Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşlar, biliyorsunuz benim ilk tüp bebek denememde olmuş, beş buçuk aylıkken erken doğumla ölmüştü kızım. Şimdi, şubat.ta ikinci denemeye başlayacağım ama bu kez korkuyorum ya olmazsa diye. Kalbimi ferah tutmaya çalışıyorum; ama bebeğimin kaybından sonra öyle eksik kaldım ki, tutmazsa o eksikliğim hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. O kaygı geçmiyor. Var mı aranızda, ilki tutup ikincisi tutmayan yada benzer durumlarda olan?

Allahım sabır versin inşallah bu kez olur sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız çok üzüldüm çok zordur eminim. Allahım hakkımızda hayırlısını versin inşallah :KK43:

Arkadaşlar aranızda dondurulmuş transfer olup bunu doğal siklusta yaptıran var mı

Ben varım canım ilaçlarla kalinlasmayan rahmimi doğal siklusa bıraktı ahmet hocam ve öyle transfer yaptı ve tuttu rabbime bin şükür

Eşin için önce hareketliliği artırma tedavisi yaptır bir andrologta sende sorun yoksa normalde olur belki yaş kaç kaç yıllık evlisin
Eşin için önce hareketliliği artırma tedavisi yaptır bir andrologta sende sorun yoksa normalde olur belki yaş kaç kaç yıllık evlisin

4 buçuk yıllık evliyiz... İki başarıso aşılamam var bende pko var 15 kilo verdim adetim düzene girdi aşılam zamanında eşimin sperm sayısı 17 milyon hareketlilik 65 ti daha sonrasında değerlere baktımozda 1 milyon olmus ve hareketlilik sıfır daha önce özele gittim maliyetli olduğu için sonıc ta alamayınca bıraktım... Şimdi yeniden başlamak istiyoruz eşim bşrde yetmezmiş gibi sigaraya başladı napayım nerden başlayım eşimin değerleri için nereye gideyim bilmiyorum kendimce çıkış yolu arıyorum

Ben varım canım ilaçlarla kalinlasmayan rahmimi doğal siklusa bıraktı ahmet hocam ve öyle transfer yaptı ve tuttu rabbime bin şükür
Peki şunu soracağım benim yumurtam çatlamadığı için kist oluşuyor belli büyüklüğe gelince çatlatma iğnesi falan yapıyorlarmı yoksa kendinin çatlamasını mı bekliyorlar bide çatladı diyelim çatladığı günü kaçırırsak o zaman tedavi erteleniyor mu?

Doğal siklusta hicbir ilaç uygulanmıyor canım iki günde bir rahim kalınlığını olcturmek icin gidiyorsun yumurtan çatlasa bile sorun değil çünkü yumurta boyutuna göre ilişkiye girip girmicegin zamani hocam söylüyor yani çatlamış olsa bile bu sıkıntı olmuyor

İnşallah.. birde şunu sorucam siz doğumu nerede yapacaksınız

Inanki ahmet hocam daha konuşmadı bu konuyu her gittiğimde sormama rağmen ikizlerde son dakkaya kadar kesin bisey demiyorum dedi ilk hedefimiz 36 haftayı görmek dedi :) yani bnd3 nerde doğum yapıcağımi çok merak ediyorum :KK70:

Inanki ahmet hocam daha konuşmadı bu konuyu her gittiğimde sormama rağmen ikizlerde son dakkaya kadar kesin bisey demiyorum dedi ilk hedefimiz 36 haftayı görmek dedi :) yani bnd3 nerde doğum yapıcağımi çok merak ediyorum :KK70:
İnşallah sağlıkla kucağına alırsın

Kızlar merhaba ben hulusi zeyneloğlu hoca ile ahmet erdem hoca arasında kaldım ne diyorsunuz? Başkent mi nova art mı? (Morfoloji sıkıntımız var)

Kızlar merhaba ben hulusi zeyneloğlu hoca ile ahmet erdem hoca arasında kaldım ne diyorsunuz? Başkent mi nova art mı? (Morfoloji sıkıntımız var)

Merhaba ben de yeni başlayacağım çok kararsız kalmıştım ama Ahmet Hocaya karar verdim başarısı yüksek bildiğim ve araştırdığım kadarıyla. Konuşmaya gittiğimizde de çok olumlu konuşmuştu. Hayırlısı olsun inşallah

Arkadaşlar, biliyorsunuz benim ilk tüp bebek denememde olmuş, beş buçuk aylıkken erken doğumla ölmüştü kızım. Şimdi, şubat.ta ikinci denemeye başlayacağım ama bu kez korkuyorum ya olmazsa diye. Kalbimi ferah tutmaya çalışıyorum; ama bebeğimin kaybından sonra öyle eksik kaldım ki, tutmazsa o eksikliğim hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. O kaygı geçmiyor. Var mı aranızda, ilki tutup ikincisi tutmayan yada benzer durumlarda olan?
Merhaba bende sizinle aynı kaygıları yaşıyorum. İlk denememde pozitifi gördüm ama malesef kısa sürdü :KK43: İkinci tedavime başladım iğne aşamasındayım ama çok kaygılıyım ya tutmazsa diye. Umarım boşa kaygılanıyorumdur ve umarım bu sefer herşey çok daha güzel olur.

Merhaba ben de yeni başlayacağım çok kararsız kalmıştım ama Ahmet Hocaya karar verdim başarısı yüksek bildiğim ve araştırdığım kadarıyla. Konuşmaya gittiğimizde de çok olumlu konuşmuştu. Hayırlısı olsun inşallah

Çok sağol yorumun için, kaç embriyo transfer ediliyor biliyor musun? Birde çok kalabalık oluyor mu onu sormak istedim zira başkent aşırı kalabalık

Son düzenleme:
Çok sağol yorumun için, kaç embriyo transfer ediliyor biliyor musun?

Rica ederim, çoğunlukla 2 embriyo transfer ediliyor tabi senin isteğine göre değişir mi bilemiyorum tek falan istersen

Rica ederim, çoğunlukla 2 embriyo transfer ediliyor tabi senin isteğine göre değişir mi bilemiyorum tek falan istersen

Anladım. 35 yaşın altına tek embriyo gibi bir şey yok sanırım. Klinik kalabalık mı oluyor Başkent çok kalabalık oluyorda sormak istedim

Anladım. 35 yaşın altına tek embriyo gibi bir şey yok sanırım. Klinik kalabalık mı oluyor Başkent çok kalabalık oluyorda sormak istedim

Yok yani öyle yazıyor açıklamalarda ama genelde çift embriyo konuluyor yinede birçok kişi vardır tek konulan. Sabahları biraz daha yoğun oluyor gibi geldi bana öğleden sonra biraz daha sakin gibi 2 defa gittim biri sabah biri öğlendi. Sabah gittiğimde daha kalabalıktı ama insanı bunaltacak bir kalabalık değil tabi istediğinizi sorabilirsiniz.

X