Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Eskiden buraya çok yazan olurdu. Merkezin başarı oranı düştü galiba. Nitekim benım de 2 negatıfım var orada

Eskiden buraya çok yazan olurdu. Merkezin başarı oranı düştü galiba. Nitekim benım de 2 negatıfım var orada
Gunaydin canim nasip kismet isi yha isten gucten cok giremiyozz yaza tekrar denicem ins nitekim en yakin ark bahcecide denedi 3.denemesinde tuttu yine butun cevrem novartta deneyip cogu pozitif ve genelde ikizlerhayirlisi olsun hakkinda hakkimzda peki gorustunmu hocalarla tutmama nedenini?

Canım merhaba, beni hatırlamışsındır. En son, eylülde pozitifi görüp 3.denemede boş gebelik yaşayıp kürtaj olmuştum. İlk denememde kızıma hamile kalıp doğumla kaybetmiştim. Benim de Mehmet hocada 4 denemem oldu. 2 gün önce, mikroçipli serumlu blast embriyolarla dondurulmuş 4.denememde olumsuz sonuç aldım. Histereskopi yaptırmak istiyorum çünkü aklına gelebilecek herşeyimize bakıldı. Biyopsi, rahim çizdirme, genetik tahliller, dna hasarı vb. Bir tek buna bakılmadı. Yakın zamanda merkezde Histereskopi yaptırdın mı? Ücreti hakkında bilgi almak istiyorum. Yada yaptıran varsa yazabilir mi?

2017de yaptirdim mehmet hocaya 2500 odemistik suanda fiyati ne oldu bilemicm nasip kismet yha gercekten hayirlisi olsun caninizi skmayin illaki bi zamani vardir

2017de yaptirdim mehmet hocaya 2500 odemistik suanda fiyati ne oldu bilemicm nasip kismet yha gercekten hayirlisi olsun caninizi skmayin illaki bi zamani vardir
Sağol canım, epey yüksekmiş ücreti. Şimdi ki bilir ne olmuştur. Rahim filmi ne kadardır bilgin var mı peki?

Sağol canım, epey yüksekmiş ücreti. Şimdi ki bilir ne olmuştur. Rahim filmi ne kadardır bilgin var mı peki?
Evet ole malesef cnm rahil filmi cekilmiyo novartta koru hastanesinde 1000lira fiyat diye biliyorum istda cektirdim anestezili 700tl vermistim yilin basinda gazi universitesinde de cekiyolar diye biliyorum anestezisz ama oranin fiyat cok yuksek degildir

Bakalım artık canım sağol yanıtların için.. Mehmet hocadan başka doktora çektirmem. Koru'da kaybettim kızımı zaten oraya günahımı vermem!

Bakalım artık canım sağol yanıtların için.. Mehmet hocadan başka doktora çektirmem. Koru'da kaybettim kızımı zaten oraya günahımı vermem!
Canim Mehmet hoca hsg cekmiyo gaziye gotsen dahi ordakiler yapar islemini rica ederim ne demek bnde Mehmet hoca icin ist ank arasi mekik dokuyorum kimseye guvenemiyorum dr olarak istda da illaki vardr ama yillardir hastasiyim ve iki opesrayonumuda kendisi yapti arti tup tedavi bakalim hayirlisi ..

Ben de bu kez istanbul.da Bülent Tıraş'a mı gitsem diyorum; ama Mehmet hoca dışında kimseye güvenemiyorum. 2,5 yıldır ona gidiyorum.

Ben de bu kez istanbul.da Bülent Tıraş'a mı gitsem diyorum; ama Mehmet hoca dışında kimseye güvenemiyorum. 2,5 yıldır ona gidiyorum.
Canim bulent tirasa benim ark yaptirdi tutmadigi gibi hocanin bikere yuzunu gormus onun haricinde hic memnun kalmadi negatif sonucu alinca bikere bile aranmams ve 20bin uzeri para doktuk dedi tabikide guven cok onemli ben birsey oldugumda arayabiliyorsm ve mehmet hoca musait olnasa bile beni arayip cok yogundm kbakma buyur simsycmm diyorsa iste mehmet hocanin ellerindn operim tabikide mekik dokurum tabikide cok yogun yorgun fakat insanligi hekimligi zaten tartisilmz istda normal bi dr gidiyorsnda egosundan yanindan gecilmiyo ist en unlu prof gittim tvlere cikan muayne ucreti zaten yuksek iki ilac yazip yolladi polip ve tek tupun tikali oldugunu bile bile bu is nasip isi Allah taktir edecek olacak zeynep kamilde ck duydm tup yaptiripta tutani asilama yaptiripta tutani Allah herkese gonlundeki guzellugi nasip etsin

Ayriyeten Koruda laparaskopi ameliyatimi yapti bastan sonuna kdr yanimdaydi geldi gitti bir gece yatirdi gece bile asistanlari olsun uzmb drlari olsun hic bos birakmadilar esimi aramis gece agrisi varmi bi sikinti varmi diye bunu hangi prof yapar sanmiyorumm duacisiym gercekten

Son düzenleme:
Bülent tıraşı bende biçok kişiden duydum gerçekten çok iyi söylüyorlar ve söyleyenlerin çoğunun ikiz bebekleri var...

Bülent tıraşı bende biçok kişiden duydum gerçekten çok iyi söylüyorlar ve söyleyenlerin çoğunun ikiz bebekleri var...
Ameliyatimi mehmet erdem yapti burda ondan bahsettim hadi yha istdada kime sorsam hickimse tavsiye etmiyo nasip isi yha bu isler

Ameliyatimi mehmet erdem yapti burda ondan bahsettim hadi yha istdada kime sorsam hickimse tavsiye etmiyo nasip isi yha bu isler
Bende bir abladan duydum 2 başarısız aşılama 2 başarısız tüp bebek yapiyo başka yerde bülent hocada ilk tüp bebekte tuttu ikizleri. Başka birisinden daha duydum onunda ilkini tüp bebek yapmış bülent hoca ikinci bebegin normal olucak demiş şuan kendiliğinden hamile kaldı ikinciye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…