Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

3 adet gonal f 450, 10 adet merional 150, 5 adet cetrotide 1 ovitrella folik asit tetradox bebe aspirini progestan ve prednol

Belki sizin aşılama olduğu için devlet katkısı azdır...bilemedim simdi

3 adet gonal f 450, 10 adet merional 150, 5 adet cetrotide 1 ovitrella folik asit tetradox bebe aspirini progestan ve prednol

Belki sizin aşılama olduğu için devlet katkısı azdır...bilemedim simdi

Yok canım tüp bebek bizimkide aşılama değil ama raporu o şekilde söyledi bizde sadece cetrotide, gonal f-150 ve menopur 75 var. Bende bilemedim sende daha fazla ilaç var bendekinden.

Yok canım tüp bebek bizimkide aşılama değil ama raporu o şekilde söyledi bizde sadece cetrotide, gonal f-150 ve menopur 75 var. Bende bilemedim sende daha fazla ilaç var bendekinden.
Hmm anladim şimdi...Siz daha önce raporlu aşılama yaptirmadiginiz için Ahmet hoca önce o hakkınızı kulanın ki olur ya tutmazsa tup bebek hakkınız saklı kalsın diye.. .aşılama da daha az ilaç ödemesi yapılıyor...muhtemelen aşılama raporun ne kadarını karşılıyorsa onu raporlu olarak veriyor gerisini ücretli yapmış

Bende anladım şimdi çok sağol bilgilendirdiğin için. Sizin demi ilk denemeniz hangi aşamadasınız şuan?

Kızlar yumurta toplamaya kadar yumurtaların güzel gelişmesi için özellikle yememiz gereken yemek çeşitleri yada başka birşey içecek vs. var mı ? Sizler neler yediniz içtiniz özellikle

Canım aşılamamı senınkı

Ben evde degılım
Bana rapor falan hıc demedı sektere bı soruyum 1610 tl verdım alacların adını aksam yazarım

Hmm anladim şimdi...Siz daha önce raporlu aş
canım ben asılama yaptırmadım hıc tupe basladım pazartesı rapor falan demedı 1610 tl verdım.

Kızlar yumurta toplamaya kadar yumurtaların güzel gelişmesi için özellikle yememiz gereken yemek çeşitleri yada başka birşey içecek vs. var mı ? Sizler neler yediniz içtiniz özellikle
Bende onu merak edıyorum canım ıncir duydum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…