Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Onu dolleyıp kalitesine göre yapıyorlar canım galıba bızım yengeye bı kız bı erkek koymuslardı erkek tutmadı kız tuttu

Cinsiyetini de mi yengenler belirledi nasıl oldu anlamadım canım cinsiyet söylüyorlar mı

Ikımızede 2 tane koyarlar ınsallah canım ıkısıde tutsa ne ıyı olur

Ayy keşkee inşallah canım benim ya en büyük hayalim hep ikiz çocuklarım olması inşallah kaliteli embriyolarımız olur ben konuşacağım iki tane olması için inşallah kabul eder

Ayy keşkee inşallah canım benim ya en büyük hayalim hep ikiz çocuklarım olması inşallah kaliteli embriyolarımız olur ben konuşacağım iki tane olması için inşallah kabul eder
Genelde ıkı tane koyuyomus 8 tane dollenmıstı hava yengenın onada Ahmet hoca transfer yaptı 8 taneymıstı 2 transfer etmıs 6 sını dondurmustu

Genelde ıkı tane koyuyomus 8 tane dollenmıstı hava yengenın onada Ahmet hoca transfer yaptı 8 taneymıstı 2 transfer etmıs 6 sını dondurmustu

Anladım canım ayy inşallah bizede 2 yapar ya bende çok duydum Ahmet Hoca genelde 2 tane transfer ediyormuş diye

Anladım canım ayy inşallah bizede 2 yapar ya bende çok duydum Ahmet Hoca genelde 2 tane transfer ediyormuş diye
Mesela ben 3 tane koyuluyor dıye bılıyorum 2 duyunca sasırdım heo 2 koyuyo ahmet hoca kalıtelı olursa kuzum

Mesela ben 3 tane koyuluyor dıye bılıyorum 2 duyunca sasırdım heo 2 koyuyo ahmet hoca kalıtelı olursa kuzum

3 mü oda fazla ya Ayy inşallah çok kaliteli olursa embriyolarımız 2 tane koyar
Canım bu arada sende oturup kalkarken ağrı oluyor mu bende 3 gündür baya olmaya başladı

Yok kuzum bende ama bı ara olmustu yazmıstım hatta ayagınımı usuttun acaba

Yok kuzum bende ama bı ara olmustu yazmıstım hatta ayagınımı usuttun acaba

Bilmiyorumki canım ya hiç yalın ayak dolaşmam da aslında ama sürekli olmuyorda aniden otorup kalkınca oluyor ağrı

Bilmiyorumki canım ya hiç yalın ayak dolaşmam da aslında ama sürekli olmuyorda aniden otorup kalkınca oluyor ağrı
Bende sımdı son cetrodıteyı Vurdum felaket yanıyo Rabbım yüzümüze baksın ben sana sordum mu sız dondurtacakmısınız canım aklım karıstı

Bende sımdı son cetrodıteyı Vurdum felaket yanıyo Rabbım yüzümüze baksın ben sana sordum mu sız dondurtacakmısınız canım aklım karıstı

Doktor cuma sonuncuyu mu vurul dedi canım sana. Allahım kolaylık versin yardımcımız olsun canım çok yıpranıyoruz inşallah güzel sonuçlar alırızda unuturuz bunların hepsini Valla canım inşallah kaliteleri çok iyi olursa geriye kalanların düşünüyoruz dondurtmayı siz dondurtacak mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…