Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İyi günler kızlar histereskopi pzt olacak adet devam ettiği için ...güzel haberlerini zi bekliyorum ...

Kıslar transfer gününü sayıyormuyuz ben o günüde sayarsam 10. Günüm bugün 13.94 çıktı kan testi sizce durum nedir?

Son düzenleme:
Kislar sonucu aldim malesf yine negatif
Çok üzüldüm ya bende bu ay spontan deneyim dedim ama galiba olmadı yine bugün sabah Ağlayarak uyandım yine ne diyeyim yinede Tevekkül etmeye çalışıyorum Rabbim bize sabır versin

Kislar sonucu aldim malesf yine negatif
hayırlısı buymuş dememek ki canım sakın isyan etme olabildiğince içini rahat tutt canını üzmemeye çalış bol bol dua et kendini rahatlat rabbim en hayırlı zamanda verir inşallah...

Kıslar transfer gününü sayıyormuyuz ben o günüde sayarsam 10. Günüm bugün 13.94 çıktı kan testi sizce durum nedir?
Hayırlı olsun canım çok sevindim.9.gün için iyi bence 2 gün sonra tekrar yaptirinca için rahatlar.

Sağol canım reglinin kaçıncı günü diye sordun değil mi.transfer günü regli olmam gereken gündü.ilaç kullanırken olunmuyormuş
Aaa seninki dondurulmuş degil miydi yanlış mı hatırlıyorum.ben de şimdi dondurulmus tedavideyim.pazartesi 3.kontrol var artık transfer günü belli olur sanırım.biraz bahsetsene tedavinden.

Kızlar bizde burayı düşünüyoruz. İl dışından geleceğiz ama ilgisi donanımı bilgileri nasıl biraz bilgi verir misiniz? Bide ücretleri ne kadar tutuyor? Bnm FSH 19 amh 0.41 çıktı kotu yani boyle olup tutan var mi tüp bebeği

Canım benim fsh 22 amh 0.01 benim sonucum salı belli olucak umarım güzel bişiler yazabilirim size Allahım hepimize nasip etsin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…