Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşlar merhaba. Ocağın başında ilk tüp bebek denemem yapıldı ama negatif. Doktorum adet bitiminde gel bakalım dedi. Gerekirse biyopsi alalım dedi. Adet bitiminde gittim. Yumurtlaman var dedi. Bugün bir daha gittim yumurta 20 mm olmuş. Cumaya bir daha çağırdı riske atmak istemiyorum dedi. Yumurtaların durumuna göre biyopsi düşünelim dedi. Neden beklemek istedi sizce. Anlayamadım. Fikri veya bilgisi olan varsa paylaşabilir mi benimle
körün taşı körün gözüne derler ya canim. sen olmaz gozuyle bakarsin ama hic belli olmaz belki gebelik olursa zarar vermeyeyim diye beklemistir bence. cunku bu isler hic beklemedigin anda oluverir.
inşallah biyosiye gerrk kalmadan bu ay hamis olursun

körün taşı körün gözüne derler ya canim. sen olmaz gozuyle bakarsin ama hic belli olmaz belki gebelik olursa zarar vermeyeyim diye beklemistir bence. cunku bu isler hic beklemedigin anda oluverir.
inşallah biyosiye gerrk kalmadan bu ay hamis olursun
Aminnnnnn canım inşallah.

Arkadaşlar merhaba. Ocağın başında ilk tüp bebek denemem yapıldı ama negatif. Doktorum adet bitiminde gel bakalım dedi. Gerekirse biyopsi alalım dedi. Adet bitiminde gittim. Yumurtlaman var dedi. Bugün bir daha gittim yumurta 20 mm olmuş. Cumaya bir daha çağırdı riske atmak istemiyorum dedi. Yumurtaların durumuna göre biyopsi düşünelim dedi. Neden beklemek istedi sizce. Anlayamadım. Fikri veya bilgisi olan varsa paylaşabilir mi benimle
Canim benim nerede tedavi görüyor sun

17-18 mm üzeri yumurta ile hamile kalınabiliyor, belki onu bekliyodur

3. Gün embriyo transferi yaptırip pozitif goren arkadaşlar 12.gün mu test yaptınız yoksa dayanamayıp daha öncesinde test yaptinizmi

sen nasılsın canım? kanaman geçmiştir inşallah, kaç kese var? kalp atışı duymuşmuydun?
çok şükür kanamam kesildi bulantılarım çok fazla tek kese var kalp atışını duydum belim çok ağrıyor, bu cumartesi kontrolüm var geçen hafta kızamık virüs testi falan yapılmıştı onların sonuçlarına bakılacak , kanada cım sen ikili tarama falan yaptırdınmı estrofermi bırakmıştım 6 haftada folik asit ve aspirine 11 haftaya kadar devam edicekmişim bakalım şimdilik güzel gidiyor

X