Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

nada, post: 44914568, member: 25157"]Olan zaten sorun yapmiyor veriyor ama olmayan ne yapsin.evladin parayla bi karsiligi olamaz ama oluyor iste.insani ikileme dusuruyirlar.ne acı bir durum.Rabbim bi kolaylik verir insallah.[/QUOTE]
İnşallah canım, yıllar önce hocalar üniversitenin tüp bebek merkezindeydi, ben oraya giderdim. Dışarıya göre daha uygundu. Maddi olarak şu an toparlayamayacak arkadaşlar varsa önce gazinin tüp bebek merkezinde deneyebilirler, yaş ilerliyor. Maddiyattan deneyememek çok üzücü[/QUOTE]
Universete hastanelerinin ne eksigi var.neden oralari tavsiye eden yok.aslinda Allahın takdiri bence çünkü tup bebek yaptırıp tutmayip sonrasinda kendiliginden hamile kalanlarda var.

Aaa gercekten mi canim... nasildi neler soyleyebilirsin merkez hakkinda?bide sizde problem neydi canim neden olmadi ilk denemede?
Canim ya anatolia hakında para dan başka birşey söyleyemem git bidaha gel onların söyleşisi canım bu benim esimde sperm düşüklüğü var çok ca ilk denememde 7 haftalik kalpi durdu keseyi gördük kalp atışını duymadık şimdi 2 tüp bebek ge baslayacagim allah nasip ederse başkent hulusi Dr diye baya iyi diyorlar sen merkez hakında bilgi ğin varsa lutfen yardimci olurmusun

Aaa gercekten mi canim... nasildi neler soyleyebilirsin merkez hakkinda?bide sizde problem neydi canim neden olmadi ilk denemede?
Bide canım ben anatolia memnun kalmadim hiç eğer orda baslyacaksan iyi araştır insan em maddi em manavi emde psikolojik yıkılıyor allah yar ve yardımcımız olsun nedyim ben de Şubat ayında baslayacagim inşallah

Iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz? Ben ilk tup bebek denememi ahmet hocaya yaptirdim malesef negatif oldu... ikinci denemem de anatolia tup bebek Hakan yaraliyi dusununuyoruz bilgisi olan var mi aranizda...

Yaaaa cok uzuldum canim... Allahim yardincin olsun... gerci ben hic pozitifi goremedim... para anlaminda ne yaptilarda bu kadar paraci olduklarini hissettirdiler.. ultrasonlarini kim yapti opuyu ve transferi??? Yani tam olarak memnun olmadigin seni rahatsiz eden seyler neydi canim. Cok sordum kusura bakma ama oraya giden birini bulmusken sorayimm dedim..

insallah subatta guzel haberler aliriz :) firumlarda okudugum kadariyla Hulusi beyden hep memnunlar ama cok kalabalik oluyo diyolar...

hakan yaralı 1 kere görüyorsun ilk muhanede canım daha sonra transfer de bide görüyorsun ha bide yumurta toplamada görüyorsun canım gebelik elde edince başka hastaneye gittim hemen keseyi görmeden kalp atışını duymadan paraya cevirdiler neyse ben aradım anatolia yi dedimki bebeğimi kayıp etim dedim kürtaj oldum eve geldim beni aradilar kevser hanim gelin muhanane edelim dedi ben gittim muhaneye niye böyle oldu hocam dedim dediki ilk tüp bebek te olur dedi gel tekrar yapalım hocam bi araştırma yapın niye öldü niye gelişmedi diye söyledim bi folix ilacı bile onermediler gerek yok dedi araştırma yapmaya ben tekrar hocam para neyse verelim bu işe baslamisken hersey arastiralim gene gerek yok dedi ha bide transfer olmaya gitmiştim 1 tane embriyo donlurcaktik 1 milyar dedi hocam lütfen bana aksama kadar süre verin parayi eşim akşam gönderecek dedim hakan yaralı ve hemsireler yok şimdi parayi vermeseniz embriyo yok edeceğiz dedi iyi tmm dedim hiç anlayışlı deyiler canım analata bildimi canım iyi araştır kafanı karıştırmak istemem canım

Aaaa niye oyle yapmislar yaaa... neden ikisinide transfer etmediler ki bir saglikli embriyo elde etmek ne kadar zor benim kaliteli embriyom olmadi... bende ikinci denemem ne gerekiyosa yapalim dedim hic birseye gerek yok dedi bende israr ettim hocam yumurta kalitesi icin bisiy yapiliyo mu dedim ilaclari bile degistirmek istemedi ilk denemedeki igneleri yapicaz dedi...bana tamam butun kontrollerini ben yapicam dedi ama bilmiyorum tabi ne olacak...

Yaşın küçük diye 2 embriyo transfer etmedi canım ya böyle bende başka merkezler dedim sen de basladinmi anatolia ya

Bide benim 5 gün embriyo yomdu

Cok uzuldum yaaa 5. Gun embriyosu hemde ve sadece bir tane kalmis onuda transfer edebilirdi aslinda... ahmet hoca olsa onuda transfer ederdi... yasiniz kac bu arada... haziranda basliycaz tedaviye ben ogrrtmenim yaza rahat olur diye dusunduk... siz hulusi hocada mi karar kildiniz...

Ya öyle oldu benim yaşım 21 sizin yaşınız evet hulusi hoca da karar verdik bakalım hayırlısı

Ya varya acayip uzuldum ben olsam orayi birbirine katardim herhalde nasil dindurmazlar... ama mevlam her seyin hayirlisini versin... canim benim ya gorustunuz mu hocayla muayene oldunuz mu? Onlar neden dusuk oldugu hakkinda bisiy dediler mi?en onemli seylerden biri de laboratuvar anatolia yada baskentin laboratubari nasil acaba???

Bilmiyorum ki canim ya başkent in laboratuvar nasıl hocayla allah izin verirse 8 şubat gideceğim işte sen kaç yaşından sin

hulusi hocayı düşünen arkadaşlar bi daha düşünün forumda yazılanlar gerçek dışı orayla alakası yok

Açıklayım canım biz de hulusi hocaya gittik ama birdeki randevuya dörtte girebildik bi kaos ortamı vardı hoca bi orda bi burda sizinle konuşurken başkasıyla konuşuyor dediklerinizi hatırlamıyor bize bi kaç kere sormuştu probleminiz neydi diye hatta bi dakka bi transferim var deyip gitti sonra transferi yapıp geldi ve devam etti yani bize bi güven vermedi çok yoğun hoca o da karşıdaki insanı tedirgin ediyo açıkçası .yani bizde öyle oldu ama çok memnunlarda var valla bizde anlamadık belkide insanların beklentileri farklıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…