Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ya vallaha bilmiyom çok kafam karıştı canım bende bi hulusi hoca ya gidiyimi gitmeyimi diye düşünüp düşünüp duruyorum ne yapacam ya

Bi git istersen ön görüşme yap belki biz yoğun dönemine gitmişizdir ama ben de çok araştırmıştım çok okumuştum çok ümitli bi şekilde gitmiştim ama ben de tam bi hayal kırıklığı oldu yazılanlarla alakası yoktu

Başka merkez demi baslayacaksin canim

Biz novaarta başladık inşallah allah kısmet ederse adetimde ilaçlara başlıyacaz bu ay rahimden biyopsi alındı

Biz novaarta başladık inşallah allah kısmet ederse adetimde ilaçlara başlıyacaz bu ay rahimden biyopsi alındı
Hayırlı olsun canım bi sorum olacak başkent hastanesi laboratuvar nasıl bi canım ya fiyat mi kalabalık merkez yoksa gerçekten hulusi hoca işinde iyi mi yani lütfen aciklarmisin

Fiyat genel olarak heryerde aynı sadece üniversite hastanelerinde ucuz ama özel merkezlerde hemen hemen aynı. Hulusi hoca iyi bi hocadır mutlaka ama çok yoğun merkez çok kalabalık dedim ya 3 saat sonra içeri girebildik artık yoruluyosunuz hoca sizi hatırlamıyo bile laboratuvarı kimse bilemez iyimi kötümü çünkü laboratuvar hakkında bilgi verilmiyoki sadece yapılan yöntem anlatılıyor

Yani bu dönemde bunlarda önemli stres özellikle çok önemli ben oraya gidince daha çok stres oldum hocaya ulaşılamıyo bile işinde iyi olsa ne yazar

Gidigimiz zaman muhaneye yapıyo mu eşime sperm testi bana muhaneye yapıyorum aradım bunlar hakında bilgi vermediler ilk denemede ilk muhanemde böyle söylediler burda öylemi ki acaba

Oraya gitmedik açıkçası çok memnun olanı okumayınca gitmedik pek bi bilgim yok sizin kaçıncı denemeniz

Oraya gitmedik açıkçası çok memnun olanı okumayınca gitmedik pek bi bilgim yok sizin kaçıncı denemeniz
Benim de canım 2 denemem senin kaçıncı denemen ilk de ağzım çok yandı anatolia araştırmadan gittim ilk denemede 7 haftalik kalpi durdu keseyi gördük kalp atışını duymadık sorunumuzda eşim de sperm düşüklüğü var sizin ne sorun bide yaşın kaç

Bizim de aynı sorun sperm düşüklüğü biz 2 deneme yaptık bi de dondurulmuşlarım vardı onlarda tutmadı bu 3. Olacak yaşım 33

İyi araştır yaşın daha küçükmüş ankaradaysan git tek tek öngörüşme yap doktorlar ile biz hemen hemen tüm tüp bebek merkezlerine gidip öngörüşme yaptık ondan sonra karar verdik

İyi araştır yaşın daha küçükmüş ankaradaysan git tek tek öngörüşme yap doktorlar ile biz hemen hemen tüm tüp bebek merkezlerine gidip öngörüşme yaptık ondan sonra karar verdik
Yok canım yaa ben kirsehir deyim ankarda eşimin ailesi orda zaten banada eşimin annesi yardimci oluyor peki göğşen Dr var bide onun hakında bilgin varmı sanada çok soru soruyorum ama kusura bakma

Bilmiyorum ki canim ya başkent in laboratuvar nasıl hocayla allah izin verirse 8 şubat gideceğim işte sen kaç yaşından sin
Ben 30 yasimdayim ucbucuk yildir evliyim... genartin laboratuvati iyi diye biliyorum.. canim bide laboratuvarin basarisi her gun bile degisebiliyomus.. bazi aylar forumlarda cok yuksek basari oluyo bazi aylarsa cok dusuk... yani birazda sansa kaliyo

Bende Hulusi hoca ve göğşen hoca arasında kaldım bilmiyom ki

Arkadaşlar merhaba. Ocağın başında ilk tüp bebek denemem yapıldı ama negatif. Doktorum adet bitiminde gel bakalım dedi. Gerekirse biyopsi alalım dedi. Adet bitiminde gittim. Yumurtlaman var dedi. Bugün bir daha gittim yumurta 20 mm olmuş. Cumaya bir daha çağırdı riske atmak istemiyorum dedi. Yumurtaların durumuna göre biyopsi düşünelim dedi. Neden beklemek istedi sizce. Anlayamadım. Fikri veya bilgisi olan varsa paylaşabilir mi benimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…