Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım 3. Gün embriosuydu
İnş hayırlı sonucu alırsın canım, transferin nasıl geçti, ne kadar su ictin.buarada kaç hucrelilerdi.ben de dondurulmuşlarla deniycem yarın kontrolum var.hakkımızda hayırlısı olsun inş...

Ayseem senin trransfer ne zaman canim ilk kontrol mi olacak bu
Adetin 2.günü gittim muayene ve kan testi yaptırdım her şey normal estrofemle başlayalım dedi.yarın 8.günüm rahim kalınlığı ve kan testi var ama sanırım bir kere daha kontrole gidince belli olur transfer tarihi.bana ayın son günleri olur gibi geliyor ama hayırlısı inş.sen ne yaptın gittin mi doktora.

Cuma günü mehmet hoca histereskopi yapacak polipleri alacak...diğer adetle başlarız artık canım..

Cuma günü mehmet hoca histereskopi yapacak polipleri alacak...diğer adetle başlarız artık canım..
Aaaa ben burda gidicen sanıyordum fikir mi degistirdin.hayırlısı olsun canım inş bu defa herşey yolunda gider ikimizin de.artık birileri pozitif sonuç alsın da bize de moral olsun.çok huzursuzum son zamanlarda.okuyup yazmayanlar var siz de yazın arkadaşlar.kib canım

İnş hayırlı sonucu alırsın canım, transferin nasıl geçti, ne kadar su ictin.buarada kaç hucrelilerdi.ben de dondurulmuşlarla deniycem yarın kontrolum var.hakkımızda hayırlısı olsun inş...
Canım çok su içmedim 1 lt yetti zaten yoğun oluyor denildiği saatte almıyorlar o yüzden çok yüklenmederim. 8 hücreliydi canım

Slm kızlar ben haftaya cuma hastalancam 2.gün başlıycaz ahmet hocayla ben iyi bir yerdeyiz diye düşünürum rabbim bizi görsün kimseyi evlatla sınamasın

Canım burada tip fak. Dr ben yapamam en iyisi tedavi olduğun merkezde yaptır dedi..bizde orada karar kıldık iki katı masraf olacak ama neyse...

Merhaba, Novaart'a Aşılama için gitmek istiyorum. Aşılama fiyatını nedir acaba?

Kızlar merbalar herkes nekadar olumsuz dusunuyo bu merkezde tedavi görüp bebek sahibi olup buralarda yazmayn çok insan var bn bu merkezde 1 tüp bebk geçirdim hersey çok normal çok güzel geçti ama olmadı 2. Denicekken yumurta oluştu ve oluşmaması gerekiodu mehmet hoca tedaviyi erteledi ve o oluşan yumurtayla kndiliginden hamile kaldım tabi bu süreçte bir sürü işlem geçirdim bn yine mehmet hoca sayesinde hamile kaldım rahime çizik attı beklme srecnde blki kendi olur dedi bnm mucizem oldu lütfen karamsar olmayın doktorunuza güvenin mehmet hoca gerekli oldugunda konuşur gerekli grmezse konuşmaz bebislerinize kavuşmak için lütfen sabredin olumsuz dusunmeyin 3 yıldır bebk için ugrasiodum ne tedaviler gördüm kaç psikologla grstum hatırlamıyorum sabırlı olun ve olumlu düşünün lütfen rabbim hepinizin yüzünü guldursun kimseye aratmasin ins...

NE güzel yazmışsın arkadaşım gerçekten olumlu düşünmek lazım kötü düşündükçe olumsuzu üstümüze çekiyoruz bende 3defa gittim merkeze ve ilk denemem olacak ben novartta ahmet hocama güveniyorum endişeli değilimm umarım ilk defa da alırım bebeğimi kucağıma Allah herkese nasip etsin inşallah

Canım burada tip fak. Dr ben yapamam en iyisi tedavi olduğun merkezde yaptır dedi..bizde orada karar kıldık iki katı masraf olacak ama neyse...
İnsan masrafı da düşünüyor ama iyi yapmışsın mehmet hocanın görmesi iyi olur.

Kızlar sabah aile hekimine kan verdim e2 ve progesteron için.özel de de muayene oldum.estrofemin 8.günü adetin 9.rahim kalınlığı 5.5 .kan sonucu akşam çıkarsa akşama mehmet hocayı ararım.hepimizin kucaklari dolsun inş en kısa zaman da.

kizlar tedaviye baslamadan once hangi testleri yapiyolar bir de bu testler icin nereye yonlendiriliyolar?? Ben aydan biri ye gidiyorum o bana nova da beraber calistiklarini soyledi ama aydan hoca koruya yonlendiriyor testler icin ve cok pahali bir hastane.. nasil kalkicaz altindan diye dusunmeye basladik napcaz bilmiyoruz daha uygun bir yere mi gitsek diye dusunuyoruz..

Canım ben ankara dışından geldiğim için oradaki hastaneler hakkında bilgim yok.ilk tedavin mi olacak?aile hekiminden hormon testlerini yaptirabilirsin.esinde üniversite ya da devlet hastanesinden sperm ve hormon testi yaptırabilir.rahim filmi vb zaten doktor isterse ordan da başka yerlerden de fiyat alırsın.zaten tedaviye başlarsanız kan testi yapıyorlar ücretsiz.

Evet canm sahibi biliyorum ama indirimli hali bile pahali ben ameliyatimi onda yaptirdim onunla devam etmek istiyorum ama 1500 hsg cektirmistim orada kan tahlilleri fln da baya istiyorlar simdi hepsi yeniden yapilacak cok kararsizim o yuzden.. Ilk denemem olacak canim evet

Amin inş canım Rabbim tez zamnda bebegine kavusturr inş. ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…