Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Amin, inşallah. İnşallah dinlenme sürecinde kendiliğinden hamiş oluverirsin

Iyi aksamlar.Bende mehmet hocanın hastasıyım.Nasipse tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum. Tam olarak maliyeti nedir?? Deneyimli olanlar bu konuda beni aydınlatırsa cok sevinirim.

aminn canım aminn
canım bnde mehmet beyin hastasıyım 2 defa aşılama yaptrdım etlik zübeydede devlt hstsinde
negatifti tutmadı tüplere bakıldı acık cıktı
bizde artık özele gidip tüp bebege karar verdik cok araştrdım çokk novart ve mehmet hocaya karar verdik
bnde rahim yapışıklıgı cıktı boşa aşılama yaptrmışım neyse mehmet hoca histerskopi yaptı diger ay hamile kaldım
ama kimyasaldı gecen ayda grip oldum bu ay kendimz deneyip tutmazsa yine mehmt beye gidecegiz
bnce dgru karar vermişsnz mehmt bey çokk iyi ve çok iyi uzman 3 yıldr boşa cırpınmışız keşke en başta gitseymişiz
RABBİM yardımcımız olsun
inş hamile kalırsn canım k.bkma uzun oldu biraz :)

İnsallah canım Allah kalbine gore versin :) buraya yazarım yine bakalım transfer ne zaman olacak :)
aminn canım cümlemizin inş
haber bekliyorum senden hadi sevindir umut ol bize

Iyi aksamlar.Bende mehmet hocanın hastasıyım.Nasipse tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum. Tam olarak maliyeti nedir?? Deneyimli olanlar bu konuda beni aydınlatırsa cok sevinirim.
canım yukarda yazdım bnde mhmet beyin hastasıyım çok başarılı dr
maliyeti bizim gitigimzde
5250 --- 800-2000 arası ilac
1750 histeroskopi
1500 dondurulmuş -2000 transfer bunlarda emin degilim bize yukardakileri söledi canm

Slm kızlar ropor hakında bilgi si olan varsa bana yardımcı olurmusunuz lütfen ne şart lar gerekiyo

azap_cicegi, posmember: 496]aminn canım bnde mehmet beyin hastasıyım 2 defa aşılama yaptrdım etlik zübeydede devlt hstsinde
negatifti tutmadı tüplere bakıldı acık cıktı
bizde artık özele gidip tüp bebege karar verdik cok araştrdım çokk novart ve mehmet hocaya karar verdik
bnde rahim yapışıklıgı cıktı boşa aşılama yaptrmışım neyse mehmet hoca histerskopi yaptı diger ay hamile kaldım
ama kimyasaldı gecen ayda grip oldum bu ay kendimz deneyip tutmazsa yine mehmt beye gidecegiz
bnce dgru karar vermişsnz mehmt bey çokk iyi ve çok iyi uzman 3 yıldr boşa cırpınmışız keşke en başta gitseymişiz
RABBİM yardımcımız olsun
inş hamile kalırsn canım k.bkma uzun oldu biraz :)

aminn canım cümlemizin inş
haber bekliyorum senden hadi sevindir umut ol bize

canım yukarda yazdım bnde mhmet beyin hastasıyım çok başarılı dr
maliyeti bizim gitigimzde
5250 --- 800-2000 arası ilac
1750 histeroskopi
1500 dondurulmuş -2000 transfer bunlarda emin degilim bize yukardakileri söledi canm[/QUOTE]
Oncelikle
Oncelikle cevap yazdiginiz icin cok tesekkur ederim.5250+ digerlerimi.o zaman toplamda dokuz on binlira falan mi oluyor.Allah kimsenin kucagini bos birakmasin.maddi manevi cok zor bir durum.Allah emeklerimizi bosa cikarmasin insallah.

Arkadaşlar bugün merkezdeki ler söylemiş esime daha yeni zam geldi denmiş fiyat sadece transfer 5750 olmuş bilginiz olsun

[QUOTE, post: 44913026, member: 726241"]Arkadaşlar bugün merkezdeki ler söylemiş esime daha yeni zam geldi denmiş fiyat sadece transfer 5750 olmuş bilginiz olsun[/QUOTE]
Kusura bakmayin bu konu hakkinda surekli soruyorum ama hak verirsiniz ki bahsettigimiz rakam kucumsenecek kadar az degil artı hic bir garanti verilmiyor.bu 5750 neler dahil.sadece transfer derken sonrasindaki odemeler neler.bunlar hastaya gore degisiyor mu??

Kusura bakmayin bu konu hakkinda surekli soruyorum ama hak verirsiniz ki bahsettigimiz rakam kucumsenecek kadar az degil artı hic bir garanti verilmiyor.bu 5750 neler dahil.sadece transfer derken sonrasindaki odemeler neler.bunlar hastaya gore degisiyor mu??[/QUOTE]. Sadece transfer canım, ilaçlar, ihtiyaç varsa genetik test, dondurma, histeroskopii hepsi üstüne hesapla

OTE="kanada, post: 44913657, member: 25157"]Kusura bakmayin bu konu hakkinda surekli soruyorum ama hak verirsiniz ki bahsettigimiz rakam kucumsenecek kadar az degil artı hic bir garanti verilmiyor.bu 5750 neler dahil.sadece transfer derken sonrasindaki odemeler neler.bunlar hastaya gore degisiyor mu??[/QUOTE]. Sadece transfer canım, ilaçlar, ihtiyaç varsa genetik test, dondurma, histeroskopii hepsi üstüne hesapla[/QUOTE]
Cok fazla Allah yardimcimiz olsun.yaklasik on bin liraya tekabül ediyor.

. Sadece transfer canım, ilaçlar, ihtiyaç varsa genetik test, dondurma, histeroskopii hepsi üstüne hesapla[/QUOTE]
Doğru söylüyorsun canım ya ben başkente gideceğim 3900 istedi 122 muhanae parası

kevserorh: 44913784 .!.:
. Sadece transfer canım, ilaçlar, ihtiyaç varsa genetik test, dondurma, histeroskopii hepsi üstüne hesapla
Doğru söylüyorsun canım ya ben başkente gideceğim 3900 istedi 122 muhanae parası[/QUOTE]
Olan zaten sorun yapmiyor veriyor ama olmayan ne yapsin.evladin parayla bi karsiligi olamaz ama oluyor iste.insani ikileme dusuruyirlar.ne acı bir durum.Rabbim bi kolaylik verir insallah.

Doğru söylüyorsun canım ya ben başkente gideceğim 3900 istedi 122 muhanae parası
Olan zaten sorun yapmiyor veriyor ama olmayan ne yapsin.evladin parayla bi karsiligi olamaz ama oluyor iste.insani ikileme dusuruyirlar.ne acı bir durum.Rabbim bi kolaylik verir insallah.[/QUOTE]
İnşallah canım, yıllar önce hocalar üniversitenin tüp bebek merkezindeydi, ben oraya giderdim. Dışarıya göre daha uygundu. Maddi olarak şu an toparlayamayacak arkadaşlar varsa önce gazinin tüp bebek merkezinde deneyebilirler, yaş ilerliyor. Maddiyattan deneyememek çok üzücü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…