Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Test gününüz ne zaman

Maşallah yumurta sayısı iyi sonucunu paylaş bizimle kaç lira ödediniz

Hayırlı haberler alırsınız insallah! Gerçi telaş bitmiyor, ben hayırlı haberi aldım ama şimdide acaba kese görünür mü? Acaba Hale’n bhgc yükseliyor mudur? Doktor yaptır dese utanmayıp her gün yaptıracağım Kan testini. Benim test günüm 4 kasımdı. Ama ben dayanamadım ve 10. Günde 2 kasım da yaptırdım ve 94 çıktı. Ayın 4 ünde 12. Günümdü merkeze gittim, Ahmet hoca 94 duyunca tebrik etti. O gün değerim 215 çıktı. 14. Gün Jel kalıntıları kahve lekelerle gelince Merkezi aradım, bir iğne önerdiler, onu yaptırdım, böyle olunca ertesi gün telaş olduğum için gene kan verdim ve 15. Gün değerim 570 çıktı. Azıcık az gibi. 3 gün önce 215 olan değer aslında 600 olmalı gibi çıkıyor hesaplayımca. Şimdi düşünmemeye çalışıyorum. Salı ultrason a gidicem. Sabır çekiyorum. Test gününden 10 gün sonra da ultrasona çağırıyorlar.

Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kaçınçı gün embriyosuydu transferiniz

Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kaçınçı gün embriyosuydu transferiniz

3. Gün transferi idi. 1. Kalite dediler. 14 yumurta toplamışlardı, Ahmet hoca beşinci gün embriyosu çıkar demişti, ikinci gün aradılar beni yarın transfer yapacağız diye, ama dedim beşinci gün olur demişti ahmet hocam, embriyolog da dedi ki , zaten beşinci günü de beklesek bu yumurtaları transfer edeceğiz biz seçimi yaptık o yüzden dışarda beklemesine gerek yok sizinle iken daha iyi gelişirler deyip transferi üçüncü gün yaptılar. O gün benim gibi transferi olan Ahmet hocanın hastası olan 5 kişi daha vardı Ve herkezin ki üçüncü gündü ve iki tane transfer ettiler. Hakkımızda hayırlısı

Banada aynı oldu 5.gün dediler ama sana söylediklerinin aynısını söylediler bende tamam dedim tekrar hayırlısı olsun bende az önce kan verdim senin yazını okuduktan sonra karar verdim aslında umut oldun bana umarım bende senin gibi güzel haberi alırım

Son düzenleme:
Dondurma işlemi için kalan embriyo oldumu

erken yaptırmısın salı gunu degılmıydı tes gunun benımde 5. deneme çok üzüldüm umutsuzdum bi nebze daha umutsuzlandım.

erken yaptırmısın salı gunu degılmıydı tes gunun benımde 5. deneme çok üzüldüm umutsuzdum bi nebze daha umutsuzlandım.
10.günümdü bugün olsaydı çıkardı zaten umudunu kaybetme belli olmaz doktora yolladım sonucu tekrar et derse ederim ama zannetmiyorum yükseleceğini

gözün aydın değerlerin çok güzel tahlile kadar bi belirtin oldumu benim transferden sonraki 5. gunum dunden ber gouslerımde sızlama ve batmalar oluyor sende oldumu

10.günümdü bugün olsaydı çıkardı zaten umudunu kaybetme belli olmaz doktora yolladım sonucu tekrar et derse ederim ama zannetmiyorum yükseleceğini

Haklısın çıkardı ama çoğunlukla Çıkardı desek daha doğru olmaz mi, hala çıkma ihtimali olabilir, tramsferden sonra herkesin kan değerlerini yazdıkları bir konu başlığı var , orada onuncu gün çıkmayıp da sonradan çıkan hatırlıyorum , hakkında hayırlısı olsun inşallah, hayırlısı ile en kısa zamanda kucağın dolsun bir Fındıkla insallah.

gözün aydın değerlerin çok güzel tahlile kadar bi belirtin oldumu benim transferden sonraki 5. gunum dunden ber gouslerımde sızlama ve batmalar oluyor sende oldumu

Aynen bende de oldu, adet belirtileri icin 5. Gün çok erken değil mi mesela, normal şartlarda adetine hala 1 hafta falan varken, demek adet ile ilgili değil, hadi insallah güzel haberlerini bekliyoruz.

Benim de sürekli hassasiyet, adet sancısı gibi kasik ağrısı oldu, siskinlik oldu. Siskinlik biraz azaldı, sancılarinda sürekliliği azaldı su an. Normal mi bilmiyorum azalması?

Hayır maalesef olmadı bu arada sonucum 2 çıktı bu 4. Denememdi yine olmadı
benimde 3 Kasım'da transverim oldu. Bugün 9. gün test yaptırdım 2 çıktı.6. günde yaptirmistim oda 2 çıkmıştı.normalde test günüm yarın ama bende de ümit kalmadı.bir yanda da diyorum. normalde 0.100 gibi rakamlar duyuyorum negatiflerde.2 olması bazen ümit veriyor.ne bileyim iyice kafam yoruldu düşünmekten.ne zor şey

Sonucu Mehmet beye yolladım negatif dedi tekrar yaptırmanıza gerek yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…