Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bende pko var canım buyuk doguma gıttım asılama ıcın devlette işler nasıl yuruyor bılırsın yapmadılar bıdakı ay olsun dedıler bende bıraktım pazartesı Ahmet hocaya gıttım tup bebege basladık ignelerımı aldım 1610 tuttu bı 200 300 arası daha tutar dedı eczacı bey

Anladım canım ikimiz içinde ve diğerleri içind e ilk ve son olur inşllah rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah Allahim yardimcimiz olsun. Çok kaliteli yumurtaların olur inşallah. Peki ilaçlar hariç ücreti konuştunuz mu canım ne kadar dediler ?

Insallah allah razı olsun ınsallah senınde oyle olur rabbım yardımcımız olsun ılk esımle gıttık dr yokmustu gazı hastanesındeymıstı oaraya gıttık konusmaya fıyat falan demedı 3 gunu gel dedı pazartesı Yanımda esım yoktu esımın abısıyle eltımle gıttık canım fıyat konusulmadı amcamızın oglu ahmet beue gıdıyo 3 haftası kaldı dogumuna ondan cesarey aldım gıttım

Insallah allah razı olsun ınsallah senınde oyle olur rabbım yardımcımız olsun ılk esımle gıttık dr yokmustu gazı hastanesındeymıstı oaraya gıttık konusmaya fıyat falan demedı 3 gunu gel dedı pazartesı Yanımda esım yoktu esımın abısıyle eltımle gıttık canım fıyat konusulmadı amcamızın oglu ahmet beue gıdıyo 3 haftası kaldı dogumuna ondan cesarey aldım gıttım

Hım anladım canım benim benimde eşimin amcası Ahmet Beyin sekreteriydi gazideyken ve çok duymuştum adını Ahmet Mehmet hocanın nova arta gittik biz ilk görüşmeye çok olumlu konuştu Allah razı olsun inşallah çok güzel geçer tedavilerimiz Allahın izniyle bende yarın başlarım iğnelere büyük ihtimalle yazalım gelişmelerimizi buraya sağolsunlar burdakiler kafamıza takılan birşey olunca söylüyorlar hemen allahım hepimize nasip etsin inşallah :KK200:

Amın canım sende ne var bende 2 sıde pco dedı tutunma zayıf dedı ultrasyonda ama anlamadım

Amın canım sende ne var bende 2 sıde pco dedı tutunma zayıf dedı ultrasyonda ama anlamadım

Adetin 3. Günü gittiğinde mi söylediler bu şekilde canım. Bizde de eşimde sperm sayısı ve hareketlilik sıkıntıları var canım bar cektirmistim 3 ay önce birşey çıkmadı şükür bana eşimden test istediğinde alttan muayene etti bir sıkıntı yok demişti yarın da bakacaz hayırlısı olsun inşallah canım

Ahmet hoca ilaçlar için rapor çıkartmıyor mu? Kendimiz mi alıyoruz ilaçları ücretle

Ben çıkartmıyor diye biliyorum canım ama yinede bi sor istersen bir ara eşinde sperm sayısı 0 olanlara rapor çıkartılıyor diye birşey duymuştum ama yanlış yönlendirmeyim detaylari bilmiyorum fazla

Bıze rapor konusunda bırsey demedıler sen sor bende cumartesı sorarım

Adetin 3. Günü gittiğinde mi söylediler bu şekilde canım. Bizde de eşimde sperm sayısı ve hareketlilik sıkıntıları var canım bar cektirmistim 3 ay önce birşey çıkmadı şükür bana eşimden test istediğinde alttan muayene etti bir sıkıntı yok demişti yarın da bakacaz hayırlısı olsun inşallah canım
Evet canım adetın 3.günü

Ben çıkartmıyor diye biliyorum canım ama yinede bi sor istersen bir ara eşinde sperm sayısı 0 olanlara rapor çıkartılıyor diye birşey duymuştum ama yanlış yönlendirmeyim detaylari bilmiyorum fazla
Bızım amca gelınıne klınık cıkartmıstı onların vardı raporu

Kızlar günaydın bugün ilk adımı attım Allahım devamını getirir hayırlısıyla inşallah ilaçlarıma başlayacağım akşam ayın 30'una da tekrar çağırdılar. Rabbim bu yolda herkese yardımcı olsun inşallah :dua: Çok heyecanlıyım Allahım en kısa zamanda hepimize nasip eder inşallah :KK54:

Busgok0606 Busgok0606 M Moiralar Canım biz ilaçlara 1200 verdik Ahmet Hoca aşılama raporu çıkartın dedi ordakilere eczacı getirdi ilaçlarımızı sizin aşılama raporu çıktığı için 1200 ödeyeceksiniz dedi ama kalan kısmı rapora göre de net fiyat belli olacak şuan için önden 1200 alalım dedi.

Busgok0606 Busgok0606 M Moiralar Canım biz ilaçlara 1200 verdik Ahmet Hoca aşılama raporu çıkartın dedi ordakilere eczacı getirdi ilaçlarımızı sizin aşılama raporu çıktığı için 1200 ödeyeceksiniz dedi ama kalan kısmı rapora göre de net fiyat belli olacak şuan için önden 1200 alalım dedi.
1200 ilaç ucreti olduğuna emin misiniz?
Ben tüp bebek yaptırıyorum.Ahmet hoca raporu kendi cikartiracak ve anlaşmalı eczane hemen ilaçlarımı getirdi ve daha rapor tam çıkıp onaylanmamış olmasına rağmen raporlu fiyattan verdi
Toplam 700 lira ödedim ilaçlara. Artı eksisi olursa biz size döneriz dediler rapor durumuna göre.

1200 ilaç ucreti olduğuna emin misiniz?
Ben tüp bebek yaptırıyorum.Ahmet hoca raporu kendi cikartiracak ve anlaşmalı eczane hemen ilaçlarımı getirdi ve daha rapor tam çıkıp onaylanmamış olmasına rağmen raporlu fiyattan verdi
Toplam 700 lira ödedim ilaçlara. Artı eksisi olursa biz size döneriz dediler rapor durumuna göre.

Bizim içinde Ahmet Hoca sekreterine aşılama raporu çıkarttrın dedi gelen eczacı da normalde 2 bin küsür olan ilacı sizde aşılama raporu olduğu için daha uyguna gelecek dedi ön ödeme olarak 1200 alalım dedi artı eksisi olursa biz size döneriz rapora göre dedi. Hangi ilaçları verdiler size kaç tane ilaçlar mı farklı ondan mı acaba ?

X