Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşlar yakin zamanda mehmet beyde doğum yapan varmı ücretleri hakkında bilginiz varmi

Arkadaşlar yakin zamanda mehmet beyde doğum yapan varmı ücretleri hakkında bilginiz varmi

Evet yürüyorum benimde gelmiyordu ben yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ilk defa böyle oldu anlayamadım. Beyaz tortu seklinde geldi

O zaman bence sıkıntı yoktur. Beyaz tortu olduğuna göre bir süre zatem sen yararlanmışsın. Ve geri çıkması normaldir.

Ben doğumumu mehmet bey.in yapmasını istemistim, haziran ayı gibi sekreterini aramıştım. 5750 tl ile 6500 tl arası değişiyor deyince, özel hastaneden doğum paketi almıştım..

Ben doğumumu mehmet bey.in yapmasını istemistim, haziran ayı gibi sekreterini aramıştım. 5750 tl ile 6500 tl arası değişiyor deyince, özel hastaneden doğum paketi almıştım..
Bu sadece doğum ücreti değil mi.içinde muayene hastane yok değil mi. Siz nerden doğum paketi aldınız ne kadara

Bu sadece doğum ücreti değil mi.içinde muayene hastane yok değil mi. Siz nerden doğum paketi aldınız ne kadara
Muayene dahil değil, muayene aylık 350 tl..hastane ücreti var mi bilemiyorum onu bir sorun, içinde olabilir. Ben Çukurambar Koru'dan almıştım 6000 tl.ye ,
orada devam ettim, erken doğumda paketimin hepsi gitti, sıkıntılı durumlar oldu. Koru'nun hemşire ve yatışı iyi de, diğer hizmetlerinde eksiklikler var. Şimdi, o günleri hatırlattığı için önünden bile geçemiyorum. zaten yüksek riskli gebeliğe giriyorum artık. Bir daha hamile kalırsam devlete giderim..

Mehmet Hoca'nın Doğum ücreti :6000-6500. TOBB veya Bayındırda doğum yaptırıyor.
Aylık muayane ücreti(şimdilik) :350 tl
Ayda bir alıyor ve genelde üç hafta da bir muayaneye çağırıyor. O yüzden her seferinde vermemiş oluyorsun. Ama muayene ücretleri de 2500 tlyi geçiyor.
2li tarama novaarttan isteyebilir 100tl. Diğer taramaları gerek duymazsa yaptırmıyor.
Ayrıntılı ultrasonu kendi yapıyor.

Canım bu mehmet beye odenen 6000_6500 un dışında dogum yapilan hstaneyede para veriliyor mu ayrica

Canım bu mehmet beye odenen 6000_6500 un dışında dogum yapilan hstaneyede para veriliyor mu ayrica
Bayındıra verilmiyor.
Ama sekreteri belki tobb için ekstra bir şeyler verilebilecegini söyledi.
Hocaların hastanelerle anlaşmasına göre değişiyormuş.

Kızlar mehmet hoca biyopsi isteyen oldu mu
Nasıl bir işlem ya da bilen var mı

Kızlar mehmet hoca biyopsi isteyen oldu mu
Nasıl bir işlem ya da bilen var mı
Benden istedi geçen ay anestezili veya anestezisiz olarak yapılıyor ben anestezi almadan yaptırdım canım yandı ama çok kısa bir işlem olduğu için ben dayandım smear gibi ama acısı biraz fazla acı eşiğiniz düşükse anestezili yaptırın derim

Gercekten mi acı eşiği çok düşük benim
Transferde bile canım yaniyor.
Peki ucret olarak ne aldilar

Çok soru sordum ama
Bana detay verilmediği için canım kusura bakma
Bu test ne amaçla yapılıyor neye bakılıyor merak ediyorum ocak ayında gel dedi bana hoca
Rahim dokusunu incelemek için canım genelde başarısız tüp bebek sayısı fazla olan ve tutunma problemi olan hastalarda tanı amaçlı istiyorlar ayrıca ne kusuru yardımcı olabilirsem ne mutlu bana

Rahim dokusunu incelemek için canım genelde başarısız tüp bebek sayısı fazla olan ve tutunma problemi olan hastalarda tanı amaçlı istiyorlar ayrıca ne kusuru yardımcı olabilirsem ne mutlu bana
Teşekkür ederim

Arkadaşlar merhaba novart mehmet hoca ile bir tüp bebek denemem oldu 3 kasım yumurta toplama oldu 18 yumurta toplandı 3. Gün 9 hücreli g1 iki adet transfer edildi hiç bir belirtim yok aynı durumda olan varmı yardımcı olurmusunuz.

Merhaba benimde 2 kasımda iki adet 3.gün embriyosu transfer edildi benimde belirtim yok ara ara sol kasığımda ağrı oluyor o kadar belirti arama lütfen bundan önceki tedavimde tüm belirtiler vardı ama sonuç negatifti iyi düşün iyiolsun rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin test günümüz birgün arayla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…