Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bu platformda kafa bulandirmasin demissin sanane seninmi bu platform senmi karar veryrsn kimin ne yazacagina sanane istedigimizi yazarz seni hic ilgilendrmez biz senin bos muhabbetlerino okumadan gecyrz ya sananee istedigimizi yazrz sen editorumusun buranin SANANEEEE !!!

Sanane be burasi seninmi platformun sanane istedigimizi yazarz sanane sen editorumusun buranin demoralize oluyrsan okuma gec biz senin bos bos abartilarini okumadan gecyrz ya sende insanlari abartarak olayi korkutuyosun yazarken sana sorcak degiliz okuma ozamn

Son cumlemi yazyrm artik kesinlikle sizinle muhattap olmak istemyrz ancak bize kisisel hakaret veya aşagilayici yada hadsizce yazmaya devam ederseniz cok ciddiyim ben gereken neyse onu yaparım sadece sizin icin degil herkim bu tarz cumleler kurar ve bizi incitirse hafsizce elestirirs3 hukuki sureci o gün baslatirim bilginize

ferko arkadaşım, umarım bugün senin de güzel haberlerini alırız. beni de saat 15.00 gibi arayıp söylemişlerdi, umarım sen de bu sevinci yaşarsın.. :)

Demoralize oluyorsan okuma burasi bitek senin platformunmu geregini yapip yapmadigi seni hic entrrese etmez sanane srn kendi isine baksana

Demoralize oluyorsan okuma burasi bitek senin platformunmu geregini yapip yapmadigi seni hic entrrese etmez sanane srn kendi isine baksana
Kafan bulaniyosa okuma zorlami okutuyolar ozamn mesaj atmayacaksin seline ozur dilerim psikolojim bozuk diyerek bozuksa bizide etkilemeye hskkin yok bidaha banada selinede yazma srnle kesinlikle muhattap olmak istemiyrz anladinmi

ferko arkadaşım, umarım bugün senin de güzel haberlerini alırız. beni de saat 15.00 gibi arayıp söylemişlerdi, umarım sen de bu sevinci yaşarsın.. :)
Teşekkürler sem06 inşallah hayırlısıyla diyelim. Baya geç arıyorlarmış beklemek zor cidden :)

Maalesef iyi haber veremeyeceğim sonuç negatif.
Ümit ediyorum ki, zamanı geldiğinde yavrularını kucağına alacaksın sağlıcakla..pes etme, vazgeçme, devam et, umudunu diri tut arkadaşım..

Maalesef iyi haber veremeyeceğim sonuç negatif.
Canım allah hayırlı sonuçlar versin inşallah. İnan ki üzülme bende Şubat ayında tedavi oldum. Sonucum pozitifti. 3 hafta önce kürtaj oldum malesef ki bebegimin kalbi durmus tu. İnan bu çok çok çok daha üzücü bir durum
2 negatif denemem vardı. Hiç tutunamamisti. 3. Sü de böyle oldu. Bu çok daha yıkıcı bir durum inan ki. Kalp atislarini bile duymuştum.
Kontrolde ogrendim 2 buçuk aylık ti kalbinin durduğunu. oysa ki ne umutlarla gittik doktora.eşimle hayal kuruyorduk ağzı oluşmuştur burnu oluşmuştur vs vs.
Ama kalbi durmus denilince yıkıldı dünyam hayallerim suya düştü.içim buruk kalbim acı içinde.
2 kez kürtaj oldum.doktor içerde parça bıraktığı için. Çok zor İmtihânlardan geçtik. Mehmet hoca ve ekibine sonsuz güvenim var. Kendisi de teselli etti sağolsun. Kendimi toparlanıp en kisa zamanda dondurulmuslar ima gideceğim. Diyeceğim odur ki;
Hicc üzülme allah en doğru zamanda nasip edecek insallah. Şu mübarek günler yüzü suyu hurmetine rabbim kimsenin kucağıni boş birakmasin. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat versin..

Şimdiye kadar ağlamamıştım senin yazdıklarını okuduktan sonra çok ağladım @folower çok üzüldüm bebeğin ve senin için. Senin yerine kendimi koydum kolay toparlanilacak bir durum değil ama allah daha büyük dert vermesin dermansız dert vermesin deyip kendimizi avutmaktan başka çaremiz yok. İs yerimde bir arkadaşım da bu sene bebek planlıyordu ama kanser olduğunu öğrendi belki hic bebek sahibi olamayacak o kadar tedaviden sonra. Şuanda tek önceliği hayatta kalmak. Yaşadığımız şeyler hic kolay değil. İnşallah hayırlısı ile bebeklerimize sahip olacağız. Dua edelim iyi düşünelim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…