Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Yani sonuç olarak verecez zaten ama bazı merkezler hemen paradan bahsediyolarya insanı düşündürüyor acaba bunlar para için mi yapiyo bu işi

Aynen öyle bazı merkezler öyleymiş ama burası öyle değil direk tedavi odaklı bakıyorlar çok güzel destek veriyorlar hocalar falan sağolsunlar

Aynen öyle bazı merkezler öyleymiş ama burası öyle değil direk tedavi odaklı bakıyorlar çok güzel destek veriyorlar hocalar falan sağolsunlar
Cok ılgılıler sagolsunlar ınsallah rabbım emegımızı zayı etmez 40 gune sonuc alınıyomus bıde yengemız orda tup bebek yaptırdı iliskiye gırmeyın adetınız bıtınce yumurtalar kalıtesızlesıyomus dedı

Ayy amin inşallah hepimiz güzel sonuçlar alalım Allahımın izniyle. Ha evet ya bende onu soracaktım sonuc cıkana kadar iliski yasak mı sormadım ben bugün hemsireye falan

Canım merhaba, tedavin hayırlı olsun inşallah. Bana süreci anlatabilir misin? Günde kaç ilaç kaç iğne kaç gün süreyle? Transfer kaçıncı günde ? Vs vs

Merhaba canım allah razı olsun Allahım yardım etsin hepimize inşallah. Benim bugün ilk günüm canım Akşam ilk iğnemi vurucam inşallah. Hastanede ultrasonla baktı kan aldılar daha sonra eczacı ilaçları getirdi hemşirenin yanına gittik tarif etti. Şuan için günde 2 iğne canım hergün aynı saatte vurulacam 19.00-19.30 arasında 5 gün boyunca gonal-f 150 ve menopur 75 olan iğneleri vurulcam. Ayın 30'u içinde tekrar kontrole çağırdılar. Kontrolden sonrada tekrar yumurtalara göre ilaçların dozuna karar verecekler. Bana iğneleri 10 günlük verdiler ama bu değişebilir 10 günden aza veya daha fazlada sürebilir ilaç dedi. Allahım hakkımızda hayırlısını versin gelişmeleri yine yazarım canım

Ayy amin inşallah hepimiz güzel sonuçlar alalım Allahımın izniyle. Ha evet ya bende onu soracaktım sonuc cıkana kadar iliski yasak mı sormadım ben bugün hemsireye falan
Valla bana yapma dedı yenge yumurtalar kalıtesızlesıyo ben hıc yapmadım dedı dr dıyomus yasak dıye ılk ıkı ayda oda bı daha sormamıs sen calısacakmısın ben ısı bıraktım

Valla bana yapma dedı yenge yumurtalar kalıtesızlesıyo ben hıc yapmadım dedı dr dıyomus yasak dıye ılk ıkı ayda oda bı daha sormamıs sen calısacakmısın ben ısı bıraktım

Anladım canım benim hiç birşey bebişlerimizden önemli değil tabikide ona göre tedbirimizi alalım biz takdirde Allahtan artık. Çalışıyorum ben daha canım bırakmayı düşünmüyorum ya çok şükür patronumunda bilgisi var izin konularını hiç sıkınktı yapmıyor inşallah pozitif sonucu alırsam hani Ahmet Hoca da ilk 3 ay dinlenmelisin bol bol falan gibi şeyler söylerse çıkıcam. Herhangi bir risk olmazsa inşallah 7. ayıma kadar falan düşünüyorum çalışmayı inşallah sıkılırım evde ben vakitte geçmez herşeyi kafama takarım o zaman burda işle uğraştığım için aklıma çok gelmez stres yapmam hiç değilse ben herşeyi takıyorum malesef kafama canım vazgeçemedim bu huyumdan ama artık yapmayacağım öyle stres falan.

Amin canım tedavi zaten zor bir süreç bizde arastiricaz tedavi sırasında yada sonrasında yapılacaklar yapilmiycaklar konusunda araştırma yapiyoruz canım neyler sakıncalıysa yapmamaya calisacsz

Yani calis bence cunku ben hanimiyim diger tedavimde trasfer sonrasi evdeydim zaten ne zaman 12 günüm geçecek sonuç negatif mi pozitifmi insan strese giriyor ister istemez dediğin gibi çalışırsan kafan fazla kalmaz canım işin çok yogunmu özel sektördemi calisiyorsun

Valla bızım yenge bu kez 7. Ayına kadar yattı doktor normal hayatınıza donebılırsınız dıyomus 4 sene once ılk denemede o transferdrn gelınce ev ısı tutmus tutmadı onunkı gene rıske atma derım kuzum

B
En soguk depoda calısıyordum ılac paketlemede o yuzden bıraktım

Amin canım tedavi zaten zor bir süreç bizde arastiricaz tedavi sırasında yada sonrasında yapılacaklar yapilmiycaklar konusunda araştırma yapiyoruz canım neyler sakıncalıysa yapmamaya calisacsz
Tabıkı canım yoktan var edıyosun dondurmayı dusunuyomusunuz sız

B

En soguk depoda calısıyordum ılac paketlemede o yuzden bıraktım
Sizin tedaviniz hangi süreçte iyi yaptiniz normal hayatınıza devam edin diyolar stres olmasin diye ama bende istirahat önem fazla ayakta kalmayın ben diğer tedavimde çok yürüş yapiyodum kendi kendime acaba ben çok yürüyüş yaptığım içinmi tutmadi dedim bide transfer sonrasında transferim oldu beş dk bile beklemeden kalkabilirsiniz dediler bana şimdi düşünüyorum diğer tedavi de ne yaptim olmadı bunda ona göre davranacam tabi taktir allah'ın ama tebbirde onemli

Benımde ılk tup bebek denemem canım. Ignelerımın 4.gunundeyım c.tesı randevum var full yatacam 3 ay galıba ben rıske atmek ıstemıyorum oturmak daha saglıklı galıba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…