Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Transfer kolay oluyor. Ben yumurta toplamadan sonra ayıdıgımda ağlamaya baslayıp eşimi istemiştim yanıma o_O

Merhaba
Bende mehmet hocanın hastasıyım. Gecen hafta muayeneye gıttım kendısıne (Baska tup bebek merkezıne gıtmıstım sadece testlerı yaptırdım ve vazgectım ordan ve mehmet hocayla tanıstım)
Bayram tatılınden dolayı eylul ayına bırakalım dedı mehmet bey.
Tup bebekle ılgılı bılgım ve deneyımım yok ama vajınal muayeneler rahatsız edıyor benı. Yumurta kontrolunde 2 gune 1 yapılıyormus sanırım muayene :KK43:(((

Merhaba
Bende mehmet hocanın hastasıyım. Gecen hafta muayeneye gıttım kendısıne (Baska tup bebek merkezıne gıtmıstım sadece testlerı yaptırdım ve vazgectım ordan ve mehmet hocayla tanıstım)
Tup bebekle ılgılı bılgım ve deneyımım yok ama vajınal muayeneler rahatsız edıyor benı. Yumurta kontrolunde 2 gune 1 yapılıyormus sanırım muayene :KK43:(((
Bende başka kasiyodum kendimi ama mecburen başka sekileşeklilde olmuyo

Canım adet oldum gittim2 önce 2. günü herşey normal ve güzel dedi Ahmet Hoca pazartesi günü sabah 7 buçukta gazi hastanesinde histereskopi yapılacak ve eylülde de başlayacağım transfer olmuş olursun dedi Allah yardımcımız olsun inşallah kolay geçer operasyon :dua: :KK200:
Canımm nasilsınn nasıl oldu

İnşaallah cnm Allah yardımcın olsun hayırlı haberlerini bekliyorum.. ücret ne kadar ödeyeceksin cnm ben soramadm telefonda çok konuşamadm doktorla.. dondurulmuş varmıydı cnm senin

Canım oldum histeroskopiyi çok şükür güzel geçti sonuçlar için biyopsi sonucunuda bekliyoruz oda gelince görüşeceğiz bakalım inşallah bir sıkıntı çıkmaz ücret konusunu henüz hiç konuşmadık canım bilmiyorum vallahi. Maalesef canım kalmadı dondurulmuş sonuncuyu en son kullanmıştık o yüzden eylülde sıfır baştan başlancak Allah yardımcımız olsun :KK200: :dua:

Merhaba

Canım merhaba hayırlı olsun tedavin merak etme yaşadıkça anlarsın herşeyi ve tecrübe edinirsin inşallah ilk denemende alırsın güzel sonuçlar. İğnelere başladıktan sonra ilk 5 gün gitmiyorsun ama o 5 günden sonra 2 günde 1 çağırıyorlar canım alttan bakıyorlar hep ve kan alıyorlar hiç korkma stres yapma kendine bende eylülde başlayacağım Allahın izniyle sırayla alırız güzel haberler inşallah :dua: :KK200:

yasmi_n yasmi_n Canım merhaba nasılsın nasıl gidiyor hamilelik bebişlerinde sende iyisindir inşallah cinsiyetleri de belli oldu mu yoksun bayadır :KK200: :KK19:

Canım oldum histeroskopiyi çok şükür güzel geçti sonuçlar için biyopsi sonucunuda bekliyoruz oda gelince görüşeceğiz bakalım inşallah bir sıkıntı çıkmaz ücret konusunu henüz hiç konuşmadık canım bilmiyorum vallahi. Maalesef canım kalmadı dondurulmuş sonuncuyu en son kullanmıştık o yüzden eylülde sıfır baştan başlancak Allah yardımcımız olsun :KK200: :dua:
Ohh çok sükur canim merak ettim bende seni.. biyopsi nerden rahimden mi alindı.. acı hissediyomusun bayıltıyorlarmı..

X