Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hayır canım iki aşılamam birde tüp bebek denemem var insallah önümüzdeki ay basliycam tedaviye tekrar bende ahmet hocanin yanina gitmeyi düşünüyorum ilk aşılamam o yapmıştı daha sonra antalyada devam ettim tedavime şimdi karar veremedim çok kararsızım merkez konusunda

Anladım canım Ankara da mı yaşıyorsun güvenmek de önemli tabi güveniyorsanız aklınız kalmıyorsa yine buraya gelin derim çoğu kişi olumlu konuşuyor burası hakkında

Hayır canım ankarada yaşamıyorum ben şuan ıstanbuldayim evet daha önce tanışmıştım ahmet hocayla o zaman çok ilgilenmişti tutmasa gel demişti tekrar ama olmadı maddi sıkıntılar oldu daha sonra antalyadaki doktorun çok iyi olduğumu söylediler oraya gittik ama kismet olmadı tekrar

Hayırlısını versin rabbim inşllah bu sefer son olur hepimize nasip eder Allahım inşallah.

Siz de yenimi basliycaksiniz tedaviye

Evet benim ilk tedavim olacak reglin 2. günü gidecektim ama gecikti reglim 5 gün. Kan verdim bugün onun sonucuna göre adet söktürücü falan kullanacağım hayırlısı olur hepimiz için inşallah

Kızlar maalesef negatif çıktı eşim aradı şimdi negatif olduğunu söyledi, üzüldüm çok heyecanlanmıştım ama olsun önüme bakacam artık tedaviye mutlu bir şekilde başlayacağım doktorumu aradım söyledim yarın kontrole çağırdı inşallah herşey yolundadır

Bu arada bugün hasta oldum yarın 2. günü gelmemi söyledi Ahmet Hoca yarın ilk adımı atmış olacağım tedaviye hayırlısı ile

Hadi hayırlısı canım insallah bu sefer olur allah hepimizin yardimcisi olsun bize tedavi aşamalarını bize söylersin allah şifa versin canım

Hadi hayırlısı canım insallah bu sefer olur allah hepimizin yardimcisi olsun bize tedavi aşamalarını bize söylersin allah şifa versin canım

Söylerim tabiki amin inşalllah allah yardımcımız olsun. İlk denemem olacak benim hayırlısyla

Merhaba kızlar bende ahmet hocaya gıdıyorum ılk tup denemem olacak 3.5 senelık evlıyım ıgnelerıme basladım 3.gunum rabbım hepımızın yardımcısı olsun ınsallah

Merhaba kızlar bende ahmet hocaya gıdıyorum ılk tup denemem olacak 3.5 senelık evlıyım ıgnelerıme basladım 3.gunum rabbım hepımızın yardımcısı olsun ınsallah

Merhaba canım hayırlı tedavin olsun inşllah allahım nasip etsin sanada anneliği. Benimde ilk denemem olacak yarın Ahmet hoca ile randevum var adetin 2. Günü oluyor bende başlayacam hayırlısıyla inşallah sorununuz neydi sizin ?

Bende pko var canım buyuk doguma gıttım asılama ıcın devlette işler nasıl yuruyor bılırsın yapmadılar bıdakı ay olsun dedıler bende bıraktım pazartesı Ahmet hocaya gıttım tup bebege basladık ignelerımı aldım 1610 tuttu bı 200 300 arası daha tutar dedı eczacı bey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…