Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Sabah 5 te mide bulantısıyla uyandım. Sabahları kötü oluyorum da açken bulantım oluyor. Yemek yeyince olsa çok kilo almam belki:kk77::kk77:

Kızlar ben çok mutsuzum hiç anlayamıyorum 8 yıldır bu anı bekliyodum ama hiç mutlu değilim acaba hormonlardan mı
Cnmm kendine mutuzluk için bahaaneler arama olurmu? Senin yaşlarında ben de çok takardım herşeye. Özellikle eşime. Hamilelikte çok ilgi bekler insan, helede uzun süre bekleyip olduysa. Mutlu olmaya çalış, bir aya kadar kendine hamilekıyafetleri bakarsın:anneadayı:

Rabbim hayırlısıyla ve sağlıkla evlatlarınızı kucağınıza almayı nasip etsin. Rabbim bizim gibi evlat isteyenlerin de dualarını kabul etsin, bizlere de sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tez zamanda. Lütfen hamile arkadaşlar bizler için de dua edin. Rabbim inşallah sizin duanızı kabul eder.
Allahım herkese nasip etsin o sevinci yaşarsın inşallah hep dualrımdasınız :KK16:

Rabbim hayırlısıyla ve sağlıkla evlatlarınızı kucağınıza almayı nasip etsin. Rabbim bizim gibi evlat isteyenlerin de dualarını kabul etsin, bizlere de sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tez zamanda. Lütfen hamile arkadaşlar bizler için de dua edin. Rabbim inşallah sizin duanızı kabul eder.
İnşallah cnm, ediyorum zaten. En kısa zamanda güzel haberlerinizi bekliyorum.

Cnmm kendine mutuzluk için bahaaneler arama olurmu? Senin yaşlarında ben de çok takardım herşeye. Özellikle eşime. Hamilelikte çok ilgi bekler insan, helede uzun süre bekleyip olduysa. Mutlu olmaya çalış, bir aya kadar kendine hamilekıyafetleri bakarsın:anneadayı:
Ay inşallah ben yapmamaya çalışıyorum ama oluyo yinede pozitif pluyorum bebişlerle konuşuyorum ama yok yine böyle bir sıkıntı geliyo nefes alamıyorum

Ay inşallah ben yapmamaya çalışıyorum ama oluyo yinede pozitif pluyorum bebişlerle konuşuyorum ama yok yine böyle bir sıkıntı geliyo nefes alamıyorum
Ailen yakınındamı başka ildemi? Vakit heçirecek bir şeyler yap, bebek dergileri falan oku. Kendini çok dinleme. Negatif düşünme. Mutlu cıvıltılı kişilerle takılmaya çalış, bol dua et

İlk tüp bebek denemesi negatif. Adetim bittikten sonra gidicem. Tutunamama sebeplerine bakalım dedim Mehmet hoca.
İnşallah ikinviye bile gerek kalmadan hamile haberini alırız. Biliyosun bu ilaçların yumurtalara etkisi 1-2 ay daha devam ediyor

Sabah 5 te mide bulantısıyla uyandım. Sabahları kötü oluyorum da açken bulantım oluyor. Yemek yeyince olsa çok kilo almam belki:kk77::kk77:
havuc ve leblebi iyi geliyormus bulantilara. kotu bir durum biliyorum. bir an once geçsin bu 3 ay sizlere, rahatlayin bi guzel.

Ailen yakınındamı başka ildemi? Vakit heçirecek bir şeyler yap, bebek dergileri falan oku. Kendini çok dinleme. Negatif düşünme. Mutlu cıvıltılı kişilerle takılmaya çalış, bol dua et
Yakınımda çaşışıyorum zaten elde olan bişi değil bu anlatamam yaşamanız şazım ama kimse yaşamasın birşeyleri takmak değil yani

Yakınımda çaşışıyorum zaten elde olan bişi değil bu anlatamam yaşamanız şazım ama kimse yaşamasın birşeyleri takmak değil yani
Cnm 17 yıllık evliyim, emin ol yaşadıklarının fazlasını gördüm, yaşadım. Sadece daha iyi hissedebilmen için tavsiyelerde bulunuyorum

kızlar herkese merhaba benimde cumartesi kalp atışı için gidicem ama çok korkuyorum ters biyey olacak diye zaten şu jel de kahverengi geliyor sinirlerim bozuluyor yaaa

kızlar herkese merhaba benimde cumartesi kalp atışı için gidicem ama çok korkuyorum ters biyey olacak diye zaten şu jel de kahverengi geliyor sinirlerim bozuluyor yaaa
Benim hep öyle geliyo hiç korkma birşey olmuyo allahın izniyle kullandığım günden beri o dertten muzdaribim

Gölge bende geçen hafta kanama yaşadım,jel de kahverengi geliyor. 4 kez düşük yAşamış biri olarak söyleyimki bebek düşecekse ki Allah korusun hiç biriniz yaşamayın inşallah müthiş bir kasık ağrısı oluyor, kanamayla birlikte. Çok çok ağrın olmadığı sürece stres yapma olur mu?

mrb bayanlar bende ankarada tup bebek dusunuyorum rıca etsem baska ılden gelıp tedavısını olanlar yazabılır mı ucretler nedır nasıl bır ortam vs

X