Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Transferimin 4. Günü 28 temmuzde test yapıcam inş güzel haberler yazarım
Canım nasılsın var mı belirti az kaldı test gününe.Allah'ım önce karnını sonra kucağını doldursun inş.transferden sonra hangi ilaçları kullandin buarada.kib.

Cuma günü mehmet hoca histereskopi yapacak polipleri alacak...diğer adetle başlarız artık canım..
Canım merkezdesindir sanırım.inş her şey yolunda gider.burdan bize de haber ver canım.inş az kaldı bebisini kucağına almaya.

Canım nasılsın var mı belirti az kaldı test gününe.Allah'ım önce karnını sonra kucağını doldursun inş.transferden sonra hangi ilaçları kullandin buarada.kib.
Yarın bir kan testi yapıcam sanırım bugün adetimin günüydü ağrı oldu ama gelen giden bişi yok transfer sonrası. Crınone jel aspirin folbiol estrofem ve prednol kullanıyorum sanırım standart kullanılan ilaçlar bunlar

Mrb kislar benmde yarin test gunum ama ben bugun idrar testu yaptim kendim malesef bise yok. Ama ara ara agrilarim var kac gundur

Yumurta toplama işlemi çok ağrılı oluyor mu ¿
Ben bir gün sonra işe başladım sıkıntı olmuo zaten anestesi yapıyorlar merak etme o yüzden
Mrb kislar benmde yarin test gunum ama ben bugun idrar testu yaptim kendim malesef bise yok. Ama ara ara agrilarim var kac gundur
Yrn bende test yapıcam inş güzel haberler yazarız

Hayırlısı canım inş yarın güzel haberlerle gelirsin.dualarim seninle....

Yumurta toplama işlemi çok ağrılı oluyor mu ¿
Yok canım ben yarım saat merkezde yattım sonra çıktım, akşamına da saatlerce yürüdüm gezdim.ama kişiden kişiye değişiyor olabilir tabi kaç yumurta toplandigida önemli sanırım.benim 8 yumurtaydi.bir bayanın 17 di çok ağrım var dedi iğne yaptılar.senin kaç yumurta olacak belli mi.şimdiden hayırlı olsun canım...

Canım sen idrar testine bakma inş yarın güzel haberlerle gelirsin hakkında hayırlısı olsun.senin için de dua edicem.Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inş.

İnsallahh guzell haberlerini bekliyoruz canim hayirlisi olsun insallah bizlerede umut olur senden alacagimiz guzel haberler

Kızlar strese gerek yok idrar testine bakma rabbim nasip ettiyse olacaktır zaten hadi inşallah yarına güzel haberler verirsiniz

İns kizlar bi mucize olur ama.hic umudum yok yikildim resmen rabbim hepimize bu mutlulugu en kisa zamnda yasatr ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…