Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

yok canım her yer değil :KK25::KK25: biz geçen laporoskopi histerskopi 6500 lira
tüp bebek 6000 lira ilaçlar 2500 lira
birde heryere uçakla gittik eşim o dönemde maçları vardı (beden eğt öğretmeni ) gelip gitti hep
harcamalarımızla 17 bin tuttu ama novartta öyle değil canım çok istemediler ve yardımcı oluruz dediler
17 milyar toplam harcamanız bile olsa yinede bizi çok Aşar . Novaartta bir aşılama mı yaptırsak diye düşünüyoruz bir ay sonra falan . Ama belkide doktor derki aşılama olmaz size tüp direk . Aşılama tutmadı bilmiyorum tekrar denemek makul mü ? Insanın Kafası karışıyor

17 milyar toplam harcamanız bile olsa yinede bizi çok Aşar . Novaartta bir aşılama mı yaptırsak diye düşünüyoruz bir ay sonra falan . Ama belkide doktor derki aşılama olmaz size tüp direk . Aşılama tutmadı bilmiyorum tekrar denemek makul mü ? Insanın Kafası karışıyor
Arkadaşım laporoskopi ve histerskopi ne ?

sizin sorun ne canım
artık 4 yılda prof oldum sayılır
ben hiç aşılama denemedim direk tüp dendi bana
aşılama denedinmi hiç

sizin sorun ne canım
artık 4 yılda prof oldum sayılır
ben hiç aşılama denemedim direk tüp dendi bana
aşılama denedinmi hiç
Biz 4 yıllık evliyiz Ocak Ayında Devlet hastanesi eşime 55 milyon ve sağlıklı sperm var dedi Haziran Ayında özel bir hastanede 18 milyona düşmüş dediler aşılama yaptık tutmadı . Bu arada klomen bende kist yaptı kistlerde iç kanamam oldu geçen ay . 2 ay aşılama tüp yasak prolaktin yükselmiş .

laporoskopi tanı koymak için içine kamerayla bakılıyor rahme
histerskopide alttan yapılan operasyonlar
kolay operasyonlar canım inşallah gerek kalmaz
teşekkür ederim canım bana aşılama yapıldı o alttan yapılan operayona girer sanırım .

teşekkür ederim canım bana aşılama yapıldı o alttan yapılan operayona girer sanırım .
yok canım aşılama tedavi yöntemi değil yardımcı üreme
histereskopi bir nevi ameliyat yine narkozveriliyor ama biraz daha hafif
bunları hiç öğrenme sen bence
buralara çok takılma
bazen düşünüyorumda bilmemek en büyük lütufmuş
öğrenme bile hatta sizin normal yolla bile olur canım araştırmamaya çalış
en güzeli benden sana abla tavsiyesi ben 35 yaşındayım da

yok canım aşılama tedavi yöntemi değil yardımcı üreme
histereskopi bir nevi ameliyat yine narkozveriliyor ama biraz daha hafif
bunları hiç öğrenme sen bence
buralara çok takılma
bazen düşünüyorumda bilmemek en büyük lütufmuş
öğrenme bile hatta sizin normal yolla bile olur canım araştırmamaya çalış
en güzeli benden sana abla tavsiyesi ben 35 yaşındayım da
Teşekkür ederim :) cehaletimi mazur gör . Kimse destek olmuyor bana kendi ablalarım bile sorunu bende sanıp küçümsüyor . Oysa rahim filmi bile çektirdim . Bende kendi çapımda bişeyler yapmaya Öğrenmeye çalışıyorum.2 ay sonra doktora gitmeyi düşünüyoruz aşılama için doktor tüpe yönlendirirse onada tamam dicem . Allah sizede umarım kısa zamanda evlat nasip eder .

Sonda takip su verdiler drm sonda yeridir dedi ve hakli cikti sukur korkum bitti
Canım benim de perşembe transferim oldu ve bana da sondayla su verdiler.benimde öyle hafif pembe kan geldi peceteye ben de sonda yeri diye düşünmüştüm doğru tahmin etmişim.kaç embriyo koyuldu ve kaçıncı gün embriyosu.benim 3.gün dondurulmuş 3 embriyo ama 1 tanesi 1.kalite.inş hakkımız da hayırlısı olur.

Teşekkür ederim :) cehaletimi mazur gör . Kimse destek olmuyor bana kendi ablalarım bile sorunu bende sanıp küçümsüyor . Oysa rahim filmi bile çektirdim . Bende kendi çapımda bişeyler yapmaya Öğrenmeye çalışıyorum.2 ay sonra doktora gitmeyi düşünüyoruz aşılama için doktor tüpe yönlendirirse onada tamam dicem . Allah sizede umarım kısa zamanda evlat nasip eder .
amin canım inşallah dediğim gibi öğrenme sen eşine bol bol fındık fıstık keçiboynuzu yedir
bir ay düşer bir ay yükseliir değerler sen birazcık bu konulardan uzaklaş yoksa farklı hastalıklarda çıkar mazallah boşveeerr de bak nasıl geliyo bebek

Merhaba,bende haziran ayinda novaart da asilama yaptirdim.aslinda tup icin gittim.1 yumurtam oldu,opu sirasinda yumurta dagilmis bu yuzden asilama yapildi ama sonuc negatif.nasipse eylulde tekrar deneyecegim.benim rezerv azligi ve tek yumurtasi olup olumlu sonuc alan var mi?

Biz 4 yıllık evliyiz Ocak Ayında Devlet hastanesi eşime 55 milyon ve sağlıklı sperm var dedi Haziran Ayında özel bir hastanede 18 milyona düşmüş dediler aşılama yaptık tutmadı . Bu arada klomen bende kist yaptı kistlerde iç kanamam oldu geçen ay . 2 ay aşılama tüp yasak prolaktin yükselmiş .
Ben uzun zamandir nette Caksir otu suyunu arastiriyorum.erkek faktorunde cok faydali.bir inceleyin isterseniz.olumlu sonuc alan cok fazla.

iyi gclr kizlar ayseem Nadi gidiyor hamislik..ne zaman test günün...
Histereskopi rahim içine kamerayla gorntulenmesi
Laparoskopi ise cerrahi müdahale yumurtalık. Alinmasi çikolata kisti ameliyatları gibi...

Su ana kadar 10 milayarn uzernde para harcadim ve tedaviviye baslayamadan sizi cok iyi anliyorum o yuzden ..

Geçen hesap ettik 5 deneme 32 milyar ...psikolojik yıkım paha biçilemez ...sonuç hızla rezerv azlığı. .

Canım benim de perşembe transferim oldu ve bana da sondayla su verdiler.benimde öyle hafif pembe kan geldi peceteye ben de sonda yeri diye düşünmüştüm doğru tahmin etmişim.kaç embriyo koyuldu ve kaçıncı gün embriyosu.benim 3.gün dondurulmuş 3 embriyo ama 1 tanesi 1.kalite.inş hakkımız da hayırlısı olur.
seni takip ediyorum canım kaliteye takılma fazla bir arkadaşıma da 1. ve 2. kalite koymuşlar 2. kalite tutmuş demişti sen buna takılma bebeklerine sımsıkı tutunmaya bak bence seninle olacaklar:KK68:

amin canım inşallah dediğim gibi öğrenme sen eşine bol bol fındık fıstık keçiboynuzu yedir
bir ay düşer bir ay yükseliir değerler sen birazcık bu konulardan uzaklaş yoksa farklı hastalıklarda çıkar mazallah boşveeerr de bak nasıl geliyo bebek

:) inşAllah

X