Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Cnm benimde ilk defa hic daha önce pozitifi görmedim 2.5 yil oldu ilk tüp bebek denemem insan inanamiyo ama dualarimla insalllah onlari bana bagislicak allahim asil test günüm pazartesi insallah yükselir dualarinizi eksik etmeyin :KK43:
Benimde ilk denemem di 10.gün sıfırdı bence sana bir tanesi tutunmuş gibi Görünüyor inşallah değerin artar canım

Benimde ilk denemem di 10.gün sıfırdı bence sana bir tanesi tutunmuş gibi Görünüyor inşallah değerin artar canım
Bende öyle düsünüyorum ikiz icin biraz düsük dimi? Bana iki embriyo transfer yapilmisti ve kanamamda devam ediyo sanirm teki tutunuyo

ben de 2 tane denedim ikiside negatif
hacettepede doktorun timur gürganmıydı
neyse hatırlıyorum seni sonuçta kader arkadaşıyız:KK54:
bende ki sorun rezerv azlığı 3. denemem iptal oldu şimdi doğumkont. kullanıyorum
ağustos adetile tekrar başalaycaz inşallah novart güzel bir merkez hadi hakkımzda hayırlısı:anneadayı::anneadayı::anneadayı:
Evet canim kader arkadasiyiz insallah guzel sonucu da beraber aliriz benim doktorum gurkan bozdag sen neden biraktin hacettepeyi kac yasindasin insallah bu sefee bol yumoss olurrr

Cnm benimde ilk defa hic daha önce pozitifi görmedim 2.5 yil oldu ilk tüp bebek denemem insan inanamiyo ama dualarimla insalllah onlari bana bagislicak allahim asil test günüm pazartesi insallah yükselir dualarinizi eksik etmeyin :KK43:
Insallahh guzel haberi tam duyacaksinizz kotu dusunmeyinn

Biri cevaplasin kizlar bugun transfer oldum tuvalete gittikce peceteye siliyorum ve silik silik kan lekesi oluyo sizce normal mi
Bu forumda araştırmıştım biraz transfer sonrası bu şekilde olan bayanları .bunun transfer işlemi sırasında ki işlemlerden kaynaklandığını ve tutunma veya tutunmamayı yansıtmadığını ama bence sanki iyi gibi çünkü bende hiç birşey olmamıştı ve sonuç negatifti

Siz hamilesiniz sanirim ne guzell sizin sorun neydi ilk deneme mi acaba
Ben bir aşılama bir klomen tedavisi yaptırdım sonuç başarısız . Bir aşılama daha düşünüyoruz Yada direk tüp bebek

Bu forumda araştırmıştım biraz transfer sonrası bu şekilde olan bayanları .bunun transfer işlemi sırasında ki işlemlerden kaynaklandığını ve tutunma veya tutunmamayı yansıtmadığını ama bence sanki iyi gibi çünkü bende hiç birşey olmamıştı ve sonuç negatifti
Sonda takip su verdiler drm sonda yeridir dedi ve hakli cikti sukur korkum bitti

Evet canim kader arkadasiyiz insallah guzel sonucu da beraber aliriz benim doktorum gurkan bozdag sen neden biraktin hacettepeyi kac yasindasin insallah bu sefee bol yumoss olurrr
Yok ben hacettepede tedavi olmadım hiç
timur gürgan oradada görev yapıyor diye biliyorum
ilk denemem orda olmuştu hiç memnun kalmadım tam bir para tuzağı hiç samimi değiller
2.si memorialdeydi orası daha iyiydi ama laporoskopi falan 17 bin gitti
novart çok samimi geldi beni çok rahatlatıyor doktorum sağolsun

ilk denemem orda olmuştu hiç memnun kalmadım tam bir para tuzağı hiç samimi değiller
Aman Allah 17 milyar mı tüp bebek :KK43: Allah yardımcımız olsun Heryer bütçeye zarar ...

Aman Allah 17 milyar mı tüp bebek :KK43: Allah yardımcımız olsun Heryer bütçeye zarar ...
yok canım her yer değil :KK25::KK25: biz geçen laporoskopi histerskopi 6500 lira
tüp bebek 6000 lira ilaçlar 2500 lira
birde heryere uçakla gittik eşim o dönemde maçları vardı (beden eğt öğretmeni ) gelip gitti hep
harcamalarımızla 17 bin tuttu ama novartta öyle değil canım çok istemediler ve yardımcı oluruz dediler

Anladim canim adini duymustum o doktorunda ben sorun yasamadim hacettepeden hatta memnun da kaldimm hocamizda iyiydi off cidden 17 nedir yaaa cok fazlaaa onlarin tek derdi para oluyor işte

Anladim canim adini duymustum o doktorunda ben sorun yasamadim hacettepeden hatta memnun da kaldimm hocamizda iyiydi off cidden 17 nedir yaaa cok fazlaaa onlarin tek derdi para oluyor işte
sen hangi aşamadasın peki caanım başladınmı tedaviye

X