Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

18 ocakta transfer yapildi 2250 tl verdik

Kasim ayinda don.transferim oldu 3400de biz odedik cunku ben anestezili istedim transferi 2250yi duyunca cok sasirdim
Evet canım bende sasırdım tekrar teyıd etmek için aradım acabaa yanlış mı duydum dıye yine aynısını dedıler

Evet canım bende sasırdım tekrar teyıd etmek için aradım acabaa yanlış mı duydum dıye yine aynısını dedıler
Bu ay gidicem gittigimde sorucam ozellikle bu fiyata bilmiyorum belki drla konusup odeme yaptilarsa dr demis olabilir muhasebeye o miktar alinmasini simdiye kdr tedavilerimde novaartta hic para mevzusuna girmedik ne dendiyse cikarip verdik fakat bole bir durum varsada butun hastalar faydalansin bence

Sende transfere gittiginde cnm pazarlik yapip verin ozmn sonucta belirli bir hasta potansiyeli olan bi merkez her gruptan gelen var ama bizlerde sokaktan toplamiyoz sonucta 2ameliyat 2tedavi transferler zaten 50bin harcamisizdir yol kalma konaklama yemeicme bunlari saymiyorum bile gittigimde ozellikle konusucm bu para mevzusunu muhasebeyle

Aynen sana katılıyorum. Bende sehır dışından geliyorum. Yeme içme konaklama yol parası derken bir dünya para tutuyor. Yapılıyorsa herkese indirim yapılmalı. 2 tedavi de 15 bin para döktük sadece hastaneye. Konaklama ve dıger giderler harıc
Oncekı 2 tedavimde 10 bin harcadık.
Bakalım daha Kac tedavi geçireceğiz. Burdan hocalarımız okur duyar ya da birileri aracılığıyla haber giderse lütfen herkese eşit davranılmalı

Ins emeklerimizin karsiligini aliriz rabbim nasip ederde kolay degil gercekten maddi manevi zor bi surec

Merhabalar HSG'yi nerede çektirdiniz acaba? çok ağrılı mı? Haftaya benimde çektirmem gerekiyorda yer araştırıyorum
Devlette anestezisiz çekiyorlar,özelde aneztezili,isminden anlaşılıyor ankarada olduğun,bende ankaradayım,geçen ay araştırdım,anestezili istiyorsan 950-1000 civarı tutuyor canım

Muhasebeyle konuşma canım doktorla konuş doktor muhasebeyibarayip soyluyo veya sizden şu kadar alsınlar diyo

Muhasebeyle konuşma canım doktorla konuş doktor muhasebeyibarayip soyluyo veya sizden şu kadar alsınlar diyo
Tatlim iste ne bileyim mehmet hocaylada oldursen para mevzusuna giremedim giremem aslinda hocada biliyo sehirdisindan gelip gittigimi muhasebeye solebilir ole degilmi fiyat su kdr alinsin diyede bu sefer konusucam ama tedaviye baslayalimda sennnasilsn busra ne zmndir aklimdasn srmk cnm minikkuslar nasil biraz daha buyumslerdir:)

Cok sukur canım 4.Ay aşısı olduk bugün resmen sabahlar olmuyo ogluslarin biri kolik biri iyi sukur hergun huy degistiriyoz canım öylede birsürü hastası var diyeceksinki hocam ücret konusunda biraz yardımcı olurmusunuz o kadar sen söylemezsen eşim dedi bende diyemem eşim der

Buda gecer ins cnm yha birz daha buyusunlerde rahat edersin valla konusucaz dedigin gibi cok dokulduk yani haliyle uzaktanda git gel olunca saglik.olsun sonu guzel olsunda hersey gelip geciyodu unutuluyo yazda geliyo disari cikarir hava aldrirsn iyi.olur senin icinde buyuyeck anneleri o erkekler:)

Tek başına bakacağım günler gelsin istiyorum sarılıp uyuyalım rabbim isteyip dileyen herkesin kucağını doldursun inşallah canim bencede para kolay kazanılmıştı bizimde dondurlmuslarin günü gelsi saklamak istemiyorum rabbim bağışlarda 2 tane var yeter bunların geleceğini yapalım diyorum eşim kararsız bakalım nasip

Amin cnm ins yha cidden zor basina gelmeyen bilemez evde birileriyle yasamkda zor gerckten annede olsa kvdede olsa esin cokmu yogun calisiyo biraz destek olsa izin falan kullansa bizim arkda imha ettirdiler onunda vardi 3tane don.embriyo ikizlere ancak bakar buyuturuz diyo esinle oturup kapsamli dusunup karar verirsnz cnm saglik olsun

kucağa cok alıştılar canım eşim 2 2 vardiyali gidiyozaten pekde anlamiyo altı değişecekse mama tutulacaksa tutuyo susturamiyo krizlerinde babanne dede cok ilgili ben bakarim gidinde denmezki yaza evlerinde kalırlar galiba onlarda yoruldu yaslari var haliyle

merhaba tolga bey e gittiniz mi acaba

Ole cnm haklisin ne yapcan yinede sagolsunlar kalmislar bakmislar yasda olunca dedigin gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…