Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Tedavi 6500.
Dondurma.1500 tl
İlaç da rapor durumuna göre degisiyor

kızlar 3. gün embiryosu ile 5.gün embriyosu nedemk yani arasındaki fark nedir. ben ilk defa tedavi oluyorumda.

kızlar 3. gün embiryosu ile 5.gün embriyosu nedemk yani arasındaki fark nedir. ben ilk defa tedavi oluyorumda.
3.gün veya 5.gün embriyosu, danışanın durumu ve yaşına göre değişen bir içeriğe sahip..genellikle yumurta rezervi az olan yada toplanan ve döllenen yumurta sayısı az olan veya daha önce denemelerde başarısız olan hastalarda uygulanıyor. benim yaşım 37, yumurta rezervim azdı, döllenen 5 embriyodan 3ü, 5. güne dek yaşadı. 2si transfer edildi. Eskiden 3 günden fazla, embriyoların yaşayacağı koşullar mevcut olmadığından 3.gün transfer yapılırken, şimdilerde 5.-6.gün transferleri yapılabiliyor ve tutma şansı 3.gün transferine göre daha yüksek..çünkü bölünen hücreler 5.gün rahme tamamen tutunacak duruma gelmiş oluyor. benim bildiklerim bunlar..

çok teşekkürler. ben yumurta rezervim gayet ii diyolardı. zaten fazla toplandı. belkide bekletme süresi demekki o.

sizin sonuç olmulu mu peki?İnş olumludur.iNŞ HERKEZİN TUTARR gerçekten zor muş tedavi.HELE BEKLEMEK DAHADA ZOR.

sizin sonuç olmulu mu peki?İnş olumludur.iNŞ HERKEZİN TUTARR gerçekten zor muş tedavi.HELE BEKLEMEK DAHADA ZOR.
Teşekkür ederim, evet olumlu, yarin ilk ultrasonum var, umarım herşey yolundadır. tuttuktan sonra 2 hafta beklemek daha zor inanın, bilemiyorsunuz durum nasıl gidiyor, bebeğin kesesi görünüyor mu, varsa kaç tane, yoksa ne olacak vs vs.. darısı size olsun..

AYY inşş ya amiin.çok sevndm sizin adınıza. peki tuutgu belli oldu diyelim ondan sonraki 2 hafta nye bekleniyor garanati olsun diyemi. yazdığınıza göre onu anlıyorum. hep bir bekleme yani :)

Merhaba kızlar benim yarın transferim var.kızlar dua edin ne olur bu sefer tutsun.birde birşey soracağım yarın zaten oruç tutamayacağım.yarından sonra oruç tutsam sıkıntı olurmu?

AYY inşş ya amiin.çok sevndm sizin adınıza. peki tuutgu belli oldu diyelim ondan sonraki 2 hafta nye bekleniyor garanati olsun diyemi. yazdığınıza göre onu anlıyorum. hep bir bekleme yani :)
2 hafta sonrası, daha netlessin diye..kese varsa görünsün, kalp atışları duyulsun diye..evet, bir bekleyiş olacak sizinde tutarsa ki umarım tutacak.. :)

Merhaba kızlar benim yarın transferim var.kızlar dua edin ne olur bu sefer tutsun.birde birşey soracağım yarın zaten oruç tutamayacağım.yarından sonra oruç tutsam sıkıntı olurmu?
İnş olumlu haberler alırsınız..transfer sonrası herşeye dikkat etmeniz gereken bir dönem..oruç tutmak beslenmenizi etkilemeyecek mi? etkileyecekse düşünün derim, tabii siz bilirsiniz.

İnş olumlu haberler alırsınız..transfer sonrası herşeye dikkat etmeniz gereken bir dönem..oruç tutmak beslemenizi etkilemeyecek mi? etkileyecekse düşünün derim, tabii siz bilirsiniz.
Çok teşekkür ederim. Bilmiyorum inşallah bir şey olmaz.

kızlar mehmet hoca bana biyopsi yapalım dedi. netten biraz okudum, basit bir işlem olsa da riskleri var. kanama, enfeksiyon, adet döngüsünde değişim olabilir diyor. tedaviye başlamadan bir önceki adet zamanı biyopsi yapılması doğru mu sizce. bir de daha önceki doktorun verdiği ilaçları gereksiz gördü, sadece Q10 kullanabilirsin diğerlerinin sana çok bir faydası olmaz dedi. eşime verilen ilaçları da sorduk üroloğumuza danışıp sizi arayalım dedi henüz arayan olmadı. biraz ilgisizler mi genel olarak. memorialdan aygül hocadan vazgeçip nova arta geldik inşallah doğru bir karar olmuştur ya bilemiyorum.

bizdede ürologla görüşülecekti muayneye gitti eşim. gayet güzel ilgilendiler. ararlar mutlaka bekleyin biraz. Bnce güvenebilrisniz bu doktorlara. benim pazartesi transferim var Allah korusun tutmasa bile gene giderim gözüm kapalı..

Merhaba kızlar moralim çok bozuk.bugün transferim olacaktı.3 tane embriyo kalmış onlarda geriden geliyor dediler.yarın tekrar embriyolara bakıp ona göre yarın ya transfer yada iptal olacak.kafam çok karışık.yarın 6.gün olacak.ne yapayım hakkımızdan hayırlısını istiyoruz.

Seyda235: embriyoların geriden gelmesi ne oluyor ben ilk defa bu tedaviyi görüyorumda yani kaliteli olmasınımı bekliyolar?? yani doktor verimliliğine bakıp ona göre yapıyo değilmi trasnferi

Hayırlı olsun canım.Rabbim bizlere de tattırsın.

Çok teşekkür ederim, darısı sizlerin başına..genelde 5. ve 6.gün embriyolarinin tutma şansı yüksek oluyor, benim de 5.gün embriyosuydu. olumlu ol, yarin transferim olacak diye düşün.. :)[/QUOTE]

Merhaba canım biyopsi herkesten istiyorlar.çok kolay işlem.hakkında hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…