Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Yani işte Bu değerin azıda bir dert çok olması da bir dert, Çok olunca da yumurtaların kalitesiz oluyor galiba . Az olunca da yumurtan olmuyor.
canım e2 yi tedavinin ilk günü düşük ister doktorlar sonraki günlerde kat kat artmalıki yumurtanın kaliteli gittiği anlaşılsın. 3 aşaması var e2 nin ilk aşama düşük olmalı diğerleri yükselerek gitmeli

canım benimde 4. gün kontrolümde yumurtalar yavaş gelişiyo dedi doktor. şuan hala 300 gonal f iğneye devam ediyorum. bugün 8. günüm e2 1000 küsürlerde. 2 gündürde cetrotide iğne yapılıyor baskılamak için. sana baskılayıcı iğne kaçıncı günde yapılmaya başlandı

Baskılanmaktan kastın yumurtaların çatlamamasi icin mi? Öyle ise bana 4. Gün başlandı canım.

canım e2 yi tedavinin ilk günü düşük ister doktorlar sonraki günlerde kat kat artmalıki yumurtanın kaliteli gittiği anlaşılsın. 3 aşaması var e2 nin ilk aşama düşük olmalı diğerleri yükselerek gitmeli

Peki ortalama nasıl bir artıştır normal olan? 3 aşama nasıl oluyor? 5000 olması ideal mi? Benim çok düşük ile başladı sonra birden çok arttı. Zaten katlanarak gittiği içim 1000 ı gördükten 3 güm sonra 5000 oldu.

Dün yumurta toplamam vardı 8 tane toplanmıştı hepsine işlem yapılmış 5 tane embriyo oluşmuş inşallah 5. Güne giderler

Kızlar bir süredir giremedim iyisinizdir umarım..
Benim gibi ilk denemesinde tutup sonra bebeğini kaybeden, ikinci denemesinde yine tutan arkadaşlarım var mı? birkaç ay doğal yolla deneyip mart gibi tekrar tüp bebeğe başlamayı düşünüyorum. İlkinde tuttu, ikincisinde tutmama durumu olur mu diye düşünüyorum açıkçası..tek endişem bu.. :KK43:
Merhaba bebeğinizi kaybetmişsiniz başınız sağolsun başka bir forumda yazınızı gördüm vitamin eksikliği yüzünden mi bende var o yüzden soruyorum Kusura bakmayın

Merhaba bebeğinizi kaybetmişsiniz başınız sağolsun başka bir forumda yazınızı gördüm vitamin eksikliği yüzünden mi bende var o yüzden soruyorum Kusura bakmayın
Çok teşekkür ederim. perinatologum multivitamin kullanımı verdi eşler olarak kullanmamız için, doğumdan hemen sonra başlayın dedi. 1.5 ay kadar kullandım ama karaciğer enzimlerini yükseltti sanırım hergun almak..simdi bıraktım hergun içmiyorum. siz de deneyebilirsiniz dr verirse. hamilelik öncesi vitamin, kan depolarınızın dolu olmasına dikkat edin. folik asiti asla eksik etmeyin. bebegimin anomalisi vitamin vb ile ilgili değildi. folik asiti 1.5 yildir içiyordum. neden olduğunu kimse net olarak söyleyemiyor, birden oldu. beyni su topladığı için beyin gelişimi gozlenemiyordu. vitaminle ilgili bir durum olması imkansız anlayacağınız.. :KK43:

Çok teşekkür ederim. perinatologum multivitamin kullanımı verdi eşler olarak kullanmamız için, doğumdan hemen sonra başlayın dedi. 1.5 ay kadar kullandım ama karaciğer enzimlerini yükseltti sanırım hergun almak..simdi bıraktım hergun içmiyorum. siz de deneyebilirsiniz dr verirse. hamilelik öncesi vitamin, kan depolarınızın dolu olmasına dikkat edin. folik asiti asla eksik etmeyin. bebegimin anomalisi vitamin vb ile ilgili değildi. folik asiti 1.5 yildir içiyordum. neden olduğunu kimse net olarak söyleyemiyor, birden oldu. beyni su topladığı için beyin gelişimi gozlenemiyordu. vitaminle ilgili bir durum olması imkansız anlayacağınız.. :KK43:
Anladım teşekkür ederim cevap verdiğiniz için çok açıklayıcı anlatmışsınız rabbim tekrar yaşatmasın bu acıyı o artık bir melek cennete

Anladım teşekkür ederim cevap verdiğiniz için çok açıklayıcı anlatmışsınız rabbim tekrar yaşatmasın bu acıyı o artık bir melek cennete
Sağolun, kimse yaşamasın evlat acısı..ifade edemeyeceğim kadar zor..

Kızlar bebe time gebelik testi aldım ikitane birini dün yaptım silik çıktı bu sabah tekrar yaptım daha koyu silik çıktı sizce dogrumudur

Eklentiler

• 20171031_124029-1.jpg
    20171031_124029-1.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 44
Novaarta gidenler bu yakın zamanda işlemlerini yaşadıklarını anlatabilir mi

Novaarta gidenler bu yakın zamanda işlemlerini yaşadıklarını anlatabilir mi
19 ekimde iğnelere başladım dün yumurtalar toplandı 8 tane şuan 5 embriyo var yarın tekrar arayacaklar benim 4. Denemem en son 3 yıl önce yaptırmıştım o zaman 5 adet yumurta toplanmıştı 2 adet 3. Gün embriyosu transfer edilmişti bu klinikte hem yumurta sayısı hem embriyo sayısı yüksek doktorum Mehmet bey şuan için memnunum transfer günümü bekliyorum

19 ekimde iğnelere başladım dün yumurtalar toplandı 8 tane şuan 5 embriyo var yarın tekrar arayacaklar benim 4. Denemem en son 3 yıl önce yaptırmıştım o zaman 5 adet yumurta toplanmıştı 2 adet 3. Gün embriyosu transfer edilmişti bu klinikte hem yumurta sayısı hem embriyo sayısı yüksek doktorum Mehmet bey şuan için memnunum transfer günümü bekliyorum
Yaşın kaç Canım sorununuz nedir

Kızlar bebe time gebelik testi aldım ikitane birini dün yaptım silik çıktı bu sabah tekrar yaptım daha koyu silik çıktı sizce dogrumudur

2. Çizgi gayet orada belli. Bence büyük ihtimal Hamilesin . 2. Çizginin varlığı her şekilde hamileliği gösteriyor silik de olsa . Hadi inşallah hakkında hayırlısı .

Ben de yumurtlama testi yaptım Sabah iki çizgi çıktı gün boyu mutluluktan uçtum sonra akşam girdim nete biraz bir şeyler baktım meğerse çıkan çizginin çok koyu olması gerekiyormuş ama ben ona hiç dikkat etmedim testi de attım bi güzel. Şimdi acaba o çizgi koyu muydu değil miydi Düşünüp duruyorumSabah idrar testi yapacağım cumartesi bekleyemeyeceğim.

X