutması sizin daha var ümitsizliğe kapılmayın bence.
Arkadaşımızı cesaretlendirmek için 42 yaşından sonra zorlaşıyormuş derken üstüne basa basa!Sizce 42 yaşında olanlar ne hisseder hiç düşündünüz mu?Bi kez daha yazılmıştı böylebişey burda siz miydiniz bilmiyorum fakat biraz empati lütfen !

Arkadaşımızı cesaretlendirmek için 42 yaşından sonra zorlaşıyormuş derken üstüne basa basa!Sizce 42 yaşında olanlar ne hisseder hiç düşündünüz mu?Bi kez daha yazılmıştı böylebişey burda siz miydiniz bilmiyorum fakat biraz empati lütfen !
Bir tanıdığım 43 yaşından sonra hamile kaldı
Bir başka tanıdığım 10 senelik evliliğinde psikolojik rahatsızlığından dolayı her seferinde tüp bebek tedavisini yarım bırakmak zorunda kaldı ve kendiliğinden hamile kaldı Rabbime dua edip güveneceğiz kimse umudunu kaybetmesin 🙏🏻☺️

Merhabalar,

Ben de yarın yumurta toplama işlemine gireceğim. Mehmet Hoca rezervin bayag iyi dedi. 15 e yakın yumurta sıraladı.

Şuan bile oturup kalkarken özellikle sol kasığım inanılmaz ağrıyor.

5. gün ve 3. gün embriyolarının farkı nedir? Neye göre karar veriliyor?
Bunlara takılma 3 müş 5 miş. Benim tam 26 yumurtam vardı 3. Gün embiryos transsfer edildi kafama taktım taktım neden 5 değil diye. İlk denemem ve şükürler olsun tutundu kızım suan 34 haftalık hamileyim😸 nasip işi allah ın izni. Hocalar çok iyi onlara güven

Bunlara takılma 3 müş 5 miş. Benim tam 26 yumurtam vardı 3. Gün embiryos transsfer edildi kafama taktım taktım neden 5 değil diye. İlk denemem ve şükürler olsun tutundu kızım suan 34 haftalık hamileyim😸 nasip işi allah ın izni. Hocalar çok iyi onlara güven
Tesekkur ederim :)) 5. Gun diye karar verdi merkez. Yarin transferim var benim de :)
Kafaya takmayayim diyorum, olumsuz oluyorum bayag karamsar olup daha bisi yokken uzuliyorum. Sonra olumlu dusun diyorum ama o zaman da hayal kirikligindan korkuyorum.

Bir de bir kisi daha kafana takmayinca oluyor derse birini vurucam :)

Coook tebrik ederiim.. saglikla gelsin kiziniz :))

Tesekkur ederim :)) 5. Gun diye karar verdi merkez. Yarin transferim var benim de :)
Kafaya takmayayim diyorum, olumsuz oluyorum bayag karamsar olup daha bisi yokken uzuliyorum. Sonra olumlu dusun diyorum ama o zaman da hayal kirikligindan korkuyorum.

Bir de bir kisi daha kafana takmayinca oluyor derse birini vurucam :)

Coook tebrik ederiim.. saglikla gelsin kiziniz :))
İnşallah seninde bebişin tutunur allah yardımcın olsun :dua: aynı pskolojilerden geçtik emin ol. Kendini yırt ama herşey olacagına varıyor işte iyi düşün iyi olsun

Ahmet bey dogumu hangi hastanede yapiyor bilgisi olan var mi
Mehmet bey tobb etu yada bayındır hastanesi dedi bize. Ahmet beyde aynı hastanelerde yaptırıyor diye biliyorum .. tobb etu hastanesine karar verdim ben. Ücret olarakta 8500tl dedi sadece sezeryan için. Takiplerle beraber 12bine yaklaştı doğurmak :KK53::rolleyes:

Mehmet bey tobb etu yada bayındır hastanesi dedi bize. Ahmet beyde aynı hastanelerde yaptırıyor diye biliyorum .. tobb etu hastanesine karar verdim ben. Ücret olarakta 8500tl dedi sadece sezeryan için. Takiplerle beraber 12bine yaklaştı doğurmak :KK53::rolleyes:
:rolleyes::rolleyes: eyvah fiyatlar uçmuş

Tüp bebek tedavisi yaptıran hemcinslerime yazmak istedim. sakın umutsuzluğa kapılmayın sizin yaşadığınız yollardan geçmiş biri olarak umut her zaman ön planda olmalı ,umutsuzluğa kapılırsınız 1-0 yenik başlarsınız. çok zorlu süreçler Maddi manevi çok yıpranıyor insan. 3 yıl önce aynı ben de sizin yaşadıklarınızı yaşadım, tuttu mu tutmadı mı Kaç Yumurtam olacak kaçı 3 gün kaçı 5 günn ne yesem Ne içsem .İşe gitsem mi gitmesem mi derken bebeğini kucağına alan bir anneyim. Sonrasında bebeğim 13 aylikken kendiliğinden hamile kaldım. Nasipte varsa oluyor.. takvayı elden bırakmayın ve güzel düşünün annelik size çok yakışacak eminim.

Mikroçip ve serumla dondurulmuş transferi olan var mı arkadaşlar? Yada sadece mikroçiple? Sonucunuz ne oldu?

X