Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Buraya yazmayi unutmusum transferin 8.gunu kan tahlili yaptirdim dayanamayip cok sukur sonucum pozitif :) suan 6 hafta 6gunluk hamileyim kalp atislari da duyuldu cok sukur hersey yoolundaymis.Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah.yasayan bilit.tup bebek yaptiracak olanlara tavsiyem sureci gozunuzde buyutmeyin.fazla herseyi sorgulamayin Allaha ve dr unuza teslim olun.tibben yapilmasi gereken hersey yapiliyor geriye Allahin ol demesi kaliyor ben hep bunu dusunerek kendimi rahatlattim.Allah bu yolda herkesin yardimcisi olsun.
Mrb bnde novaarttayim dun yumurtalarim toplandi suan drm aradi ve 7 yumurtam dollenmis cumartesine transfer gorunuyo dua edinnn lutfen

Canım ne kadar uğraştık bu bebek için. Ama vaz geçmek yok. İnşallah olacak bir gün. Ben de bebeğimi kaybettim 5.5 ayda :KK43:
canım yaa çok üzüldüm çok
hatta bugün sen gelmiştin aklıma umudunu üzme sakın
canım dediğin gibi vazgeçmek yok
inşallah bu son yokuşlardır bebeğimize yaklaşmışızdır

• Beğen
Reactions: 9ay
Arkadaşlar benim 4 tane embriyom donduruldu 1 500 tl ücret ödedi k ayrı yeten çozdurme ücreti oduyomuyuz bilen varsa cevap yazsın lütfen maddi manevi yipraniyoruz Rabbin burada olan tüm arkasalarimin kucagini boş birakmasin

Arkadaşlar benim 4 tane embriyom donduruldu 1 500 tl ücret ödedi k ayrı yeten çozdurme ücreti oduyomuyuz bilen varsa cevap yazsın lütfen maddi manevi yipraniyoruz Rabbin burada olan tüm arkasalarimin kucagini boş birakmasin
Canım çözdürme adı Altında bir Ücret yok ama Donmuş embriyo transferi içinde 2000tl alınıyor

Sağol canım ben öğretmenim yani bana tatil ama şehir dışından geldiğimiz için 3.gün yola çıkacağız.eve gelince hep yatmam ama dinlenirim.söylediğin duayı bilmiyordum ben de okurum sağol.benim de 3.gün inş hayırlısıyla sonuçlanır.
3.gün yola cikman iyi bence en az 1 gün dinlenin diyorlar Rabbim yardimcimiz olsun :) mutlu haberlerini yazarsin ins. Birde kan testi vermeden idrardan bakip canini sıkma benim idrarda negatif cikmisti rahat ol gününü bekle:KK66:

3.gün yola cikman iyi bence en az 1 gün dinlenin diyorlar Rabbim yardimcimiz olsun :) mutlu haberlerini yazarsin ins. Birde kan testi vermeden idrardan bakip canini sıkma benim idrarda negatif cikmisti rahat ol gününü bekle:KK66:
Sağol canım inşallah hakkımda hayırlısı olur.Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inş

Kızlar yarın transferim var.bana dua edin kolay geçsin ve sonu hayırlı olsun inş.transfer hakkında tavsiyeleriniz varsa sevinirim...
Allahım hakkında hayırlısını versin canım
transfer öncesi su olayını bir saate iç suyu bir litre sonra ben gibi eline bardak verirler bu kadar yap sadece diye:KK48:
tabii zor başlayınca devamı geliyo tekrar su içiyorsun derken sıkıntılı kendini ayarlayarak git canım
tüp bebek işleminin en zevklisi meleklerine kavuşma anı Allah yardımcı olsun canım:anneadayı::anneadayı:

Allahım hakkında hayırlısını versin canım
transfer öncesi su olayını bir saate iç suyu bir litre sonra ben gibi eline bardak verirler bu kadar yap sadece diye:KK48:
tabii zor başlayınca devamı geliyo tekrar su içiyorsun derken sıkıntılı kendini ayarlayarak git canım
tüp bebek işleminin en zevklisi meleklerine kavuşma anı Allah yardımcı olsun canım:anneadayı::anneadayı:
Kızlar herkese teşekkürler.canım benim en korktuğum bu çiş olayı zaten bir turlu ayarlayamadim.ya çok sıkışık oluyorum ya az deyip sondayla su veriyorlar.inş yarın kolay geçer stres oldum resmen.söyledikleri saattemi oluyor bekletiyorlar mı.ne kadar dayandin wc ye gitmek için.ben sıkılırim öyle tek başıma 1 saat.keşke eslerimiz de yanımızda olsa ya da telefon mu gecirsem yanımda.sıkıldıkça daha çok sıkışırım.bir de süngü veriyorlar mı.of of yarın bir geçseydi

Arkadaslar benim bugün transferin 7.günü cok az idrarimda kan gördüm sabah moralim.cok bozuldu :KK43: sizce yarin 8.gün test yaptirsam cikar mi yoksa daha erken mi?

Kahverengi lekeye dönüstü ya :KK43:(( kafam iyice karisti ama beklemye karar verdim hakkimda hayirlisi artik nasibimde ne varsa :KK43:

Kızlar herkese teşekkürler.canım benim en korktuğum bu çiş olayı zaten bir turlu ayarlayamadim.ya çok sıkışık oluyorum ya az deyip sondayla su veriyorlar.inş yarın kolay geçer stres oldum resmen.söyledikleri saattemi oluyor bekletiyorlar mı.ne kadar dayandin wc ye gitmek için.ben sıkılırim öyle tek başıma 1 saat.keşke eslerimiz de yanımızda olsa ya da telefon mu gecirsem yanımda.sıkıldıkça daha çok sıkışırım.bir de süngü veriyorlar mı.of of yarın bir geçseydi
işte iki transferdede dayanamadım ve elime bardak verdiler:KK45::KK45:
yavaş yavaş bir litre iç
bir anda içme hadi hayırlısı canım:anneadayı::anneadayı::anneadayı:

Kahverengi lekeye dönüstü ya :KK43:(( kafam iyice karisti ama beklemye karar verdim hakkimda hayirlisi artik nasibimde ne varsa :KK43:
tecrübelerime göre kahverengi lekelenme yerleşme kanaması oluyor canım
inşeAlllah öyledir kanamanın olması aslında çok önemli değil şakır şakır kanayarak hamile kalanı gördüm üzülme canım:KK68::KK68:

Aysemm transferin ins. Sorunsuz gecmistir canim...
Glyks canim moralini bozma ..benim bir arkadasimin 5 gun lekelenmeleri baslamisti sanirim olmayacak dediler hatta ben moral vermeye gittim..10 gun test yapti pozitif su an 8. Ayi bitmek uzere...10 gun bekl derim canim...

X