Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Inşallah olur canım tedavin güzel ve başarılı geçer allah yelardimcin olsun

Ben de 36 yaşındayım yumurta rezervim çok kötüymüş amh 0.3 çıktığı için sizce tüp bebek şansım var mıdır.hafta içi nova art randevu alıcam ama adet olmayı beklemeli miyim.

Ben de 36 yaşındayım yumurta rezervim çok kötüymüş amh 0.3 çıktığı için sizce tüp bebek şansım var mıdır.hafta içi nova art randevu alıcam ama adet olmayı beklemeli miyim.
Merhabalar, benim amh değerim 1.06 çıkmıştı. Amh değeriniz düşük ama zaten tüp bebek tedavileri bu durumlar için var. Eğer hemen başlamak istiyorsanız adetinizin 2.veya3.günü için randevu alın. Sadece görüşmek istiyorsanız, istediğiniz zaman gidebilirsiniz. İnş güzel netice alırsınız.

Çok teşekkür ederim cevabınız için.ozaman bu hafta randevu alıp testlerimi gösteriyim.

Benim 6 yumurta toplandı 5 tanesi döllendi en son e2 değerin 5460 larda falandı bu 5 yumurtadan sadece 2 tanesi kaldı onunda biri 6 hücreli 1. Grade diğeri 8 hücreli 2. Grade di öncesinde incir kürü arı sütü bal polen karışımı bal çörek otu tarçın hepsini yaptım daha ne yapayım ama yaş faktörü var tabi 42 yaşındayım 1 yıl önce amh 1.39 idi

Yaş faktörü var epeyce.. Doğa kanunu, kaçamıyoruz maalesef..yine de menapoz dönemi olmadan elinizden geleni yapın. Halam, doğal yolla 41 yaşında hamile kalmıştı yeğenime. Umudunuzu kesmeyin.

E2 değeri ve embriyo kalitesini nereden öğrendiniz bana sadece iyi kalite demişlerdi bazı hormonlarım yüksekti azıcık yüksek gidişata bakacaz demişlerdi kaç çıktı dediğimde yine biraz yüksek dediler . Kendime dair bu kadar ayrıntı bilmiyorum açıkçası

Ben e2 değerimi her seferinde sordum hemşireye transferden sonrada epikriz istedim orada yazıyor herşey

11. Denemesinde ikizleri olan insan tanıyorum. Umutsuz olmayın biraz kafanızı dinleyin ama yıkılmayın inş kavuşursunuz yavrunuza
Şundan da korkuyor insan yaş ilerleyince yumurtanın kromozom yapısı bozuluyormuş sağlıksız bebek oranıda artıyor tabiki hayırlısını istedim herseferinde benim yine çocuğum var tesellim o rabbim hiç olmayanlara nasip etsin ve rabbim önce hayırlısını versin hepiniz için

Arkadaşlar ben 38 yaşındayım eşimde sorun vardı şimdiye kadar hep onun tedavisi için uğraştık sperm bulundu Fakat bu süre içinde benim yaşım geçti 4 ay önce hrs hastanesinde ilk denemeyi yaptık benden 2 yumurta çıktı ve maalesef negatif oldu şimdi novaartta denemek istiyorum merkez hakkında düşünceleriniz neler yardımcı olur musunuz

Merhabalar, ben de 38 yaşındayım. Geçen yıl ilk denemede olumlu sonuç aldım ancak 5 ay önce, bebeğimi 5.5 aylıkken ciddi bir rahatsızlık nedeniyle, erken doğumla kaybettim. Şimdi 2.denememe başladım. Doktorlar işlerinin ehli insanlar. Çok yoğun çalışıyorlar bu yüzden çok ilgili olmalarını beklemeyin ama işlerine güvenin derim. Böyle düşünmeseydim, bir kez daha başlamazdım..

Bende novaart tüp bebek merkezinde aşılama yaptırdım sabah kan verdim sonuç bekliyorum bu merkezde aşılama olup tutan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…