Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşın tedaviden önce yumurtalarını dondurabilir canım. Kanser tedavisi görenler için bu imkan var.

Öyle tabikide canım benim allah herkese kolaylik versin. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsun insallah.

Merhaba kızlar biraz karışmış ortalık. Ben Ahmet hocanın hastasıyım ikizlere hamileyim ilk denememde oldu. Hala kendisiyle devam ediyorum. Sorun amh deferi 1.30'du yaş 35 ama vesile oldu bebeklerim karnımda 20-25 gün sonra da kucagımda inşallah. Umut olsun olumlu sonuçları bilin diye yazdım. Süreç sıkıntılı insan iyi seyler duymak istiyor. Ben hocadan cok memnunum.

merhaba kızlar benim kafam çok karışık lütfen bir fikir verin, konuda açtım bu konuyla ilgili.
biz haftasonu önce memoriala sonra nova arta gittik ve eşim memorialda karar kıldı.
ama kafam çok karışık pişman olmak istemiyorum, zaten çok vakit kaybettik ben 35 yaşındayım amh düşük sayılır eşimde azospermi var genetik kaynaklı. bir arkadaşım sürekli cihangir çakıcıdan ve nova arttan bahsediyor ne yapacağımı nereye gideceğimi bilemez haldeyim. şimdilik Aygül Demirol ile başlamış gibiyiz ama tüp bebek işlemlerine daha sıra gelmedi nova arta da çok fazla talep var ve bu yoğunluk da beni korkutuyor açıkçası çünkü çok yoğun yerkerde ilgi de ona göre oluyor. sizce biz ne yapsak nerelere gitsek.

Merhaba canım Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.benim novaart 2.deneme toplam 7.deneme olacak.ben burdan önce 3 kere Aygül hanım yani Memorial'de yaptırdım.hepsini artısı eksisi var.Aygül hanım konuşkandır.pozitif enerji verir.devamlı hastaneyi ve kendini çok anlatır.genelde yeni yapılan yöntemlerden bahseder.diğer yerleri pek beğenmez.kendi hemde Gürgan klinikten gelmiştir.burdaki hocalarda çok konuşmaz ancak güven verirler.ama yapılan işlemler aşağı yukarı aynı gibi.deneme yanılma yoluyla yapıyorlar.Memorial elit hastane olduğu için temizlik yönünden yada oda yönünden daha güzel.kalabalık yönünden aynı gibiler.bir tek burdaki hocalar üniversitede de hoca oldukları için biraz daha yoğunlar.bazen hoca gelmeyebiliyor.onun yerine bazen İlknur hoca bakıyor.bazende diğer kardeş bakabiliyor.ne yaparsak yapalım.sonuç Allaha kalmış.benim perşembe yumurta top.olacak.Rabbim hayırlısıyla tez zamanda kucaklarınızı doldursun.senin ilk deneme mi olacak?

Canım kafanı karistirma. Çok konuşan değil işini yapan doktor iyidir. Tedavi süreci aynı hepsinde fakat tecrübe hepsinde aynı değildir. Tabiki nu bana göre. Benim ilk denememde tuttu. Ama 6. Haftada kalbi durdu. Tabi bu da allahtan gelen birsey. Ben çok memnunum evet çok yoğun ama her iş titizlikle yürüyor ve hiç bir sorun havada kalmıyor. 6 tane dondurulmusum var orada benim. HOca bile demeden içimde bir kuşku duymadan gittim dondururuyorum dedim. Çok güven verdiler bana. İçimde hicc kuşku kaygı yok. Paraya tamah etmeyen yerleri dene.

cevabın için çok teşekkür ederim, benim 6. denemem olacak. son 3 senedir hiç bir şey yapmadık resmen küstük doktorlara. tekrar denemeye karar verdik ama bu seferde merkez ve doktor seçimi çok sıkıntı oldu.
boşa vakit kaybetmek istemiyorum artık. tecrübeli bir ekip ve iyi bir laboratuvar lazım bana bilmiyorum sen ne diyosun şimdi burda biraz devam edelim mi sence? yaşım 35 yumurta rezervim düşük vaktimiz yok gibi.

paraya tamah edip etmediklerini bilemiyoruzki canım. sen şimdi nerde devam ediyorsun tedavine?

paraya tamah edip etmediklerini bilemiyoruzki canım. sen şimdi nerde devam ediyorsun tedavine?
O kadar da iyi biliyorum ki canım. İlk 2 tedavim mersindeydi. 3. Tedavim Novaarta geldim
İnan ki Novaarta geldikten sonra dedim.ki resmen soyulmuşuz.
Tedavim novaartta devam edecek insallah canım 6 tane dondurulmus embriyom var orda

kuf_yesili, bak ben arkadşmn tasviyesi üzerine gttm oprdaki ilk denemsinde tuttu şimdi çocuğu 1 yaşında.. çok konuşup reklamını yapmak önemli değil.. Ahmet beyin hastasıyım. sana gerkli bilgileri veriri işini sessizce yapar ama garanti yapar.. benm ilk denemem ve ilk görüşmeye gttim güven verdi.. ve hiç kuşkusuz başlamdım iyikide başlamışım... tutmasa bile onunla devam edicem.. iş yermde dışarda tanımayan yok.. bak ufak bir kistim vardı bu dedi sorun olabilir işimizi garantiye alalım dedi beni gazide ameliyat etti hiç para almadı.. sonra bi test vardı telle konuştu yanıma geldi bak burda pahalı gazide yaptır gel dedi genetik testi, sonucuda uzun sürede çıkıyor vede gazide yaptırdım .ok anlayışlı vede işinde mükkemmel bi doktor. ameliyatdan çıktım maşşalh hiiç ameliyat olmuş gibi değildim..

Merhaba canım, hoşgeldin..herkes bu konuda farklı fikir belirtecektir ve her ne karar vereceksiniz o sizin özgür kararınız olacaktır en başta..ben mehmet beyin hastasiyim ve ilk denememde olumlu sonuç aldım. benim fikrime göre hiçbir özel hastane veya merkez yüzde yüz memnuniyet ve hizmet garantisi veremez gerçekçi olalım; her yerde aksayan veya o an size denk gelen bir sıkıntı yaşanabilir. kendi deneyimlerimde novaart'ta ben ciddi anlamda bir sıkıntı yaşamadım. Doktora güvenmek en önemlisi ki güvendim. tedavim güzel gitti, güzel de bir sonuç aldim. Doktor pek konuşmuyormus, yanında çalışanlar biraz suratsizmis vs vs..böyle çok teferruata takilmadim. önerim, herşeyi ölçüp biçip iyi bir karar vermeniz..hem emeğiniz hem beklentileriniz hem de maddiyatiniz boşa gitmesin.

''folower'' ben Mersinliyim:) sendemi oralısın?benmde 7 tane dondurduk ilk denememdi ameliyat oldum dye gece kaldı transferm . haftaya inşş transferim varr çok heyecanlyıımmm İnş hepimiz kısa zamanda bebişleri olurrrr

Evet mersinliyim canim:) insallah canım allah herkesin gönlüne göre versin.

O kadar da iyi biliyorum ki canım. İlk 2 tedavim mersindeydi. 3. Tedavim Novaarta geldim
İnan ki Novaarta geldikten sonra dedim.ki resmen soyulmuşuz.
Tedavim novaartta devam edecek insallah canım 6 tane dondurulmus embriyom var orda

biz novaartta hocalarla görüşmedik hiç. sadece gidip fiyat bilgisi aldık. memorialdan daha fazla fiyatlar.
eşimde pek beğenmedi orayı nedense. memorialda devam edelim dedi ama ben çok kararsızım. aygül hanıma muayene oldum ilaçlarımı aldım kullanıyorum gerekli tahlilleri yaptırıyoruz şu an. içine sinmesi çok önemli böyle şeylerin. içime sinmedi belki de ondan böyle sorup duruyorum ama şimdi burayı bırakıp başka bi yere geçsem sonuç olumsuz olursa bu seferde ona pişman olucam offff ne zormuş ya.

Canım bana sorarsan şuan gittiğim yerden memnunum.yani novaart tan .benim dok.mehmet hoca.yine de sen bilirsin.bu hocalar çok doğallar.yani işi kesin olur demiyorlar.doğruyu söylüyorlar.Aygül hanım bana çok gerçekçi gelmemişti.yinede sen bilirsin.burda parayı sık boğaz etmiyorlar.yardımcı oluyorlar. Allah yardımcın olsun.

Hakkında hayirlsi
Hakkında hayirlisi cnaim.o halde çok sorma tedavine odaklan bence. Tabiki içine sinmesi önemli. İnşallah güzel haberler verirsin bize.

Folower, Ben ankarada oturuyorum , sen tedavi için geldin sanırım. eger öyleyse transferden snara sakın yola çıkma. kimi duyduysam olmadı .riskli. bikaç gün burda kal. ben izin alıcam kan verip sonucum çıkana kadar evde olucam.

peki ben gitsem mehmet hocayla sadece konuşmak için görüşür mü benimle. yani muayene olmadan tüm tahlil sonuçlarımla gitsem durum bu desem ilgilenir mi ne yapar yardımcı olur mu gerekli bilgilendirmeyi yapar mı?
yani sana şu tedaviler uygun olur filan gibi.

bu arada ankara memorialda tedavi gören kimse yokmu ya, yani tüp bebek konusunda iyi değilse hiç başlamam ona göre

Görüşme yapabilirsin.ücret almıyor.o sana yol gösterir. Sen hiç hocalarla görüşmedinmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…