Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ben yumurta toplamadan sonra evde hep ayaktaydim yemegimi yaptim hic aci cekmedim ama iki uc hafta sonra ohss oldum asil seruven o zaman basladi :) Yumurta toplama, transfer vs bunlar hic zorlayici aci veren seyler degil. Ohss olmadigin yada baska bir komlikasyon olmadigi surece sikinti yasamazsin.

Teşekkür ediyorum cevabınız için , bende Ahmet hocanın hastasıydım, tüp bebek denedik 3 defa tutmadı, Aralık ayında doğal yolla hamile kaldım ama beta hcg 356 çıktı. Eşimi ikna edebilirsem ve hamileliğim kimyasal veya dış gebelik değilse Ahmet hoca ile devam etmek istiyorum.

İnşallahh herşey yolundadır ve sağlıkla kucağına aldığını da öğreniriz burdan arkadaşımm...
3 denemede nova art ta mı oldu, sorununuz neydi acaba? Benim de 2 si nova art olan toplam 3 olumsuzum var da, artık doğal yollardan denemeye devam edeceğiz bir süre, maddi manevi yordu...

Teşekkür ediyorum, evet 3 üde nova da yapıldı ilkinde 3 yumurta oluştu biri döllendi ama tutmadı, diğer ikisinde de transfer bile yapamadık yumurtalar döllenmedi ve bozuk çıktı. Bendeki problem yumurta rezervi azlığı erken meneopoz yani.

Geçmiş olsun laparoskopi için ne kadar fiyat aldılar sizden? Yatış oldu mu yoksa aynı gün çıkış mı verildi?

Geçmiş olsun laparoskopi için ne kadar fiyat aldılar sizden? Yatış oldu mu yoksa aynı gün çıkış mı verildi?
Tsekkur ederim 7500tl odedik koru hastanesinde oldum 1gece yattim sabaj cikisim yapildi mehmet hoca yapti operasyonumu cok memunn kaldim sagolsun cok korkuyodum bana telkinde bulundu konustuk muayne gittigimde operasyon detaylarini olede oldu Mehmet hocanin ustune kimseyi tanimam hicbir konuda Allah razi olsun eger bole bir durum sozkonuysa ihmal etmeyin gercekten kolay atlatiliyo simdiden gecmis olsun merak ettiklerinz olursa yazin cvplarim operasyonla alakali

Mehmet hocaya guveniyorum operatif histereskopi olmustum oncesinde.
Tabi yatış olmadıgından tup bebek kliniğinde yapmıştı.
Sizin ameliyat sebebiniz neydi? Benim tüpümde tıkanıklık var.
Ayrıca rahim içinde de polipler var sanırım. Hepsinin biran önce hallolması gerekiyor.
Daha önce tüp bebek denemem de olmuştu novaartta.

Polip operasyonuda oldum mehmet hocama novartta yapti tedaviden once benim sol tupte sivi birikmesi vardi ara kanama hic kesmiyodu tupun alinmasi gerektigini belirtti zaten hocaligi hekimligi bilgisi tartisilmaz ankara universitende akrabamizda doc orda mehmet hoca hocalarin hocasi ne diyorsa hic dusunme ol dedi oldum dondurulmuslada denedik olmadi malesef hersey cok guzeldi embriyo kalitesi falan nasip bu isler gercekten kkde okuyorum bilmm kav cm devasa kistle bile hamile kalani hayirlisi bakalim yaza kdr ara verdik yazin silbastan rabbim nasip etsin bu sefer ins sizdemi sehir disindan gidip gelme yapiyosunz

Anladım geçmiş olsun inşallahh kendiliğinden olur da gerek kalmaz yeniden tedavilere.
Evet biz de antalyadan geleceğiz. Tedaviye orada mı devam ederim bilmiyorum ama benim şuan için önceliğim ameliyat.
2 defa düşüğüm oldu kendilğinden oluşan gebeliklerim. Belki de sebebi tüpümün tıkalı olmasıydı.
Peki sıvı birikmesi tüp alınmadan tedavi edilmiyor muymus?
Benim tercihim tüplerimin alınmadan devam edilmesi yönünde

Tesekkur ederim ins benimde tek temennim o yonde sizin genetik bakildimi dusuklerinz icin yani illa vardir bi sebebi bazi hekimler baglaiyomus yada tupun agzini tikiyomus fakat dedigim gibi mehmet hocaya sordum alinmasi ikimiz icinde iyi olur cunku atiyorum tupu yapariz tupun sisip patlayabilir yada tekrar sivi birikirse hamilelik olussa bile hersey olabilir dedi almayi uygun goruyorum zaten tupte tuplerle isimiz yok dedi zaten biliyosun mehmet hocanin tutumunu kisiligini az konusuyo aklina takilan birsey varsa gidince konus sor bi tanidigimiz var oda mehmet hocayla baslayip ahmet beye gecmis cok soguk cok ters birsey konusamiyorum dedi ben anlatinca sole bole diye kiz sok oldu ben memnunum gercekten ayni operasyonu istda 15bine yapan proflar var madiiyatida gectim cok hassas bi ope.ole herkese lap. Olunulmaz

Dedigin gibi ciddi onem tasiyan bir operasyon.
ahmet hocayi cok bilmiyorum. mehmet hoca da cok konusmayan, az oz aciklamalar yapan sakin bir insan.
hamile kaldigimda aramistim dusuk tehditim var diye. sagolsun beni cok rahatlatmisti.
pazartesi gunune randevu aldim bakalim filmimi gostereyim ne diyecek.
fiyati da uygun yani bir prof a gore. istanbulda serkan oralda arkadasim 2.5 sene once 12 bine olmus ayni ameliyati. o da cok iyi bir doktor fakat ciddi pahali.
peki ameliyattan sonra iyilesme sureci nasildi?

Ben uzunsuredir hastasinoldugum.icin verdigi fiyat simdi ne der fiyat konusunda bilemem serkan oral normal kdogum dr du bildigim kadariyla opesrayon konusunda basarisi tartisilir istdada daha once cok drda gittim cocuk.icin mehmet hoca gibi kimseye guvenemedim ve isinimadim istda cogubluk hastayi.para olarak gordugu icin gorusun siz mehmet beyle iyilesme suresi cok rahat geciyo kisa surede ayaga kalktim bn dikisler agridi bir kac gun oda grcti sonraainda ilac bile kullanmdm

Serkan bey cogunlukla doguma bakiyor ama tup bebek de yapiyor. ameliyat konusunda nasildir bilmiyorum cok.
Insallah bize de uygun bir fiyat sunarlar. Maddi anlamda cok ferah oldugumuz bir donem degil maalesef.
Cok tesekkur ederim cevaplarin icin. Insalllah tez zamanda muradina erersin cok beklemeden

Ins cok tesekkur ederim sizde ayni sekilde stres yapmayin ins guzel olur hersey ope.olursnz kurtulursnz

Arkadaşlar bende yavaştan araştırmaya başladım novaart ta bu hocalara ben gazi ünv den ulaşabilirmiyim gönül rahatlığı ile tavsiye edermisiniz bu hocaları, bebek konusunda acele etmeden bir yanda da araştırarak bir yola girmeyi düşünüyorum devlet hastanesinde hocalar pek ilgilenmiyor bildiğiniz kadın doğum çogu zaman asistanlar oluyor novaart aklımda bir merkez bakalım hayırlısı. siz hangi hocayı tavsiye edersiniz

novaart kesinlikle doğru tercih diye düşünüyorum hakkınızda hayırlısı.

Ben Mehmet hocaya gidiyorum ama ikiside çok iyi Gazi den ulaşabileceğini sanmıyorum

evet gazide değillermiş hastaneyi aradım

Gerek Mehmet Hoca olsun Ahmet hoca olsun tek gecerim herkonuda hekimlikleri zaten tartisilmaz ikiside hocalarin hocasi Mehmet hocanin hastasiyim iki operasyon oldm kendisinden cok memnunm sadece Mehmet hoca cok konusmaz az konusur nokta atisi yapar Ahmet hoca daha gulec konuskan ama ikiside cok tatli iyi insanlar gidince zaten karar verip baslarsinz drla iletisimde cok onemli ins guzel baslar guzel sonuclanir

Merhabalar Ahmet Mehmet Hocanın Nova art dışında bir de muayenehaneleri var. Önce oradan başlamıştım ben. Elimde daha önce yapılmış sonuçlarım vardı onlara baktı ve gazide rahim filmi çektirdi. direk tüp bebek başlamayacaksanız önce testler tetkikler yapılacaksa muayenehanelerine gitmenizi öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…