Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Evet canım tekrar gittim , transferim yapıldı brkleme aşamasındayım. İlk tedavi zamanıma göre daha sakin gördüm kliniği. Araştırdım vs ilk denememde doktorlardan ya da klinikten kaynakli bi hata olmadığından ve geçmişimi de bildikleri için tekrar burayı tercih ettim. Umarım bu sefer olumlu olur. Olmazsa hemen başlamam ama tercihim bu sefer farklı bi yer olur artık.
Allah yardımcın olsun canım, olmazsa görüşmeye git ikisine de , içine sinene göre tercih edersin.

Hayırlı olsun transferrin, dilerim bu kez pozitif sonucu görürsün.

Acaba merkezin kalabalığının azalmasının nedeni kış mevsimi mi ?

Hayırlı olsun transferrin, dilerim bu kez pozitif sonucu görürsün.

Acaba merkezin kalabalığının azalmasının nedeni kış mevsimi mi ?
Olabilir canım bilemiyorum ki.
Zaten ben daha bir doktor duymadım ki herşeyi birebir ilgilensin sorsun, transfer öncesi böyle uzun uzun iç rahatlatıcı anlatsın, sonrası açıklamalar yapsın falan ... hep aynı duyduğumuz için işlerini biliyorlardır illaki diyerek güveniyoruz ne yapalım..

merhabalar mehmet hoca kontrole çağırdı transfer öncesi rahimde sıvı varmı diye bende pcos var. çok şükür pırıl pırıl çıktı 5.günede transfer yapıcaz. eskisini bilmiyorum benim ilk gidişim bu merkeze ama kalabalıktı bugün. evet hocalar çok konuşmuyorlar ama biliyorumki elinden gelen herşeyi yapıyorlar.

merhabalar mehmet hoca kontrole çağırdı transfer öncesi rahimde sıvı varmı diye bende pcos var. çok şükür pırıl pırıl çıktı 5.günede transfer yapıcaz. eskisini bilmiyorum benim ilk gidişim bu merkeze ama kalabalıktı bugün. evet hocalar çok konuşmuyorlar ama biliyorumki elinden gelen herşeyi yapıyorlar.
Valla hocalar gebelik döneminde de konuşmuyorlar doğru düzgün ilk aylarda tedigindik devam etmek istedik hocayla ama baktık ki ilgi sıfır devam etmedik. Ne doktorlar var istediğin zaman ulaşabiliyorsunuz. Bir de tonla para ödeniyor.
Bi mesaj atıyorsun dönmüyorlar. Bazen asık suratlılar.hamilelik dönemi insan daha ilgi açıklama bekliyor. Kaldıramıyorsanız o kadar iş yükünü o kadar işi aynı anda yapmayacaklar bence.
Bu kadar para hırsına gerek yok.
Bahçeci tüp bebek merkezi açıldı balgat da orayı de bir araştırın bence.

Mrb bende de pco var hoca rahimde sıvı oluşmasını nasıl önledi bana dondurulmuş transfer olacak o yüzden bi endişeliyim kist oluştuğu için sürekli

Mrb bende de pco var hoca rahimde sıvı oluşmasını nasıl önledi bana dondurulmuş transfer olacak o yüzden bi endişeliyim kist oluştuğu için sürekli
canım bir önceki tedavimde olmuştu sıvı başka bir merkezdeydim ozaman. mehmet hoca ilaç dozlarımı 150 olarak başlatıp bitirdi ve çok şükür herşey yolunda şimdi yarın transferim var bakalım

canım bir önceki tedavimde olmuştu sıvı başka bir merkezdeydim ozaman. mehmet hoca ilaç dozlarımı 150 olarak başlatıp bitirdi ve çok şükür herşey yolunda şimdi yarın transferim var bakalım
İnşallah bebeğine kavuşursun

Valla hocalar gebelik döneminde de konuşmuyorlar doğru düzgün ilk aylarda tedigindik devam etmek istedik hocayla ama baktık ki ilgi sıfır devam etmedik. Ne doktorlar var istediğin zaman ulaşabiliyorsunuz. Bir de tonla para ödeniyor.
Bi mesaj atıyorsun dönmüyorlar. Bazen asık suratlılar.hamilelik dönemi insan daha ilgi açıklama bekliyor. Kaldıramıyorsanız o kadar iş yükünü o kadar işi aynı anda yapmayacaklar bence.
Bu kadar para hırsına gerek yok.
Bahçeci tüp bebek merkezi açıldı balgat da orayı de bir araştırın bence.
Biz de sizin gibi düşünmüştük hamilelik döneminde. mehmet beyle devam etmek istedik ama maddi olarak sıkıntımız oldu, koru.dan doğum paketi aldık, orada bir operatör dr. takibindeydim. ona da istediğimizde pek ulaşamıyorduk açıkçası.. 20.haftada bebeğimde (söylediğine göre) hiçbirşey yokken, 22.haftada hidrosefali çıktı. hem de o dr. da görmedi, perinatolog söyledi. şimdi o hastanenin önünden bile geçmek istemiyorum. şubat.ta başlayacak tedavimde hamile kalırsam yine, yüksek riskli gebelikte olduğum için mehmet beyle devam edeceğim, riske girmeyeceğim.

Son düzenleme:
Olabilir canım bilemiyorum ki.
Zaten ben daha bir doktor duymadım ki herşeyi birebir ilgilensin sorsun, transfer öncesi böyle uzun uzun iç rahatlatıcı anlatsın, sonrası açıklamalar yapsın falan ... hep aynı duyduğumuz için işlerini biliyorlardır illaki diyerek güveniyoruz ne yapalım..
Slm canım naptın test günün geldi mi? Sonuç nedir?

Mehmet hoca ile ilk tüp bebek denememde hamile kaldım.. takiplerimi de o yaptı sezeryanımı da.. hocalar cok yoğun ve ilgisiz gibi duruyorlar.. muayenahanesi de cok kalabalık..bazen arkamiza bakmadan gitmek istedik o derece cok bekletildik fakatttt işlerini cok iyi yapıyorlar ve benim bebegimde bi sıkıntı vardı.. Mehmet bey cook erken gördü bu sıkıntıyı.baska doktorlara da gittim goremeyenler oldu.. bebegim hocanın gördüğü hastalıkla doğdu.. 6aylik oldu bile cok şükür şuan düzeldi.. Hoca bu durumdan dolayı çok destek oldu bana..benim psikolojim çok bozulmuştu sürekli heyet raporu verdi.. hamileliğim boyunca hiç işe gitmedim.kanamalarimda oldu.. geceleri gaziye.gidiyorduk hocanın hastasıyım diye hep ilgili davrandılar .
Doğumum koruda oldu.. koruyu tavsiye etmem.. okadar paraya yazık:KK66:)

Mehmet hoca ile ilk tüp bebek denememde hamile kaldım.. takiplerimi de o yaptı sezeryanımı da.. hocalar cok yoğun ve ilgisiz gibi duruyorlar.. muayenahanesi de cok kalabalık..bazen arkamiza bakmadan gitmek istedik o derece cok bekletildik fakatttt işlerini cok iyi yapıyorlar ve benim bebegimde bi sıkıntı vardı.. Mehmet bey cook erken gördü bu sıkıntıyı.baska doktorlara da gittim goremeyenler oldu.. bebegim hocanın gördüğü hastalıkla doğdu.. 6aylik oldu bile cok şükür şuan düzeldi.. Hoca bu durumdan dolayı çok destek oldu bana..benim psikolojim çok bozulmuştu sürekli heyet raporu verdi.. hamileliğim boyunca hiç işe gitmedim.kanamalarimda oldu.. geceleri gaziye.gidiyorduk hocanın hastasıyım diye hep ilgili davrandılar .
Doğumum koruda oldu.. koruyu tavsiye etmem.. okadar paraya yazık:KK66:)
Çok geçmiş olsun. bebeğinizin nesi vardı? Koru da ben de doğum yaptım, bir daha gideceğim bir yer değil. diğer sayfada nedeni anlatmıştım..

Ahmet hoca bizden kromozom testi istemişti gazide eşim de ben de kan verdik 1 hafta içinde sonuç telefonla bildirildi. Daha sonra bulunduğum şehirde farklı bir profesöre daha muayene oldum detaylı genetik test istedi ve özellikle araştırma hastanelerinde yaptırmamız gerektiğini söyledi. O da sadece ayda 2 gün yapılıyormuş, bütün kan değerleri toplu olarak gönderiliyormuş. Bulunduğumuz yerdeki araştırmaya gittik oranın tüp bebek bölümü bizden bu testleri tekrar istedi o kağıtla giriş yaptık. Yaklaşık 8 tüp kan verdim sonuçlar da 10 gün içinde çıktı.
MerhabA 3.denemem olacak araştırma içerisindeyim atladığım, yaptırmam gereken daha neler olabilir diye.genetik test yaptırdım pıhtılaşma falan, ama dikkatimi çekti 8tüp kan alındı demişsiniz acaba bu testler neler yazabilir misiniz? Bende tedaviye başlamadan herşeyi yaptırmak istiyorum malum doktorlar çok yönlendirmiyor bilgi verirseniz sevinirim.

Kızlar Merhaba benimde ilk denemem olacak Ahmet Hoca benim doktorumda reglin ikinci günü gidecem başlayacağız tedaviye ocağın 20' sinde inşallah. 2 buçuk yıldır istiyoruz bizde bende bir sıkıntı yok eşimde sperm hareketliliği yavaş ve sperm sayısı az reglin 2. günü neler yapacak doktor tam olarak bilgi verir misiniz. Çok teşekkür ediyorum şimdiden Allahım isteyen herkese yaşatsın o güzel duyguyu :emir_bebek: Etrafımda her geçen gün çoğalıyor hamile olanlar bizde çok istiyoruz artık. Ahmet Hocayı çok iyi diye duydum İnşallah ilk denemede tutar çok stresli ve heyecanlıyım. Allahım hepimizin hayellerini gerçekleştirir inşallah hiç üşenmeden 1. sayfadan itibaren okudum yazılanları inşallah herkes mutlu haberler alır :KK43:

Kızlar Merhaba benimde ilk denemem olacak Ahmet Hoca benim doktorumda reglin ikinci günü gidecem başlayacağız tedaviye ocağın 20' sinde inşallah. 2 buçuk yıldır istiyoruz bizde bende bir sıkıntı yok eşimde sperm hareketliliği yavaş ve sperm sayısı az reglin 2. günü neler yapacak doktor tam olarak bilgi verir misiniz. Çok teşekkür ediyorum şimdiden Allahım isteyen herkese yaşatsın o güzel duyguyu :emir_bebek: Etrafımda her geçen gün çoğalıyor hamile olanlar bizde çok istiyoruz artık. Ahmet Hocayı çok iyi diye duydum İnşallah ilk denemede tutar çok stresli ve heyecanlıyım. Allahım hepimizin hayellerini gerçekleştirir inşallah hiç üşenmeden 1. sayfadan itibaren okudum yazılanları inşallah herkes mutlu haberler alır :KK43:
Merhabalar, temennilerinize katılıyorum.
Reglin 2.veya 3.günü, vajinal ultrasonla yumurtalarınızı ve rahminizi kontrol ediyor dr. Yumurtalar, Reglin 3.günü büyümeye başlıyor çünkü. Ona göre, kişiye özel dozda iğne kullanmaya başlıyorsunuz. 2-3 günde bir yumurta takibine çağrılıyorsunuz. Süreç bu şekilde ilerliyor..

Merhabalar, temennilerinize katılıyorum.
Reglin 2.veya 3.günü, vajinal ultrasonla yumurtalarınızı ve rahminizi kontrol ediyor dr. Yumurtalar, Reglin 3.günü büyümeye başlıyor çünkü. Ona göre, kişiye özel dozda iğne kullanmaya başlıyorsunuz. 2-3 günde bir yumurta takibine çağrılıyorsunuz. Süreç bu şekilde ilerliyor..

Çok teşekkür ederim inşallah herşey yolunda gider. Yumurta takibine gittiğinizde ne kadar sürüyor çok bekliyormusunuz sıra falan oluyor mu iş yerinden izin alıp gideceğim sürekli :KK43:

Çok teşekkür ederim inşallah herşey yolunda gider. Yumurta takibine gittiğinizde ne kadar sürüyor çok bekliyormusunuz sıra falan oluyor mu iş yerinden izin alıp gideceğim sürekli :KK43:
Kesin bir şey söylemek doğru olmaz..sabahları erken çağrıyorlar. Yarım saat, bir saat de bekleyebilirsiniz, hemen de girebilirsiniz, merkezin yoğunluğuna göre değişir. Rica ederim, umarım güzel netice alırsınız.

X