Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba, ben testleri yaptırdım hsg çekildim devlette tedbir amaçlı, muyanehane iletişime geçeyim hocanın konuşkan olanı bence daha iyi olur :))

Merhaba, ben testleri yaptırdım hsg çekildim devlette tedbir amaçlı, muyanehane iletişime geçeyim hocanın konuşkan olanı bence daha iyi olur :))
Bence de öyle yapın benim doktorum Mehmet Hoca ama her ikisi de çok başarılı iyi doktorlar:)

Gittinzmi gorusmeye ins guzel olur hersey sizin icin de
gittim evet
suan oncelikle dedi rahim icindeki polip alinacak histereskopi ile. daha sonra tupe yeniden bakilacakmis. sivi birikmesinden dolayi engelliyor olabilir mi dedim ama gorunmuyor sivi birikmesi yok dedi. zaman zaman tikanik cikabilir tupler dedi. ona cok odaklanmadi acikcasi. sanirim polipleri aldiktan sonra deneme yapmayi teklif edecek. adet bitiminde gidecegim bakalim

Merhabalar HSG'yi nerede çektirdiniz acaba? çok ağrılı mı? Haftaya benimde çektirmem gerekiyorda yer araştırıyorum

Cok gecmis olsun benimde ole olmustu lap.olmadan histereskipden sonra deneme yaptik ondan sonra lap.karar verdi belki sizin hic gerek kalmaz lap.olmaniza hayirlisi olsun tez zmnda guzel haber alirsnz dilerim

Cok gecmis olsun benimde ole olmustu lap.olmadan histereskipden sonra deneme yaptik ondan sonra lap.karar verdi belki sizin hic gerek kalmaz lap.olmaniza hayirlisi olsun tez zmnda guzel haber alirsnz dilerim
Insallah cok tesekkur ederim
hoca sanirim herkes icin ayni sekilde ilerliyor. Sonu umarim iyi olur hepimiz icin
peki laparoskopiden sonra durum ne

Slm kizlar nova artta ikinci denemem pozitif oldu...carsamba ikinci kez kan vericem bakalim...doktorum ahmet bey...kacinci haftaya kadar bakiyorlar merkezde...daha sonra ozel muayehanesine gitmeyi dusunuyorum nasipse...bu sureci yasayanlar anlatirsaniz cok sevinirim

hayırlı olsun Allah kucağınıza almayıda nasip etsin.

Hayırlı olsun darısı bize. Bende Mart gibi 3. Tedavime başlayacağım orada. Durumunuzdan haberdar edin inşallah sağlıkla devam eder =)

2018 in sonlarında yaptırmıştım 7200 tl idi o zaman 2019 da ne kadar olacak diye sormuştum. Yüzde 10 falan zam gelecek demişlerdi. Yani 8000 tl civarı demişlerdi. Çok şükür şimdilik pozitif. Allahım isteyen arzulayan herkesin dualarını kabul etsin

Teşekkür ediyorum bilgi için

hayırlı olsun sizin adınıza çok sevindim darısı bize inşallah

hayırlı olsun allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin darısı da bize inşallah

Merhabalar HSG'yi nerede çektirdiniz acaba? çok ağrılı mı? Haftaya benimde çektirmem gerekiyorda yer araştırıyorum
birçok devlet hastanesi çekiyor birkaç dk lık sancı şeklinde ağrı oluyor ama çabuk geçen bir şey, anestezili özelde çeken yerler varmı bilmiorum ağrı istemezseniz.

Merhaba herkese
Novaartta 1 düşük 1 negatif denemem var. 3. İçin uzunn Bır aradan sonra tekrar gitmeyi düşünüyorum. 3 tane dondurulmuş embriyom var. Dondurulmuş fiyatları hakkında bilginiz var mı acaba. Sizlerden nir fikir almak istedim. Allah hepimizin yüzünü güldürsün. Tedavide olanlara sabır kuvvet versin.

amin Allah kucağınıza almayıda nasip etsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…