Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba,bende haziran ayinda novaart da asilama yaptirdim.aslinda tup icin gittim.1 yumurtam oldu,opu sirasinda yumurta dagilmis bu yuzden asilama yapildi ama sonuc negatif.nasipse eylulde tekrar deneyecegim.benim rezerv azligi ve tek yumurtasi olup olumlu sonuc alan var mi?
oyy kader arkadaşım aynen bendeki problem bu
hatta benim 5 gün önce tedavim iptaledildi tek yumiim oldu falan filan
olumlu sonuçlar burada olmaz burda herkes çare arayanlar :KK51::KK51:
boşver bizlerde Allahımın mucizeleri olacaz inşeAllah:anneadayı::anneadayı:
bende adeti bekliyorum burdan haberleşiriz dertleşiriz olmaz mı:KK200::KK200::KK200:

Zeynepela rezerv azlığı bende de var ..tek embos var dondurulmuş ...onun transferi olacak
Thorbank klomen ,femara ve igneler hic fayda etmedi.dr ne yapsak 1 yumi oluyor dedi.bence erken catladi yumurtam.asilamadan sonra biraz hayal kirikligi oldugu.simdi tatile gidecegim bu arada ne yapabilirim diye dusunuyorum.yasimda 40 bu arada

Keciboynuzu kuru çakşır havuç suyu ...erkek faktör için ideal....
Bu ay Havuç yiyor keçi boyunuzu içiyor ve doktor neo fortil verdi onu içiyor . Hala doğal yolla olur acele ediyorsun diyor bana . Acelesi mi kalmış . Erkekler ne rahat ya ....

Sizin sorun neydi canm
Valla doktorlara ve eşime göre bizim sorunumuz yok ben acele ediyormuşum :) 4 yıllık Evliyim nisan ayı klomen Tedavisi , haziranda aşılama oldum 18 milyon sperm tutmadı . Bende rahim filmi falan temiz . Bir sorun varda ne olduğunu anlamadım heralde sperm düşük . Ocak Ayında 55 milyondu .

Tüp bebek bizi maddi olarak çok aşan bir tedavi bu Yüzden daha başlamadan kara kara düşünüyorum tutmazsa iste ozaman yandık diye . Bu stresle zaten tutmaz .

oyy kader arkadaşım aynen bendeki problem bu
hatta benim 5 gün önce tedavim iptaledildi tek yumiim oldu falan filan
olumlu sonuçlar burada olmaz burda herkes çare arayanlar :KK51::KK51:
boşver bizlerde Allahımın mucizeleri olacaz inşeAllah:anneadayı::anneadayı:
bende adeti bekliyorum burdan haberleşiriz dertleşiriz olmaz mı:KK200::KK200::KK200:

Ben 3 defa incir kuru yaptim.dhea ,qenzim10 gunde 400 mg kullandim,bal tarcin corekotu yaptim zamam zaman.tup bebek tedavi ilaclarina da cevap alinmiyor ya 1 yada 2 yumi oluyor.bazi bunyeler gec cevap verir sanirim ben de oyleyim.olumsuz tedavi sonrasi spontan gebelik de olabilir.bu yuzden bitkisel ne yapabilirim acaba

Canım benim de perşembe transferim oldu ve bana da sondayla su verdiler.benimde öyle hafif pembe kan geldi peceteye ben de sonda yeri diye düşünmüştüm doğru tahmin etmişim.kaç embriyo koyuldu ve kaçıncı gün embriyosu.benim 3.gün dondurulmuş 3 embriyo ama 1 tanesi 1.kalite.inş hakkımız da hayırlısı olur.
Kan gorunce korkmustum daha ilk gunden bu ne die neyseki sonda yeriymis tek koyuldu 5.gun embriyosu drm da tek taraftariydi onayladik kalanlarda donduruldu bkalm hayirlisi olsun insllh

Cnm sonucu aldim 8.53 cikti doktor var yok arasi dedi poliklinikteki ümitlendim yarabbimmm insallah bana bagislar yavrularimi :KK43: :KK43:
canım endişelenme stres hamişlere iyi gelmez bence çok büyük tut umudunu düşünsene benimde tam sınırdaydı 5 ve altında negatif ama benim 5,28 di rabbim elini boş bırakmasın

Valla doktorlara ve eşime göre bizim sorunumuz yok ben acele ediyormuşum :) 4 yıllık Evliyim nisan ayı klomen Tedavisi , haziranda aşılama oldum 18 milyon sperm tutmadı . Bende rahim filmi falan temiz . Bir sorun varda ne olduğunu anlamadım heralde sperm düşük . Ocak Ayında 55 milyondu .
Canim 4 yildir istiyosaniz ge olmuyosa cok uzun birsure yani illa bende bir sorun olmali diye dusunme sbepsiz infertilite diye de birsey var..

Canim 4 yildir istiyosaniz ge olmuyosa cok uzun birsure yani illa bende bir sorun olmali diye dusunme sbepsiz infertilite diye de birsey var..
Son bir Yıldır ciddi ciddi uğraşıyoruz , ovaluasyon takipi yumurta takibibi yapıyoruz . Benim herşeyim her ay düzenli gerçekleşiyor eşimde sıkıntı var heralde Yada sperm az geliyor ..

Son bir Yıldır ciddi ciddi uğraşıyoruz , ovaluasyon takipi yumurta takibibi yapıyoruz . Benim herşeyim her ay düzenli gerçekleşiyor eşimde sıkıntı var heralde Yada sperm az geliyor ..
Hayirlisi olsun canm cok yipratici bir surec oluyor cok iyi qnliyotum seni..
Benim esimdede hareket problemi var ama bendede sknti oldugu icin onemli degil toplqn sayisi iyi cok sukur tup bebektede onemli olan o dedi hoca

Hayirlisi olsun canm cok yipratici bir surec oluyor cok iyi qnliyotum seni..
Benim esimdede hareket problemi var ama bendede sknti oldugu icin onemli degil toplqn sayisi iyi cok sukur tup bebektede onemli olan o dedi hoca
Haziranda 18 milyondu işte bizim toplam Sayı ama her ay değişir yükselir düşer dedi doktor . Ocakta 55 milyondu . Hayırlısı valla bende sorun yok .

Ben 3 defa incir kuru yaptim.dhea ,qenzim10 gunde 400 mg kullandim,bal tarcin corekotu yaptim zamam zaman.tup bebek tedavi ilaclarina da cevap alinmiyor ya 1 yada 2 yumi oluyor.bazi bunyeler gec cevap verir sanirim ben de oyleyim.olumsuz tedavi sonrasi spontan gebelik de olabilir.bu yuzden bitkisel ne yapabilirim acaba
ben hiç incir kürü yapmadım işe yarıyor mu acaba

X