Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

A.s canim karsilastikmi bilmiyorum canim ben iki tup denedim sorun bende poc var esimde sorun yok ilk tüpü centrum tup bebek merkezinde denedim ikinci tüpü hacettepe hastanesinde denedim ikiside olmadı malesefff
ben de 2 tane denedim ikiside negatif
hacettepede doktorun timur gürganmıydı
neyse hatırlıyorum seni sonuçta kader arkadaşıyız:KK54:
bende ki sorun rezerv azlığı 3. denemem iptal oldu şimdi doğumkont. kullanıyorum
ağustos adetile tekrar başalaycaz inşallah novart güzel bir merkez hadi hakkımzda hayırlısı:anneadayı::anneadayı::anneadayı:

benim histereskopimde de hiç birşey çıkmadı Mehmet hoca her şey yolunda ama neden olmuyor bunu şu anda bilmiyoruz dedi biyopsi de Aldı ama temiz çıkar büyük ihtimalle dedi

Merhaba arkadaslar oncelikle Rabbim hepimizin yuzunu guldursun insallah...ben Ahmet hocanin hastasiyim ilk denememiz malesef negatif... ikinci denemeden once kizamikcik asisi ol dedi sizler asi oldunuz mu?
Siz geçirmediğiniz içindir bence bağışıklığınız oluşsun diyedir çünkü gebe iken geçirirsen daha ağır olur

Tesekkur ederim cevapladigin icin :) sizlere yaptirin dediler mi? Asi yaptir bisiy olmaz dedi ama baska doktorlar en az bir ay gebelik olmasin diyolar cok kararsiz kaldim...

Günaydin arkadaslar benim kanamam hala devam ediyor ne cogaldi ne azaldi ayni sekilde devam ediyo bugün transferin 9.günü zor tutuyorum kendimi test yapmamak icin aslinda eminim negativ ama internetde okuduklarimla ümitleniyorum..

Yeni transfer yapmis arkadaslara sorun olucakti ben transfer sirasinda cok sıkısiktim ve cok canim yandi kastim kendimi simdi diyorum kendime ondan mi olmadi doktor bir kac kez uyardi rahat ol diye ama yapamadim :KK43:(
Bide transfer sonrasi doktorunuz size sonucu gösterdimi embriyolari ahmet hoca bana göstermedi hyirlis olsun dedi cikti acaba olmadi da gösteremedi mi :KK43:(

Günaydin arkadaslar benim kanamam hala devam ediyor ne cogaldi ne azaldi ayni sekilde devam ediyo bugün transferin 9.günü zor tutuyorum kendimi test yapmamak icin aslinda eminim negativ ama internetde okuduklarimla ümitleniyorum..

Yeni transfer yapmis arkadaslara sorun olucakti ben transfer sirasinda cok sıkısiktim ve cok canim yandi kastim kendimi simdi diyorum kendime ondan mi olmadi doktor bir kac kez uyardi rahat ol diye ama yapamadim :KK43:(
Bide transfer sonrasi doktorunuz size sonucu gösterdimi embriyolari ahmet hoca bana göstermedi hyirlis olsun dedi cikti acaba olmadi da gösteremedi mi :KK43:(

canım hiç umudunu kaybetme ben transferin 5. günü 2 gün boyunca normal adet gördüm .hatta olmadı diye kalktım evi süpürdüm . ahmet bey 7. günü test yaptır dedi sonuç 5.28 ne var ne yok ...hemen puroluton iğne vuruldum. değerlerim 2 günde bir arttı: 26 -81-218.....hatta en son 6000 oldu şimdi 9 haftalık gebeyim inşallah. rabbim isterse her şey olur

canım hiç umudunu kaybetme ben transferin 5. günü 2 gün boyunca normal adet gördüm .hatta olmadı diye kalktım evi süpürdüm . ahmet bey 7. günü test yaptır dedi sonuç 5.28 ne var ne yok ...hemen puroluton iğne vuruldum. değerlerim 2 günde bir arttı: 26 -81-218.....hatta en son 6000 oldu şimdi 9 haftalık gebeyim inşallah. rabbim isterse her şey olur

Cnm ben 7.gün adet oldum bugün 9. Hala devam ediyo azda olsa 7.gün ahmet hocayi aramistm bana düsük önleyici igne yaptir dedi sanirsam aynisi simdi hatirlayamadim dayanamadm poliklinige gittim kan verdn 4de sonuc icin aricam icim bi öyle bi böyle sonuc alip rahatlicam insallah dedigin gibi olir :) seninde gözünaydin allah tamamina erdirsin insallah

Cnm ben 7.gün adet oldum bugün 9. Hala devam ediyo azda olsa 7.gün ahmet hocayi aramistm bana düsük önleyici igne yaptir dedi sanirsam aynisi simdi hatirlayamadim dayanamadm poliklinige gittim kan verdn 4de sonuc icin aricam icim bi öyle bi böyle sonuc alip rahatlicam insallah dedigin gibi olir :) seninde gözünaydin allah tamamina erdirsin insallah

amin canım seni çok iyi anlıyorum bende beklerken hiç bir yere sığamamıştım inşallah olumlu sonuç olur

Cnm sonucu aldim 8.53 cikti doktor var yok arasi dedi poliklinikteki ümitlendim yarabbimmm insallah bana bagislar yavrularimi :KK43: :KK43:
Allah ım inşAllah kucağın dolar . Üzülme sakın herşey güzel olacak

Arkadasım ümidini kesme kan testinde negatif Görene kadar umut var

Canim yaa kan degerim 8.53 cikti doktor yok diyemem dedi 9.gün bugün cok düsük degil mi kanamamda devam ediyo cok endiselenyiorum :KK43:
Düşük değil arkadaşım bak doktor bile yok diyememiş sen neden kendine bunu yapıyorsun ? Benim Hayatım boyunca hiç 1 den yüksek olmadı . Hadi güzel düşün ilerleyen Günlerde yükselecek

Düşük değil arkadaşım bak doktor bile yok diyememiş sen neden kendine bunu yapıyorsun ? Benim Hayatım boyunca hiç 1 den yüksek olmadı . Hadi güzel düşün ilerleyen Günlerde yükselecek

Cnm benimde ilk defa hic daha önce pozitifi görmedim 2.5 yil oldu ilk tüp bebek denemem insan inanamiyo ama dualarimla insalllah onlari bana bagislicak allahim asil test günüm pazartesi insallah yükselir dualarinizi eksik etmeyin :KK43:

Cnm benimde ilk defa hic daha önce pozitifi görmedim 2.5 yil oldu ilk tüp bebek denemem insan inanamiyo ama dualarimla insalllah onlari bana bagislicak allahim asil test günüm pazartesi insallah yükselir dualarinizi eksik etmeyin :KK43:
İçini ferah tut ne güzel umudun var elinde mis gibi . Pazartesi güzel haberlerini bekliyorum .

X