Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hadi gözünüz aydin insallah hep güzel geçer canım pazartesimi toplanacak yumurtalarin çatlatma ignesini aksam mi vuracan
saolasın canım allah razı olsun gece 1.30 da vuracam canım gobekden pazartesı 11.30 da randevu verdı

Ayy canım benim çok sağol çok teşekkür ederim allahım o anneliğı hepimize tatdirsin inşallah. Canım hiç moralini bozma 20 mlm olmuş ne guzel işte Allahım izniyle hepsi cik kaliteli olur inşallah bende gece 01 45 'de vurulacam saat 12 ye randevu verdi canım

Saolasın Canım ınsaşlah 2 gunde buyur hepsını aynı tarafamı yapcazkı

Bana mı sordun Canım 2. Denemem

Arkadaşlar merhaba allah hepimizin yardımcısı olsun hepimize tatdirsin bu duyguları. Sizlere bir şey sormak istiyorum 19+4 günlük hamikeyim çok sukur mehmet beyle devam ediyorum.bugün ayrıntılı ultrosan yaptı her şey iyi dedi ama iki hafta sonra tekrar bakalım emin olalım dedi. İçime bir kurt düştü bi sıkıntı mi var diye sordum herşey normal mi diye evet de dedi ama. Daha önce yaotiranlarlar varmı mehmet beye genel tavri mi boyle merak ediyorum

Amin canım inşallah allahım sanada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ben mehmet hocanın genel tavrı o diye biliyorum biraz daha ciddi konuşuyor hep çünkü

Korkma yani canım yoktur bir sıkıntı allahin da izniyle stres yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…