Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kaç yumurtan oldu benim çok az çıkıyor 2 tane çıktı 1. De

Kızlar, yeni yılda ücretler yine bu şekilde (6500 tl) mi olacak, yoksa artma durumu var mi, hiç bir duyum aldınız mi? mart'ta gitmeyi düşünüyorum, artma durumu olur mu acaba o zamana dek?
Bende orda tedavi oluyorum yarın kontrolüm var sorarım danışmaya size haber veririm olurmu

Kaç yumurtan oldu benim çok az çıkıyor 2 tane çıktı 1. De

Peki canım hangi tedavi sonucu 2 tane oluyor?
Bana yumurtalar toplandığında 14 tane dediler. Ertesi gün 5 tanesini dolledik dediler. Gerisi Kalitesizmiş. 3. Gün embriyosu olarak 2 tane dün yerleştirdiler. Eğer kalan 3 tane 5. Günü görürse sizi arayacağız ve dondurabilirsiniz dedi. Ben de şeyi merak ediyorum sizce dondurtmali mıyım yoksa dondurtmamali mıyım zaten en iyi iki tanesini yerleştirdik dediler. Olacaksa bu ikisi olur bu ikisi olmazsa diğerlerini olma ihtimali daha düşük değil mi? hem başka bir ay başka bir yumurtlama tedavisi ile belki daha başka kaliteli yumurtalar elde edilir . Kafam karıştı ?

Merhaba sordum ücreti ocak ayında başlayacaklara aynı ücretten devam edilecekmiş sonrası için henüz belli değilmiş
Çok teşekkürler..ben Nisan ayında uygun bir ücretle yaptırmıştım. umarım mart.ta 6500 tl üzeri olmaz..

Ben menapur iğne vuruldum hep 150 ile başladık sonra az çıkınca 225 yapıldı 3 adet görünüyordu toplanırken 2 tane toplandı benim hiç ağrım olmadı iğne aşamasında bu kadar kötümü rezervim amh 1.30 fsh 6 civarlarındaydı senin hormonlar nasıl

Bende fsh takip etmedi, e2 yi takip etti, yumurtlamayı gösteren hormon. Normalde 1000 civarı falan olsun istenirmiş, benimki en son 5000 e yakındı. Gonalf i kesti, merionel ile 2-3 gün daha gittik sonra toplandı yumurtalar. Toplamda ilaç surem 13 gün falan sürdü. En başta büyümedi yumurtalar

Hanımlar merabalar uzun zamn oldu yazmayali. Bende novaarta tedavi gördüm çok şükür şimdi 24 günlük kızım kucagimda Rabbim hepinize bu duyguyu yasatsin inşallah. Doktorum mehmet beyden çok memnun kalmstm. Bende sonra kuzenimi ikna edip yolladım o da suan 5 aylık ikizlerine hamile çok şükür. Sadece sizinle paylaşmak istedim bende zamannda birilerinin pozitif haberlerini okumak isterdim icimdeki umut hep yesersin diye onu içi paylaşmak istedim. Rabbim hepinizin yardımcısı olsun

Canım merhaba bende mehmet hocaya gidiyorum ilk tüp bebek denemem olacak sana şunu sormak istiyorum ben istiyorum ki iki embiryo transfer edilsin senin kuzenin kendisi mi istedi ikiz olsun doktor kabul edermi çift embiryo istesem

Canım benm 3 denemmdi banada 2 tras
Canım merhaba bende mehmet hocaya gidiyorum ilk tüp bebek denemem olacak sana şunu sormak istiyorum ben istiyorum ki iki embiryo transfer edilsin senin kuzenin kendisi mi istedi ikiz olsun doktor kabul edermi çift embiryo istesem
Canim benimde 3 denememdi banada 2 trsfer edildi 1 i tuttu sadece. Kuzenim 8 yıllık evliydi ve ilk denemesiydi evlilik yilindan dolayi kuzenim teklif etmeden 2 trsfer edildi

Canım benm 3 denemmdi banada 2 tras

Canim benimde 3 denememdi banada 2 trsfer edildi 1 i tuttu sadece. Kuzenim 8 yıllık evliydi ve ilk denemesiydi evlilik yilindan dolayi kuzenim teklif etmeden 2 trsfer edildi
Ben daha 2 yıllık evliyim ben doktora söylerim 2 embiryo transfer edelsin artık olur yada olmaz doktorun bileceği iş sonu güzel olsunda ikiz olmasa olur bitane de yeter şimdilik

Ben daha 2 yıllık evliyim ben doktora söylerim 2 embiryo transfer edelsin artık olur yada olmaz doktorun bileceği iş sonu güzel olsunda ikiz olmasa olur bitane de yeter şimdilik
Doktor, eğer 2 embriyonuz o güne çıkmışsa zaten transfer anında soruyor. tek mi çift embriyo mu diye..ona göre embriyologa söylüyor. ben 2 tane istemistim, teki tutmuştu.

Benim yumurtlama iyi değil herhalde 1000 olmadı hiç

Doktor, eğer 2 embriyonuz o güne çıkmışsa zaten transfer anında soruyor. tek mi çift embriyo mu diye..ona göre embriyologa söylüyor. ben 2 tane istemistim, teki tutmuştu.
Her isteyene 2 embiryo transfer ediliyor yani tabi şartlar uygunsa inş banada iki tane transfer olur

Her isteyene 2 embiryo transfer ediliyor yani tabi şartlar uygunsa inş banada iki tane transfer olur

Bana hiç sormadılar direk iki tane embriyo transfer ettiler ve sanırım Benimle ayni gün transferi olan hiç kimseye Sormadılar ve herkes iki tane transfer ettiler diye biliyorum. Zaten kimse tek demezdi sanıyorum ki

Bana hiç sormadılar direk iki tane embriyo transfer ettiler ve sanırım Benimle ayni gün transferi olan hiç kimseye Sormadılar ve herkes iki tane transfer ettiler diye biliyorum. Zaten kimse tek demezdi sanıyorum ki
Saolun kızlar içimi ferahlattiniz çünkü çok istiyorum 2 embiryo transfer edelsin inş banada sormadan direk ikisini transfer ederler biran önce adet olup başlamak istiyorum tedaviye

canım benimde 4. gün kontrolümde yumurtalar yavaş gelişiyo dedi doktor. şuan hala 300 gonal f iğneye devam ediyorum. bugün 8. günüm e2 1000 küsürlerde. 2 gündürde cetrotide iğne yapılıyor baskılamak için. sana baskılayıcı iğne kaçıncı günde yapılmaya başlandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…