Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

körün taşı körün gözüne derler ya canim. sen olmaz gozuyle bakarsin ama hic belli olmaz belki gebelik olursa zarar vermeyeyim diye beklemistir bence. cunku bu isler hic beklemedigin anda oluverir.
inşallah biyosiye gerrk kalmadan bu ay hamis olursun

Aminnnnnn canım inşallah.

Canim benim nerede tedavi görüyor sun

17-18 mm üzeri yumurta ile hamile kalınabiliyor, belki onu bekliyodur

3. Gün embriyo transferi yaptırip pozitif goren arkadaşlar 12.gün mu test yaptınız yoksa dayanamayıp daha öncesinde test yaptinizmi

sen nasılsın canım? kanaman geçmiştir inşallah, kaç kese var? kalp atışı duymuşmuydun?
çok şükür kanamam kesildi bulantılarım çok fazla tek kese var kalp atışını duydum belim çok ağrıyor, bu cumartesi kontrolüm var geçen hafta kızamık virüs testi falan yapılmıştı onların sonuçlarına bakılacak , kanada cım sen ikili tarama falan yaptırdınmı estrofermi bırakmıştım 6 haftada folik asit ve aspirine 11 haftaya kadar devam edicekmişim bakalım şimdilik güzel gidiyor

herkes kız olur inşallah diyor gerçi,inan hiççç cinsiyet tercihim yok. o kadarrr tatlı bir oğlum var ki, zamanında ondan çoğul olsa çok memnun olurmuştum
sağlıklı sıhhatli olsunlar inşallah rabbim gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…