Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hanımlar, merkez bugün inanılmaz kalabalıktı. Tedavime bugün başladım. Güzel sonuçlar alırız umarım, gönülden diliyorum..

Hanımlar, merkez bugün inanılmaz kalabalıktı. Tedavime bugün başladım. Güzel sonuçlar alırız umarım, gönülden diliyorum..
Sendemı vardın canım dılekle bende ordaydım evet cok kalabalıktı

Sendemı vardın canım dılekle bende ordaydım evet cok kalabalıktı
Evet, 08:50'de geldik eşimle, 10.30'du girebildik Mehmet beyin yanına..bir de öğleden sonra gittik, ilaçlarımı vs aldım, anca..

Mehmet beye mı basladınız hayırlı sonuclanır ınsallah
Çok sağolun. Mehmet bey.in hastasıydım zaten geçen yıldan, biliyorsunuz, bebeğimi kaybetmiştim 5 ay önce..2.denemem bu..bu kez de tutar inş, kucağıma sağlıkla alırım. Yumurta sayım az ama fazla da olmuyor zaten. Umarım güzel neticelenir.

Evet okumustum yazını basın sagolsun Esımın amcasının gelini de ahmet beye gıdıyodu canım onunda çok zor olmuştu yumurtası son 10 gunun ıçnde kızımız olacak rabbım buyuk canım

Evet okumustum yazını basın sagolsun Esımın amcasının gelini de ahmet beye gıdıyodu canım onunda çok zor olmuştu yumurtası son 10 gunun ıçnde kızımız olacak rabbım buyuk canım
Çok sağolun..çok zor kaybetmek.. bebecik sağlıkla doğar inş.

Sorun benim rezerv az yumurta kalitesi düşük tutmuyor tüp bebek
Allah büyük canım olursa bi yumurtada yeter yaşınız kaç ümitsizliğe kapılmayın benimde ikinci denemem olacak adetimi bekliyorum bi problem yok ama bendede tutmadi bi yumurtam dollenmisti sadece o da negatif ben de bu sefer novaartta yapacam allah kismet ederse

Sorun benim rezerv az yumurta kalitesi düşük tutmuyor tüp bebek
Benim de rezervim az, 38 yaşındayım. Yumurta sayım ilk tüp bebek denememde de azdı, 3-4 adetti ama yumurta kalitem iyiydi ve tesaadüf tuttu. Dün, 3 doğal yumurtayla başladım iğnelere..bu kez nasıl gelişir süreç bilmiyorum. Olumlu diyelim olumlu olsun. Sigaranız varsa içmeyin, uygun beslenin, incir, kuru yemiş, folik asit alın. Yağdan, aşırı stresten uzak durun. Yumurta yaşlanmasının önüne pek geçilemiyor ama yumurta kalitenizi iyileştirebilirsiniz.

Busgok0606 canım günaydın ne yaptın yaptın mı gece ignelerini ben akşam aradım hemşireyi 2 defa da açmadı bende karışık vurdum çoğu kişi öyle yapmış

Insallah olumlu olur canım rabbım buyuk allahım tum dıleyıp isteyen lere nasıp etsın

Bende aynı olan 2 sını bı tarafa dıgerını bı tarafa vurdum canım

Aynen bende canım yalnız aksilikler üst üste geldi ben 12 dakika geç vurdum canım öğlen hemşireyi arayıp soracam gece uyuyamadım da doğru düzgün birşey olur mu ki ya

Aynen bende canım yalnız aksilikler üst üste geldi ben 12 dakika geç vurdum canım öğlen hemşireyi arayıp soracam gece uyuyamadım da doğru düzgün birşey olur mu ki ya
12 dk gec alırlar canım senı uzulme o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…