Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canim başladın mı ignelerine benim bi arkadasim tedavi olduğu zaman incir kürunude uyguluyormus faydasını görmusttu

Bugün akşam ilk iğnemi vurcam canım Allahın izniyle. Evet canım faydasını gören çokmuş bende çok duydum denemeyi düşünüyorum. Sen ne yaptın başladın mı karar verdin mi? :KK54:

Demekki para önemli değil onlar için önce tedavi konusuyolar benim daha önce gittiğim merkez önce tedavi parasından bahsettiler yumurta topla işlemi günü önce parayı yatırın sonra işleme alınacaksınız demişlerdi

Demekki para önemli değil onlar için önce tedavi konusuyolar benim daha önce gittiğim merkez önce tedavi parasından bahsettiler yumurta topla işlemi günü önce parayı yatırın sonra işleme alınacaksınız demişlerdi
Bunlarda transfer gunu alıyolarmıs canım akrabamız oyle dedı

Olabilir canım aynen biz hiç para dan konuşmadık çünkü bugün artık başlıyoruz sonu güzel olur inşallah falan dedi hemşirelerde ilaçları anlattı o kadar yani ama çok güler yüzlü insanlar anlayışlılar

Bizde karar verdik bu adetim geçti insallah önümüzdeki ay ankaraya gelecez ayın 18 adet oluyorum

Hadi hayırlısı olsun inşallah canım inşallah bu son olur Allahım kucağımızı boş bırakmasın :KK54:

X