Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar bu crinel jelin geri gelmesi gibi durum yasayan var mi? Varsa bu bi sikintimi neler yaptiniz

Kızlar bu crinel jelin geri gelmesi gibi durum yasayan var mi? Varsa bu bi sikintimi neler yaptiniz
Geri gelmesi derken..? 1-3 gün arasında sarimsi veya kahverengimsi şekilde geri geliyor. normal o, tortu olarak geliyor.

Yarın transferim var dualarınızı eksik etmeyin benden

Tebrikler ne güzel tedaviye başlamadan mucizeniz geldi darısı bizlere.
Aynen tamamen mucize oldu Allah kucagima almayida nasip eder inşallah..darisi sizlerin başına inşallah en kısa zamanda güzel haberlerinizi almak nasip olur inşallah

Hadi masallah, Hakkında hayırlısı oldun, sağlıkla kucağına almak nasip etsin Allah
Amin şuan tek istediğim bu bir düşügum var o yüzden çok korkuyorum inş birdaha o acıyı yaşamam..Allahım isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu ve anneliği

Evet yürüyorum benimde gelmiyordu ben yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ilk defa böyle oldu anlayamadım. Beyaz tortu seklinde geldi
Tatlım geri gelmesi com normal bn bıraktıktan sonra bile 10 gün icnde kalanlar geri geldi vucud zaten alması gerekeni alıyor hic merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…