Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Birde benim sonucum olumsuz degilki ben garantimi istemisim merkezden hic boyle bir konu gecmediki siz nerden cikardiniz bilmiyrm ben sadece deneyimlerimi paylastim saay 8den sonra hemsirenin aranamamasi vs bunlar düzeltilmesi gereken kurallar bence benim gorusum bu yonde..birde toplama isleminden sonra agri kesici ignelerle desteklenmeli budur yani..neyse ben bundan sonra kesinlikle bu konuyla ilgili yazmak istemiyrm yazdiklarim acik ve net zaten ...

Merhaba kızlar bende ufak tefek şeyler her merkezde yaşadım.ne olsa bizim yaşadıklarımızı ancak yaşayan anlar.zaten zor ve stresli bir süreç.biz biraz daha personelin hassas davranmalarını istiyoruz.ama onlar çok kalabalık olduğu için çok ilgili değiller. Ama ben hocalardan çok memnunum.ne zaman mehmet hocaya mesaj atsam dönüyor.işte ne de olsa çalışanlarkadın. kaprisli oluyor kadınlar.hocalar öyle değil.ben de temizlik yönünden çok memnun değilim ama elimiz mahkum.Rabbim hepimizin tez zamanda kucaklarını doldursun.hocalar elinden geleni yapıyorlar.verecek tabiki Rabbim.biz ona inanmışız.

Nedir bu tepki anlamiyorum ben %100 memnuniyet olacak diye bir durummu var ? bir sorum olacak Her dk netten cevap veremeyecek kadar yoģun calisyrm bu yuzden arkadsslar ben yeni üye oldum bugün surekli bildirim vs geliyr ve tartismakta istemiyrm kimseyle uyelik iptalini yapmak istyrm bulamadim buraya daha fazla vakit harcamak istemiyrm iptal islemi hakkinda bilgisi olan varmi acaba

@Birkendim ben bu tip bir olay yaşamadım benim de çok kasık agrim olmuştu yumurta toplama işleminden sonra ama ilaç olarak iki parol verdiler. Ben de açıkçası iğne istemedim çünkü bir bildikleri vardır diye düşündüm çok sorgulamadım zaten ağrı daha sonra geçti ve ben parol almaya devam ettim. Aslında benimle birlikte giren tüm hastalara anlayışlı davranmışlardı. Çok zor bir psikoloji ile baş ediyorsunuz allah yardımcınız olsun demişlerdi hasta bakıcılar. Kısaca biraz beklenti ile ilgili sanırım veya bu tip şeylere takılma ile ilgili. Ben sadece tedavinin iyi ve doktorumun iyi olması ile ilgilenmiştim.
Bu arada kanama gibi değil kahverengi sıvı şeklinde bir akıntı var ama adet ağrım geçti bu sabah. Sadece crinone jel tüpüne kahverengi totular bulaştı. İnşallah herşey yolundadır.

Kimse sizi inandırmak zorunda degil kimseyi bu sekilde yargilamaya hakkiniz yok konusurken sana soracak degil herkes uslubuna dikkat etsin o benim kardesim ogun ne cektigini ben biliyrm bu kadar ne abartiyosun hos olup olmamasina senmi karar vereceksin sanane bu forumun editoru senmisin insanlarin ağrilarina ve yasadiklarina saygi duy tmmi ayrica inanmakta zorunda degilsin git nerde ne yaptirrsan yaptr ne uzattinnn

Siz abartiyi ne cok seviyorsunuz yok ihmaller sanki ölen olmus gibi
Ya siz ne kadar abartiyosunuz cok ciddi ihmallermis yok bilmem neymis agri kesici yapilmamasi ciddi bir ihmalmi bunu anlayamadiniz heralde daha pes yanii

Ya siz ne kadar abartiyosunuz cok ciddi ihmallermis yok bilmem neymis agri kesici yapilmamasi ciddi bir ihmalmi bunu anlayamadiniz heralde daha pes yanii
Selincim sana degil yazdiklarim o abartan birkendime

Sabahin köründe mesaj atmasi
Sanane ister girer nete ister girmez sen hangi sıfatla sorgilayabiliyorsun sabah yazip yazmamasi seni hiccc ilgilendirmez duydunmu haddini bilerek yorum yap yapacaksan karsinda arkadasin yok senim saygi sinirlarini bilmiyosun yazmayacaksin seline ve bana duydunmu

Se

Selincim yazdiklarim o abartan birkendime sana degil cok sinirlendim hangi hadle bu derece elestirebilir

Sana ispat etmek zoruda degil kimse hicbirseyi isine gelirse okursun isine gelmezse okumazsin anladinmi sen inanasin diye atmadi onu

Garantimi istemis selin hanim iyi okumadan direk elestiriye geciyosunuz hic boyle bi konu gecmiyr bile iyi oku

Selincim ifade etmek zorunda degilsin anlayan anlamis zaten anlamayanda bi tek kisi olmus onada anlatma cok nezaketli olmak bazen dogru olmuyr

Şuan için koyu renk ve çok değil ama her an değişecek diye korkuyorum. İnşallah ben de sizlere iyi haberi veririm :)
Benimde 4. Gün başlayan kekelenme 5 ve6. Gün yoğun kanamam oldu bugün 8. Gün test yaptırıcanm siz hiç test yaptınızmı sonucu yazarmısınız

Birkendim
Seline mesaj atmissin ozelden gordum az once ona ozur dilerim psikolojim bozuldu yazmissin kendi psikolojin bozuk diye bizimkinide burda bozmaya hakkın yok anladinmi eger selin veya benimle ilgili ayni elestiri ve saygisiz yazilari yazmaya devam edersen hic dusunmeden hukuki sureci baslatrm herkes haddini ve yerini bilerek konussun eger konusmazsa aynı uslupla itina ile cevap yazarim herhalde anlasilmistr

Benimde 4. Gün başlayan kekelenme 5 ve6. Gün yoğun kanamam oldu bugün 8. Gün test yaptırıcanm siz hiç test yaptınızmı sonucu yazarmısınız
A aspum bugün sabah kan verdim merkeze gidip. Sonucu öğleden sonra arayıp iletecekler. İlk önce eşime hemen sonra sizlere haber vereceğim.

Sana ispat etmek zoruda degil kimse hicbirseyi isine gelirse okursun isine gelmezse okumazsin anladinmi sen inanasin diye atmadi onu
sanane birtekben sananeee
Bu platformda yazip yazmamaya sen karar veremezsin birtekben burasi senin platformun degil sadece kafan bulaniyosa okuma zorlami okutuyolar istedigimizi yazariz SANANE buna sen karar veremezsin ozamn sende burayi boş boş yazip doldurma benden bundan rahatsz oluyrm tmmii

Garantimi istemis selin hanim iyi okumadan direk elestiriye geciyosunuz hic boyle bi konu gecmiyr bile iyi oku
BIRTEKBEN Birde SANANE BIRTEKBEN SANANEEEE !!!! burada kafa bulandirmasin yazmissin sanane sadece senin platformunmu burasi senmi karaR veriyosun burda ne yazilip yazilmauacagina SRN EDITORUMUSUN BU PLATFORMUN SANANE ISTEDIGIMIZI YAZARZ SANANE bizde senin bos bos yazilarini okuyup kafamiz bulaniyo ama napalim okumadan gecyrz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…