Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kesin bir şey söylemek doğru olmaz..sabahları erken çağrıyorlar. Yarım saat, bir saat de bekleyebilirsiniz, hemen de girebilirsiniz, merkezin yoğunluğuna göre değişir. Rica ederim, umarım güzel netice alırsınız.

İnşllah Allahım isteyen herkese nasip eder inşallah. Tekrar tesekkur ederim :)

Beni 5 gün sonra çağırdı ilk iğneden sonra neden bu kadar geç ki

Slm arkadaşlar bizde yakın zamanda tedaviye başliycaz inşallah doktor hastane tam karar veremedik... Mehmet hoca ve Ahmet hocanın methini çok duyduk... İkisinden birini önerebilecek olan varmı... birde muayeneücreti ve aşılama ve tüp bebek fiyatı nasıl... Bilenler yardımcı olabilir mi acaba

Slm tatlım ben ahmet hocanın hastasiyim ve ilk tüp bebek tedavimde hamile kaldım şuan 31+4 haftalık ikiz gebeliğim var. Rabbim inşallah isteyen herkeze nasip etsin ben novaartda 2 aşılama yaptırdım yılbaşıyla beraber fiyatlara zam gelmiştir en kesin bilgiyi merkezden alabilirsin bence çok doğru bir tercih yaparsın hocalarimdan birini seçerek :)

Maşallah Rabbim herkese nasip etsin inşallah... Size de hayırlısı ile sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim .. Yani açıkçası çok istiyorum ama ücret bizi aşarsa çok zorlar bizi o zaman gidemeyiz maalesef... Muayene ücreti aşılama aşağı yukarı ortalama fiyat nedir acaba ona göre karar veririz oraya gidip gitmemeye.

Novaartda muayene ücreti alınmıyor canım aşılama benm yaptirdigimda 1250tlydi tüp bebek 6500 tl dondurma ücreti 1500tl ilaçlar hariç ilaçlar icinde hocam rapor cikartmisti yani çok uyguna gelmişti ilâçlarım. Amin canım benm amin inşallah kucağıma aldığım günleride görürüm..

Saolun kardeşim Allah razı olsun çok yardımcı oldunuz... tüp bebek falan biraz pahalı ama muayene aşılama bir ihtimal denenebilr... Eşimin değerleri hareketliliği çok düşük nasıl bir yol izleriz bilmiyorum ama bir yerden başlamamız gerekiyor hayırlısı bakalım...

Rabbim hakkinizda en hayırlısını nasip etsin inşallah bende gitmeden önce çok dua ettim burası sebeb olsun die çok şükür ki önce allah sonra ahmet hocam sayesinde hamile kaldım inşallah kucağıma almakta nasip olur. Siz bı yola girin gerisi gelir inşallah

Amin inşallah belki bizim de sebebimiz olur sorunsuz bir şekilde hayırlsıı ile kavusursunuz yavrularını za inşallah.... Az kalmış hayırlı zamanda gelirler inşallah tanımıyorum sizi ama aklıma geldikçe dua edicem size ve isteyen herkese Rabbim herkese yaşatsın bu duyguyu kimsenin kucağı boş kalmasın

Amin canım allah razı olsun sizde bnm dualarimda olucaksiniz kalbiniz ferah bir şekilde gidin inanın çok yardımcı oluyorlar gereken tahlilleri gazi hastanesinde yaptiriyorlar yeterki inanın ve hocalarimiza güvenin

İnşallah eşimle paylaşıp en kısa zamanda gidicem hayırlıso olsun bakalım bir yerden başlayalım artık sizde içimi rahatlattınız insan küçücük şeylerden bile umutlanıo böyle durumlarda... Çok teşekkür ederim

Rica ederim herzamn kafana ne takılırsa sorabilirsin elimden geldiğince aydınlatmaya çalışırım. Seninde güzel haberlerini okumak dileğiyle :)

Saolun kardeşim Allah razı olsun çok yardımcı oldunuz... tüp bebek falan biraz pahalı ama muayene aşılama bir ihtimal denenebilr... Eşimin değerleri hareketliliği çok düşük nasıl bir yol izleriz bilmiyorum ama bir yerden başlamamız gerekiyor hayırlısı bakalım...
CANIM eğer eşinin spermlerinde hareket düşüklüğü varsa aşılama zaman ve para kaybı olacaktır

CANIM eğer eşinin spermlerinde hareket düşüklüğü varsa aşılama zaman ve para kaybı olacaktır
Eşin için önce hareketliliği artırma tedavisi yaptır bir andrologta sende sorun yoksa normalde olur belki yaş kaç kaç yıllık evlisin

Merhaba canım sperm dusuk ligi varsa tup bebekte zaman kaybı degil mıdır. Once spermi duzelttıp sonra tup ya da asılamaya baslamak gerekmez mı.
Bizim sorunumuz erkek ınfertilitesi nova art da 1 pozitif 1 negatif denemem var. Pozitif olan 6 haftalık dusuk le sonuçlandı.
Negatifi ten sonra da esim tedavi olsun dogal olsun diye doktora gitti ve varıkosel oldugu soylendı ameliyat oldu.
Ve ürologun dediği su bu degerler le bebek tutmaz zaten. Bebek saglıklı olmaz.
Sehir dısındayım daha Mehmet hocayla görüşmedim eger gercekten boyle ise neden bizim duygularımızla oynanıyor. Aslında Mehmet hocaya sonsuz güvenım var. İşinin ehli birisi. Ama ürologun soyledıklerı de dusundurmedı degil bizi

Arkadaşlar, biliyorsunuz benim ilk tüp bebek denememde olmuş, beş buçuk aylıkken erken doğumla ölmüştü kızım. Şimdi, şubat.ta ikinci denemeye başlayacağım ama bu kez korkuyorum ya olmazsa diye. Kalbimi ferah tutmaya çalışıyorum; ama bebeğimin kaybından sonra öyle eksik kaldım ki, tutmazsa o eksikliğim hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. O kaygı geçmiyor. Var mı aranızda, ilki tutup ikincisi tutmayan yada benzer durumlarda olan?

Merhaba canım bizde de aynı sıkıntı var eşimin değerleri ve hareketliliği düşük Ahmet Hoca benim doktorumda ilk gidip görüşmemizde 15 gün arayla 2 defa eşimden test istedi sonra tekrar çağırdılar konuşmaya eğer çok aceleniz yoksa ilaç tedavisi uygulayalım dedi eşime Ahmet Hoca ama bu ilaç tedavisi uzun sürüyor ve düzeleceği de kesin değil tabi ilaçlara etkide gösteremeyebilir dedi aşılama için de düşük değeriniz dedi yani tutma ihtimali az dedi. İstiyorsanız tüp bebeğe başlayalım dedi bizde tamam dedik bana baktı ultrasonda zaten daha öncede gitmiştim kontrollere bir sıkıntı yok şükür sonra bazı testler istedi ikimizden bunların sonuçlarıyla beraber reglin 2. günü gidecem ayın 20'sinde inşallah başlayacağız tedeaviye. Allahım yardım etsin hepimize Hayırlı evlatlar nasip eylesin kafanda birşey takılmasın diye açık yazdım bu kadar seninde ilse bu şekilde ilerler bence herşey gönlünce olsun :)

X