Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Sağol canım benim inşllah yarın yine kontrol var inşllah herşey yolundadır Allahın izniyle
Inşallah canım valla ben sizden daha heyecanliyim bana da umut oluyorsunuz ben de sanki sizinle tedavi oluyorum yani o derece bendede heyecan var ilk denemem negatiftiya güzel seyler duyunca bende seviniyorum

Valla bız hıc dusunmedıkde tutmazsa dıye korkuyorum bende

2 gunluk ılacım var dedım kuzum menopur var sadece elımde

Inşallah canım valla ben sizden daha heyecanliyim bana da umut oluyorsunuz ben de sanki sizinle tedavi oluyorum yani o derece bendede heyecan var ilk denemem negatiftiya güzel seyler duyunca bende seviniyorum

Allah razı olsun canım benim inşllah rabbim dualarımızı kabul etsin sende hayırlısıyla başlarsın inşallah tedavine ve inşallah bu sefer son olur

2 gunluk ılacım var dedım kuzum menopur var sadece elımde

Anladım canım benim benimde sadece gonal f kalacak gibi gözüküyor menopur da yarın bitiyor cetrotide de yarın bitiyor hayırlısı bakalım

Hayırlısı kızlar pozitif düşünün ki sonuçta pozitif olsun lütfen her zaman kendinizi iyiye motive edin sonuç güzel olucak insallah

Çok teşekkür ederim canım haklisin pozitif olmak çok önemli aminin inşallah hepimizinkinin sonu guzel olsun inşllah

Kızlar hepinize günaydın bugün kontrolüm çok güzel geçti doktor herşey çok güzel dedi çatlatma iğnelerimide aldım pazartesi toplamam olacak ne olur dua edin rabbim hayırlısını versin heyecanım giderek artmaya devam ediyor
Busgok0606 canım benim sonunda karşılaştık seninlede gördük birbirimizi herşey yolundadır inşallah herşeyimiz aynı gidiyor hayırlısıyla güzel sonuçlarda alırız inşallah

Benim sonucum negatif dostlar regl oldum bile nasip

Naip kısmet herşeyin hayırlısı olsun çok üzüldüm gerçekten rabbim dayanma gücü ve sabır versin inşallah en kısa zamanda alırsınız evladınızı kucağınıza

Senı baska bırı sanıyodum been cok tatlısın masallah senden cok guzel anne olur canım Canım bıraz sıkıldı kuzum sol tarafım bıraz yavas ılerlıyo dedı 20 mlm olmus pazartesı 11.30 da orda olacam sana kac dedıler

Geçmiş olsun canım moralini bozma canım allahtan gelen herşey güzeldir kismet değilmiş senin için hayirli değilmiş bide bu tarafından bak allahım en kısa zaman da kucağını bebislerle doldursun insallah ilk denemen miydi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…